Ako sa zbaviť zlatého stafylokoka?

vandas
7. sep 2007

viete mi niekto poradit ako sa zbavit zlateho stafylokoka? kazdy mesiac jest antibiotika nikam nevedie...ako sa to podarilo vam?

eunomia
16. aug 2014

@graziela ahoj prosim aj mne posli link, dakujem

ivka82
24. sep 2014

@graziela ahoj, mozem ta poprosim tiez o IP a ten link? dik

graziela
24. sep 2014

@eunomia
Ahojte, tak ja poslusne hlasim po case - podarilo sa mi vyhubit streptokoka pneumokoka z mandli 🙂 Aj vdaka kapucinke 🙂 Juchu, sa tesiiiim 🙂
@ivka82 -posielam do IP.

eunomia
24. sep 2014

Tak to je skvela sprava. Drzte sa 🙂

ivka82
25. sep 2014

@graziela diky🙂

anita
7. okt 2014

Ahojte. Môjmu 4 mesačnému zistili zlatého stafylokokov v nose. Nám doktorka poradila homeopatika Silicea 15ch a Staphicoccinum 15 ch.

bandalir
12. dec 2014

Mám stafilokoka v nose , poraďte začal som si dávať stafal kvapky, ale akosi to nepomáha nos ma páli bolí a začína sa zväčšovať, prestal som už aj chodiť na pivo , ktoré mám tak rád. Aké antibiotiká by boli vhodné ?

eliska2014
18. dec 2014

My sa tiez trapime uz skoro 3 mesiace.. ATB vobec neodporucam tie nam to iba poriadne zhorsili, kedze mame stafilokoka na pokozke... Po pokusoch lekarov sme to zobrali do vlastnych ruk a isli sme na biotezonanciu, potom na plazmovy generator kde nam dala zaruku ze ak nas nezbavi stafilokoka tak nam vrati peniaze a hned na druhy den sa to aj zacalo zlepsovat.. K tomu jej este davame aj vzonku aj zvnutra rakytnik a koloidne striebro zmieane s citridalom a ocakavam ze do tyzdna nebude vobec nic.. Velmi pekne sa jej to hoji.. Drzim palce vsetkym

nutrimas
27. dec 2014

V boji proti zlatemu stafylokokovi je velmi ucinne prirodne atb - kapucinka tinktura, zvana tiez "mocovy penicilin". Viac sa o nej mozete docitat v popise v nasom Proshope, alebo na eshope:
https://www.modrykonik.sk/shops/vyzivove-doplnk...

mmaarrttiinnaa
27. dec 2014

@nutrimas je vhodná tá kapucínka aj pre 4 ročné deti syn má zlatého stafylokoka aj v nose aj v hrdle

nutrimas
27. dec 2014

@mmaarrttiinnaa Ano, mozu aj 4rocne deti, avsak kvoli obsahu alkoholu je nutne kapucinku najskor kvapnut do horucej vody (nechat vychladnut), aby sa alkohol vyparil.

mmaarrttiinnaa
28. dec 2014

@nutrimas ďakujem za odpoveď

lenka07
4. jan 2015

Moj manžel mal zlatého stafilokoka po operácii obličky 😔 . Zbavil sa ho po troch antibiotikách . A nemocnica sa ospravedlnila tým že nemali dostatočne sterilné náradie a 200€ k tomu .

veronikonv
4. jan 2015

moja dcerka si doniesla stafylokoka z porodnice, postupne som ho dostala aj ja aj syncek, on ho mal po case aj na kozi, brali sme pamycon, detom zaberal mne nie, zbavili sme sa toho az antibiotikami Biseptol a na kozu pomohla masticka Fucidin. Skusala som na sebe aj koloidne striebro a ine nie najlacnesie pripravky no pre mna to boli vyhodene peniaze a strata casu

gatta11
24. jan 2015

Ahojte, zlateho stafylokoka nici cajovnikovy olej - tea tree...na sliznice pouzivajte zriedeny pretoze je dost agresivny...vnutorne sa uzivat nesmie, to by som odporucila dlhodobo uzivat rakytnikovy olej ako tu uz bolo spomenute...
nos - vytierat vatovou tycinkou so zriedenym cajovnikom (ja som si napr kupila sprej vincnentku a do neho nakvapkala cca 6-7kvapiek cajovnika, pretrepete a mozete striekat do nosa)
hrdlo - do pohara vody tiez cca 7kvapiek, kloktat hrdlo co najcastejsie
koza - potierat cajovnikom - tam nemusi byt zriedeny (nepouzivajte v okoli oci)
gynekologicke problemy - vyplachy s cajovnikom - kupte si rosalgin irigator, do 0-5l vychladenej prevarenej vody nakvapkajte 10-15kvapiek cajovnika a urobte vyplach...2x za den
Dufam som pomohla, drzim palce vsetkym ktori bojuju s touto pliagou co otravuje zivot...

cackaa
24. jan 2015

Prikladám link na bylinkovú kúru proti baktériám, ale osobne som ju neskúšala. Užívala som do p. Podhornej iné tinktúry a sú super. Možno niekomu pomôže.

http://nadeje-byliny.eu/procisteni-detoxikace/1...

mila23
27. jan 2015

@veronikonv Fucidin pomohol?Lebo dcerka ma tiez stafylokoka na kozi a kozna nam dala Fucidin. Postupne sa to zlepsovalo,ale nezmizlo. a ako sme dobrali Fucidin ( po 10 dnoch), sa to zacalo zase zhorsovat :o(

veronikonv
28. jan 2015

@mila23 no nam pomohol hned, ale dost zavcasu sme o podchytili a viac sa ta potvora neukazala

mila23
28. jan 2015

@veronikonv tak to je super. Nas sa ta potvora nechce pustit :o((

veronikonv
28. jan 2015

@mila23 drzim palce, nech to porazite, my sme este kupali v hypermangane, to dobre dezinfikuje

mila23
28. jan 2015

@veronikonv dakujem :o)

mamajanulka
9. feb 2015

@junovka dobrý deň, keď už nemáte nosné mandle, je ten stailokok zničený? zdravotné problémy prestali? ďakujem za odpoveď

mamajanulka
9. feb 2015

@beatricer čo je to KS? ďakujem

junovka
9. feb 2015

@mamajanulka odvtedy sme nemali take problemy ako vtedy, aj alergie sa stlmili....

beatricer
9. feb 2015

@mamajanulka Koloidné striebro

mamajanulka
9. feb 2015

@junovka chcem sa opýtať aj vám niekedy zvracala?

junovka
10. feb 2015

@mamajanulka z mandli a zo stafilococa?nie.Len ked mala beznu crevnu virozu, a ked bola v strese v skolke.Preco?

mamajanulka
11. feb 2015

nám sa to niekedy robieva...

mamajanulka
11. feb 2015

@junovka nám sa to niekedy robieva...