• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako liečiť "žabu", ciže povlak na jazyku a ďasnách?

18. novembra 2016 
Ahojte,malému sš spravilo tiež tento týždeň,a v lekární mi poradili vytierat probiotikami bio gaia, ale dnes som volala dr,a tá mi povedala že tekutym celaskonom vytierat 3x denne ,že treba udržiavať kyslé prostredie,tak skúsim...kto už skúsil všeličo,tak toto je niečo nové...skúste, a pred každým jedlom mu dať tak dve kvapky do pusy...
8. aug 2014 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som vytierala rozpustenou sodabikarbonou vo vode, dala som to na gazu a vytrela, za par dni to presko :slight_smile:
30. sep 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aaanjelicek ahoj, moja mamina mi tiez poradila sodu. nvies ci to mozem vytierat aj takemu malebu babu 5tzydnov?
2. apr 2015 o 13:45  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alyca urcite mozes, ved to len gazu namocis, neni tam toho vela, v pohode sa da aj babatku :slight_smile:
2. apr 2015 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabuliik K tej vodicke urcite ju vyrabaju pretoze ja som ju vcera kupila nakolko mame zabu v pusinke a nic ine mi v lekarni neponukli len fialovu vodicku :wink:
26. máj 2015 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ldukovia no moja mala ma iba 10dni a urobil sa jej povlak na ustockach a jazyku no v lekarni nam dali fialovu vodu tak skusime ale najviac ma trapi ze mala vobec nechce pit mliecko mate aj vy skusenosti s tym ze vam kvoli bolesti nepapala?
11. jún 2016 o 08:06  •  čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fifinna ahoj prosim ta do akeho mnizstva vody?
4. aug 2016 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň , môžu to mať aj dospelý ? pretože podľa mňa to teraz mám a mám 22 rokov môže byť príčinou že som posledný čas lízal babe riť ???? asi áno ďakujem za článok a reakcie , mám to na vnútornej strane líca , príznaky aj všetko ako to vyzerá sa zhoduje s Sór hádam to čoskoro vymizne a už nebudem lízať riť ...
16. nov 2016 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisqqqo1994 :D :D :D :D :D :D nelízať riť :D :D
18. nov 2016 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok