Živá zelená stena

alianka33
9. jún 2018

Dali ste si niektorá do interiéru živú zelenú stenu? Ak áno koľko vás to vyšlo a ako ste spokojné s výsledkom? Ďakujem za odpovede ☺

asia83
10. jún 2018

Zelenú milujem, zelená upokojuje, určite je to správna voľba. Odtieň neviem, aký chcete. My máme jednu izbu zelenú, je to taká machová zelená, v tej izbe som najradšej. Treba zvoliť vhodný odtieň, ono i tak časom vybledne. 👍

mata1001
10. jún 2018

Ja mam v detskej zelenu a zltu stenu( jemnu) a v kuchyni silnejsiu zelenu...mam rada zelenu, paci sa mi...

l1991
10. jún 2018

V obyvacke mame za gaucom sterkovu zelenu stenu. Chodbj (jednu stenu) sterkovu zltu jemnu a v kuchyni mame 2 steny sterkove zlte. Mame to tsk 5 rokov a nemam potrebu menit farbu stale sa mi to paci. Syn ma hladke steny nebickovo modrej farbu v izbe.

janinamojka
10. jún 2018

@alianka33 ty máš ma mysli asi živú stenu.. Ja sa tiež po tom pozerám, videla som to v jednom welness, tiež sa mi to páčilo, neskutočne to vyzeralo, mala som pocit ze som niekde v prírode.

alianka33
autor
10. jún 2018

@janinamojka áno, aj som hneď napísala, že živú 😀. Čo som našla tak stojí okolo 1000 eur na meter štvorcový, čo je samozrejme veľa, tak hľadám nejakú lacnejšiu alternatívu, najlepšie v BA

janinamojka
10. jún 2018

@alianka33 no to sú riadne veľké palky teda.. A ak to chceš niekde do haly alebo väčšieho priestoru, tak fuuu..

janinamojka
10. jún 2018

@alianka33 a videla som to aj v novom bývaní myslím, na joj ke, rám to robili do jedného bytu.. Tak pozri TV archív, možno niečo bližšie nájdeš.

alianka33
autor
10. jún 2018

@janinamojka vďaka, pozriem ☺

kajkach
5. júl 2018

My mame v detskej skombinoval s ružovou