Mám v pláne skrášliť detskú izbu rôznymi kresbičkami po stenách

marianita
1. máj 2008

Ahojte
mám v pláne skrášliť detskú izbu rôznymi kresbičkami po stenách. Ale nakreslím tak max slniečko alebo kvietok. Preto by som sa rada poradila či nemáte niektorá skúsenosť s predlohami obrázkov, kt. by sa nejako dali preniesť na stenu a vymaľovať - to by som hádam zvládla 😎 Chcela by som malému urobiť originálnu detskú ale neviem ako nato. Neviete mi poradiť?

emaso
1. máj 2008

ahoj skus mimibazar, je to zaradene medzi dekoracie alebo tak nejak, tam zozenies predlohy, podla ktorych to vraj zvladne kazdy, aj ja chcem skusit

avanka
1. máj 2008

Marianita, skus
biga, nalavo v liste si najdi Interierove doplnky...my ideme robit malemu v zime izbicku a chceme pouzit samolepky krtka, pride mi to lepsie ako malovat na stenu, lebo tu samolepku (su v zivotnej velkosti) mozes kedykolvek prelepit na ine miesto a neposkodi ti omietku...

nitka
1. máj 2008

predlohy fakt super

bianca
1. máj 2008

nitka super

mywiel
1. máj 2008

Ja som to vyriesila tak, ze som kupila samolepiaci pas so zvieratkami na ebay, mozes kuknut album "kinder surprise"... 😉 😀

marianita
autor
1. máj 2008

dakujem babenky

julia225
1. máj 2008

jeeeeej super tema, ja tiez chystam zveladit princeznej izbu, ale mmentalne u nas vladne macko pooh a toho uz nechcem ja, lebo mi ide nn, ale chcem aby mala ruzovu izbicku s dakymi peknymi bordurami na jednej stene...chcem sa ale spolu s mlou vybrat po obchodoch aby si ona vybrala borduru a farby... 🙂

jankando
1. máj 2008

mozem opytat kde su k dostatiu tie samolepky krtka v zivotnej velksoti? 😉

princeznicka.
1. máj 2008

Ahojte baby..a neviete mi niektora poradit take tapety,alebo co su to,take velke,vyjdu na celu jednu stenu,casto su s takymi motivmi ako nejaka pekna plaz,alebo umelecka malba.Teraz som nieco podobne videla v Orange-i.Tam to maju na stenach,je to krasne.

odbornicka
6. sep 2012

To mywiel,
vdaka za vyborny tip s tou francuzskou strankou. Neskutocne sa mi pacil ten krokodil. Hned sa pustim do jeho vyroby a nalepime ho s dcerkou na rolldor.Tatino bude nadseny🙂))

vivika7
14. okt 2013

ja som si namalovala na stenu sama z hlavy odkvitnuté púpavy 🙂) je to originálne 🙂

patkaza
3. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

niečo môžete aj pokresliť ale napr. existujú aj veľmi pekné original nálepky na stenu http://akoapreco.com/ako-zariadit-detsku-izbu/