Ako mám malej dcérke odchytiť moč do sáčku?

klaymanova
29. mar 2008

poradte mam ju drzat nad nocnikom alebo co? tie sacocky sme uz pouzili vela,ale neslo do sacocka ale do pampersky ☹ a musim dat skontrolovat moc vdaka

snilko7
29. mar 2008

ja som toto absolvovala prednedávnom, sáčky tiež dopadli ako u vás...nakoniec sme to zvládli s nočníkom..Na radu sestry som ju ráno hneď ako otvorila oči schytila, vyzliekla a šupla nad šerblík, stačilo jemne pofúkať a výsledok sa dostavil...

ikka
29. mar 2008

musim sa usmiat, lebo toto sme riesili aj my, ked bola Emi mensia...ale ja som si zohnala taku plastovu skumavku a tiez som jej fukla na "pipinku" a ona zacala cikat a do tej skumavky sa to velmi dobre chytalo 😀
tak vela zdaru 😉

klaymanova
autor
29. mar 2008

dakujem budeme sa musiet potrapit 🙂

mima595
29. mar 2008

no my sme sa s tym trapili dost dlho, ale ten sacok bola stale najistejsi, kym sa neotacala. Robili sme to takto - rano po zobudeni hned rozbalit a umyt cikulku, potom nalepit sacok, ale tak že musis pysky trosku roztiahnut a nalepit sacok. Potom sme jej dali napit caj alebo mlieko a vacsinou sa to podarilo. Ked sme jej museli brat do skumavky, tak lezala na podložke a my sme mali pripravenu skumavku, ale trvalo to aj pol hodiny, kym sa nam to podarilo.
Inak, vela zdaru, chytanie mocu, to je uplna katastrofa, ale este je to nic proti tomu, ked sme museli v roku odchytit sterilny moc do skumavky - to je len iny horor ☹

ivca82
29. mar 2008

aj nám sa to podarilo len s nočníkom, so sáčkom sme ale skúšali asi hodinu 😀 a nič, keď sme ju posadili na nočník tak asi do piatich sekúnd 🙂 sa vycikala

klaymanova
autor
29. mar 2008

u chlapcov je to jednoduchsie... ale aj s holkami si musime poradit 🙂

junovka
29. mar 2008

zaklad je, prilepit to poriadne.Ked som nalepila to Nelke, tak som ju zabalila a pockala asi tak polhodinky....samozrejme nebol plny, ale to trosku stacilo 😉 🙂

zuz11
29. mar 2008