Montované domy - pre a proti

jfec1109
1. máj 2019

Zdravim. Napiste mi prosim vas kto ma montovany dom. Aky mate druh, kto vam ho staval a hlavne co ste spokojni. Dakujem krasne pomozete mi velmi lebo tiez chceme montovany dom

majkatarajka
1. máj 2019

mirano.sk sme spokojní kľudne ak dačo píšte do správy napíšem

michala11111
11. máj 2019

@jfec1109 my mame montovany uz treti rok byvame a max. Spokojnost, nevidim ani jednu nevyhodu. Skor vyhodu, v rychlosti stavby, nizsie naklady na kurenie a lepsia klima v dome. Stavala nam madarska firma vidadomy

bambina1
24. aug 2019

My bývame 2.roky v drevodome a sme max.spokojny.Dobrý deň kludne píšte moj manžel spolupracuje s firmou mame aj brozurky ohľadom domov kto ma vážny zaujem piste ip

elza7148
18. aug 2020

Zdravím, môžem poprosiť o radu, bývame v drevodome 4.rok všetko na elektrinu. Úžitkova plocha 108m2 elektrokotol Buderus vodná podlahovka solarny panel na ohrev vody sme 4osoby. Mesačné platby za elekt. 170eur. V lete je naša mesačná spotreba do 400 kWh no zimne mesiace je to 2300 kWh. Takže brutalny rozdiel a to kurime minimalne nemáme termostat tak si vypíname sami. Teplo sa tam drží dlhú dobu takže ozaj kúrime málo. Je to normalne? Ďakujem za odpoveď

majkatarajka
18. aug 2020

@elza7148 no ja neviem my máme v lete 400 cca a v zime max 1200...tiež sme 4členná domácnosť a máme elektrické infra podlaové kúrenie...