Sušička spolu s práčkou verzus všetko zvlášť

kikus48
15. máj 2018

Poradte. Vcera mi suseda vravela ze susicka spolu s prackou nie je dobra. Velmi krci pradlo. Mam pracku ktora uz dosluhuje. A susicku takmer novu. Avsak zabera vela priestoru v izbe. Tak som myslela ze ju predam a kupim pracku so susickou. Aky mate nazor

cukricek4
15. máj 2018

@kikus48 mala pravdu tvoja suseda. tie spojene susicky s prackou nie su dobre. byt tebou ak teda to budes mat kde dat si nechaj aj susicku a kup zvlast iba pracku. su dost ukrcene tie veci

kahanikova
15. máj 2018

Ani poriadne neoperie ani poriadne nevysuší (môj názor)

hettinka
15. máj 2018

Každé zvlášť, ak máš len trochu miesta. Alebo kúp pracku rovnakej značky a tzv medzikus, sušičku môžeš dat na pracku.

leonka10
15. máj 2018

Ja mam LG pravka so susickou je super. Keďze mame maly byt aj kupeĺnu, som rada za ňu. Uzasna pomocnička hlavne v zime...

simsalabim
15. máj 2018

Ja mam dobru skusenost s 2v1 zn. Bosch. Aj perie aj susi super. Ale kebyze mam priedtor, volim 2 samostatne kusy.

evittam
15. máj 2018

Mám panelákocu kupelnu a mám zvlášť-BOSCH obe na 9kg.

evittam
15. máj 2018
renatka100
15. máj 2018

Mam candy pracku so susickou a nedam na nu dopustit, najlepsia volba zivota, pradlo netreba prekladat a vecer dam prat a rano vytiahnem suche a skladam do skrine.

pleun
15. máj 2018

@kikus48 Sestre som ako svadobny dar kupila gorenje 8KG pracka susicka v jednom. Nie je spokojna! Lenze nechapem preco, lebo v nej nesusi nic a nikdy ani nesusila.Nechapem ju kozu! Ja som raz u nej bola , vyprala som jej, aj nechala osusit a perfektna! Ja mam tiez pracku 2 v jednom a som velmi spokojna. ANO pravda je, ze krcia, ale krcia len ak do nej vlozis vela veci a preplnis ju, co je velmi mozne , ked sušíš obliecky a navleky na matrac. V tom je nevyhoda. Ale ak nenaplnis do plna a susis, nepokrci ti

kikus48
autor
15. máj 2018

Velmi dakujem.vsetkym za rady.

bodkolienka81
15. máj 2018

@kikus48 mala som aj aj..kvalita susenia (krcivost, vytahovanie vlasov/chlpov od psov z pradla) je lepsia pri samostatnej susicke, ale uspora miesta a casu pri kombi je na nezaplatenie..bluzky a kosele davam prat/susit zvlast na setrnom programe v mensom mnozstve a nemusim zehlit..

babi81
15. máj 2018

@kikus48 my mame tiez pracku so susickou a nemenila by som vacsinou poizivam rychly program 45min vyperie super a vysusi nie uplne takze vyvesim pradlo a do polhodky je suche a ani nieje pokrcene mame hotpoint ariston nemenila by som

tuqanqa
16. máj 2018

Za mna zvlast. Operiem, dam susit, dalsiu varku dam prat..takto aj 3x za sobotu a som bez pradla.

tribratri
16. máj 2018

urcite zvlast... kombinacia je taky mackopes.a urcite kondenzacnu.

tribratri
16. máj 2018

@tuqanqa presne, susicka susi a zaroven pracka perie dalsiu varku

dlucy
16. máj 2018

Urcite zvlast ked susim tak aj poperiem ine veci zaroven. Ja mam oboje miele a som spokojna

kikus48
autor
16. máj 2018

Este jedna otazka. Nezraza vam pradlo ? Aky program davate.

babi81
16. máj 2018

periem na 30/40 atupnov a susim na 45 stupnov to je taky rychly program a este sa mi nic nezrazilo samozrejme vlnene a kasmirove veci nesusim