Ako sa zbaviť zlatého stafylokoka?

vandas
7. sep 2007

viete mi niekto poradit ako sa zbavit zlateho stafylokoka? kazdy mesiac jest antibiotika nikam nevedie...ako sa to podarilo vam?

werci
22. jún 2016

@anita dakujem za odpoved 🙂 ako si tie homeo davkovala? Ako casto a po kolkych gulickach? Citala som, ze sa gulicky mozu rozdrtit v papieri a tak dat babatku, prehltne to? A davala si obe homeopatika zaroven alebo s nejakym odstupom?

lubica34
6. okt 2016

@skolara prosim vas kde ste zohnali tie homeopatika v lekarni mi nevedeli nic povedat ze take nemaju.a ako dlho stedzvsli tuyo kombinaciu rakytnik vytierat nostek plus tie gulky? Mi sa trapime uz 5 mediacov zo zlatym stafylokokom v nose a chcu vyberat mandle ze je schovaty niekde tsm kazdy mediac pozitivny vyter dakujem za odpoved luba

skolara
22. okt 2016

@lubica34 mne ich objednali lekárni tuším

anelap
1. apr 2017

ja síce nemám tieto problémy, no kamarátke výrazne pomohol jeden gél na pitie a problémy so zlatým stafylokokom úplne vymyzli

prirodka
2. apr 2017

@anelap Ja o takom geli viem....aj nášmu malému sme ho dávali od pol roka.Pomohol!!!A hlavne, je to príroda a nie chémia!!!!!.........napíš IP, kto potrebuješ a chceš!🙂

galili27
26. apr 2017

@prirodka napis mi prosim o aky gel ide,dakujem

monca1111
26. aug 2017

@petot vidim...ze mate skusenosti s rakytnikovym olejom..ja ma ZS na bradavkach a kojim...mam si to potierat neriedenym...ci uzivat aj vnutorne ak ano kolko...vdaka za pomoc

mmio
24. okt 2017

@prirodka Napises mi ip o aky gél ide? Dakujem

dada00001
6. nov 2017

@vandas prosim od krdy je vhodny rakutnikovy olej? Nas maly ma len 4 mesiace a uz druhy krat zlateho stafylokoka☹i

dada00001
6. nov 2017

@vandas a 4 mesacne dieta sa ho ako zbavi? Olej je urceny od 3 rokov. Uz som.zufalaaaa.

katus226
6. nov 2017

ZS v nose som sa zbavila citricidalom, rozriedit jednu kvapku v kokosovom oleji alebo vo vode so solou a kvapkat tri razy denne. do par dni bol prec, stery ciste. Treba len zaklanat hlavu aby to stieklo co najdalej. Urcite aj pre male deti sa da nieco vymysliet

prirodka
7. nov 2017

@dada0000podľa toho, kde je ten zlatý stafylokok. Ak v nošteku, tak sa vytiera noštek čistým prefiltrovaným prírodným prípravkom aloe vera.Ak je v očku, tak sa kvapká, resp. sa dá na tampón a ním sa po očkách prejde.Viackrát denne. Ak maminka napríklad ešte kojí, tak aj ona vnútorne musí užívať tzv. prírodné antibiotikum, ktoré odstráni vírusy.Viac nfo cez IP.

dada00001
9. nov 2017

@prirodka v nosteku a aj aj v ustach uz

monca1111
9. nov 2017

@dada00001 vies co...ja som na rocnej skusila napr. Aloe vera...co je tiez na letaku od 3 rokov...ako ked davas novy prikrm..najprv malicko..potom som dala mokka lyz. a potom cajovu lyzicku...ak mas odvahu skus..ja som mala na kozi (bradavkach z ktorych kojim) davala som si rakytnik + kapucinka velka a po 2 tyzdnoch zabralo...nech vam to cim skor pomoze...urcite menej agresivne ako atb

monca1111
9. nov 2017

@dada00001 inak vies co...su aj homeopatika staphylococinum....aj to som si davala a to mozes dat aj malinkemu dietatku...len davkovanie si zisti

dada00001
9. nov 2017

@monca1111 nemylis si to s oscilokokcilum?

matulik7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anny23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anny23
15. feb 2019

@anelap ako sa vola ten gél prosím?

diana31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diana31
18. feb 2019
diana31
18. feb 2019

@diana31 mne takýto gél odporučila na krcnom

anelap
10. mar 2019

@anny23 známa užíva aloe gél od forever, žltý a nevie si ho vynachváliť

diana31
10. mar 2019

@anelap ale pomohol jej na mrsu?

prirodka
11. mar 2019

@diana31 na tento problém nestačí užívať len čistý Aloe vera gel........

diana31
11. mar 2019

@prirodka a čo by ste ešte odporúčala?

anelap
12. mar 2019

Momentálne už nie som s tou kolegyňou. Ak vám vie prirodka poradiť lepšie ... Ja viem, že si kupovala žltý aloe gél na stafylokoka.

prirodka
12. mar 2019

@diana31-tzv.prírodné antibiotikum.pripomeň sa mi do IP,pošlem Ti oňom viac info.-tu sa to nedá.

anny23
12. mar 2019

@prirodka a pomohlo?