Kočík hauck apollo 4 all in one

nikisvord
17. apr 2011

Má niekto skusenosti s tymto kocikom,popripade nafoteny?dakujem

nikisvord
autor
17. apr 2011

@nikisvord ale tu dokopy nic nie je o tom pisane

katy2
17. apr 2011

@nikisvord ale optyta sa tam mozes 🙂 naco zakladat dalsiu novu temu....

nikisvord
autor
17. apr 2011

no na tej prvej boli prispievane prispevky pred dvoma rokmi,a v tej druhej tiez nic nie je 🙂

lenok
17. apr 2011

Mame ho.. pytaj sa, co chces vediet 😉

nikisvord
autor
17. apr 2011

@lenok ta strieska na sportovej casti sa da zatiahnut aj viacej dopredu?lebo sa mi zda ze je dost otvorena,asi na zimu a do vetra je slaba,vsak?ako je vysoky ten kocik,vsade uvadzaju ine romery a vahu.ja mam 158 cm,tak ak ho vies porovnat s nejakym inym kocikom rovnakej vysky...

nikisvord
autor
17. apr 2011

@lenok a este,zmesti sa ti mala este do vanicky,alebo ju uz mas v sportiaku?ako sa jazdilo s tymto kocikom cez zimu,po nerovnostiach a tak..nehrkocu velmi kolieska?

lenok
18. apr 2011

Ahoj @nikisvord ... No, takze idem na tie tvoje odpovede... Strieska na sportovej casti sa neda zatiahnut dopredu. Moja zabka sa narodila v oktobri, v kociku sme prezili celu zimu, a uuuplne v pohode.. Vonku sme chodili kazdy den!!! Mala som fajny fusacik, ktory som jej zdvihla nad tvaricku, takze jej tam vobec nefukalo... Ja meriam len o par cm viac ako ty, ale vyhohovuje aj mojmu vyssiemu manzovi, aj mne. Rukovat je polohovatelna, co ocenis hlavne v malych vytahoch, to je uplne super. A ked sa pozeram na tie male nizke polske siroke tanky, tak mi je do smiechu, ked vidim, ako sa pri nich ockovia hrbia 😀 😝 Najma, my sme ho kupovali hlavne kvoli malym rozmerom, kedze byvame v bytovke s malym komunistickym vytahom a tiez sme boli obmedzeni rozpoctom 😉 Nevazila som ho, a zatial som ho ani nemusela niest, ale tiez je jeden z najlahsich kombinovanych kocikov. Vanicku som pouzivala 5 mesiacov, Sasenka sa mi do neho este v pohode zmestila, sice uz vo fusaku jej bolo tesno, ale s dekou to bolo s prehladom 😉 Sportiak som dala preto, lebo ona je velky zvedavcek a chcela vsetko vidiet. SIce mi teraz v nom menej spi, ale je spokojna 😉 Co sa tyka koliesok, no to som bola na nervy. Na predne otocne kolieska sa zachytaval sneh, musela som ho tlacit ako slon, boleli ma ruky. Ale prezila som. Najhorsie to bolo pri odmakku, to som si teda makla, islo to dost tazko. Este pred kupou som zvazovala kociky, ktore maju nafukovacie kolieska, ale predajcovia ma odradili, ze co ked dostanem defekt, a starosti s dofukovanim dusiii... Tak si vyber 😒 Nerovnosti zvlada velmi dobre, kedze je lahky aj napriek tomu, ze nie je odpruzeny. Kolieska hrkocu v ramci normalu. Taky Chicco a aj kamoskin Jané hrkocu teda pocutelne viac. Kocik ma viacero nedostatkov, ale, aj tak by som si iny nekupila, ziadny sa mi totizto nepaci 😅 No, teda paci, ale za aku cenu... Inak, vyborny je velky nakupny kosik, napcham tam teda vela veci. Co mi chyba, je priehladne okienko na sportiakovej strieske, lebo nevidim na dieta, ale to je o zvyku. Ked ta bude nieco zaujimat, kludne sa pytaj 😉

nikisvord
autor
18. apr 2011

@lenok jej dakujem za odpovede..Na internete pisu ze je odpruzeny,ale ziadne pruzinky tam nevidim.Tie polske kociky sa mi praveze zdaju dost vysoke a este su aj tazke..uz som obvolala cely nitriansky kraj obchody s kocikmi,ale nikde ho nemaju vystaveny ☹ lebo najradsej by som si ho aj pozrela..ak mas nejake fotky,mohla by si ich sem hodit.alebo do tvojho albumu 🙂

lenok
18. apr 2011

@nikisvord nie je odpruzeny 😉 my sme ho kupovali v Ma-ma v Mlynoch v Nr, tam ho aj mali vystaveny. Dost casto tam chodim, ak chces, skocim sa kuknut, ci ho maju vo vyklade, dala by som ti vediet. Nas tiez len takto oslovil, lebo sme ho tam videli. Tetula tam bola taka zlata, ze nam ho cely predviedla, bola som nadsena 🙂 mam ho pofoteny, ked budem mat trosku viac casu, tak ti sem dam par fotos, este s hlbokou vanickou a pofotim ho aj vonku v sportovom prevedeni. Inak, vcera v parku som stretla 2 mamicky s nasim kocikom, este aj s tou istou farebnou kombinaciou, tak sme sa dost dobre pobavili 😀 ale nevadi mi to, preveze som rada, lebo Nemci maju dobru kvalitu 😉

nikisvord
autor
18. apr 2011

@lenok to je taky maly obchodik kde maju aj tehotenske oblecenie?skoro vedla obchodu pre deti.sk..ak mas nejake foto so sportovou castou,to by bolo super..skusim zavolat aj do toho obchodu,ci ho nedostanu.ja by som asi brala v tej olivovej 🙂

nikisvord
autor
18. apr 2011

@lenok teraz tam maju stale vystaveny len jeden kocik..espiro.uz ho tam maju od januara..asi uz nerobia s kocikmi

nikisvord
autor
18. apr 2011

pardon..espirit 🙂 taky bezovo fialovy

lenok
18. apr 2011

@nikisvord hej, hej.. ten maly vedla Dracika 😉 maju tam aj tehu oblecenie 😵 myslim, ze oni nebudu mat problem objednat ti ho, ked budes chciet. Specializuju sa na tuto znacku a este aj na Esprit... Aj ten mi mutil hlavu, len som to vzdala, lebo bol len v ciernom 😖 Inak, tento Hauck som videla aj v cierno - cervenej, ale ten sa mi teda vobec nepacil 😝

lenok
18. apr 2011

@nikisvord 😀 😀 😀 mame rovnake myslienkove pochody 😀 😉

nikisvord
autor
18. apr 2011

@lenok 😀 asi ..ja tam volam,ale nikto mi to neberie..teraz tam robi taka mlada baba,ale ta si velmi zakaznikov nevsima 😀 zakazdym ked tam idem tak len smskuje

lenok
18. apr 2011

@nikisvord tak ja som mala stastie na perfektnu predavacku 😉 skoda jej 🙄 len zvon, neboj sa.. oni maju tusim telefon vzadu, v skladiku, tak je asi nahluchla... alebo tam skocim sa spytat, ci neberu telefoony 😀

nikisvord
autor
18. apr 2011

@lenok alebo uz isla na obed..chuda hlane 😀 skusim poobede...,mozno tento tyzdem pojdem do nitry,tak tam skocim

lenok
18. apr 2011

@nikisvord alebo si isla ciknut 😀

nikisvord
autor
18. apr 2011

@lenok hej..to mi pripomina,ze uz davno som nebola..asi tak pre 10 minutami 😀

lenok
3. máj 2011

@nikisvord sice po 100 rokoch, ale predsa... davam ti niekolko fotiek kocaara 😉

lenok
3. máj 2011

@nikisvord a aj v sportovej uuuprave 😉 ten slnecnik som dokupila 🙂