Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde kúpim posteľ pre 2,5 ročného?

4. sep 2021

Baby kde ste kupovali detské postele?Kde predávajú také čo aj vydrží pár rokov,teda kvalitné a nie moc drahé?Pozerala som v kamenných obchodoch ale žiadny sa mi nepáčilo.Aj na nete,tam čo sa mi páčilo bola zo stránky Favi mali celkom pekne.Mate od nich skúsenost?Sú seriózny?A je dobré k posteli mať aj zábranu?Padali vám deti na zem z takej postele?A ešte paplón a vankúš,aj matrac kde kúpiť pre tak malé dieťa? Treba niečo extra, protialergicke alebo aké? Ďakujem za odpovede

marianna_peskova
4. sep 2021

Posteľ, rošt, matrac, paplón a podušku som kupovala v Ikei a som veľmi spokojná s kvalitou. Odporúčam kúpiť aj zábranu na posteľ.

zuzkaa1991
4. sep 2021

My sme dali vyrobiť u stolara 120x200 kedze so mnou spala tak keď by trebalo s nou spat aby som sa vyspala poprípade ked bude chora ;) po polroku sa naučila sama spat len zakrici ze chce mlieko

evkamotka
4. sep 2021

Kupili sme masiv borovicu (borovica nie je draha no stale je to masiv) 80x200 (vsetci mame 80, 90 nam pride zbytocna). Dali sme si pozor, aby nebola vysoká ani postel ani matrac (ten sme kupili v ikea). K tomu borovicovu zabranku. Vankus normalnu velkost len sme ho vyprazdnili na tenky kvoli krscnej chrbtici. Perinu z ikea, maju taku strednu velkost pre deti. V pripade zaujmu odfotim

evkao
4. sep 2021

Favi nie je predajca, je to len agregator produktov z roznych stranok, ked si kliknes na konkretny produkt, prelinkuje ta to na daneho predajcu

simona92101
4. sep 2021

Dali sme vyrobit domcekovu postel z masivu u stolara rovno aj s odnimatelnou zabranou,a s vysuvnym suflikom ako pridavnym lozkom.cenovo do 300e aj s matracom (ikea).kamaratka kupovali synovi postel z netu,a po pol roku sa im rozpadla,kvalita hrozna

simona92101
4. sep 2021
autor
4. sep 2021

Ďakujem za odpovede.Vyrobit u stolára to nechceme,je to zbytočne drahé.V ikei neviem za akú cenu sa pohybujú,popozeram.Na nete čo som našla cca za 119 eur sú také detské postele.

evkamotka
4. sep 2021

Kup mu normalnu, prečo detsku? Za 4 roky uz bude skolak. Na normalnej sa k nemu da aj lahnut alebo sa da vyuzit ako hosťovská
Normalna+odnimatelna zabranka. Nie vysociznu, aby sa mu dobre schadzalo

autor
4. sep 2021

@evkamotka Myslela som veľkosť 90x200

julia2018
4. sep 2021

My sme kupovali na bazosi za 30€ postel a periny plus obliečky všetko IKEA. Postel má ešte dve drevené bočnice, ale tie nemáme namontované, lebo je prisunuta k manželskej.

gabci_gabca
14. sep 2021

A nad niečím takýmto si nerozmýšľala? Po bokoch sú aj zábrany, takže je to fajn, dieťa nespadne a vlastne je to taká rastúca posteľ alebo akoby som to nazvala, u Kondelu ju majú, mne sa toto akože zdá ako fajn voľba 🙂