Ako sa zbaviť zlatého stafylokoka?

vandas
7. sep 2007

viete mi niekto poradit ako sa zbavit zlateho stafylokoka? kazdy mesiac jest antibiotika nikam nevedie...ako sa to podarilo vam?

caldera
8. feb 2014

@baby222 kúp si kapucínku väčšiu a citricidal, väčšinou alternatívna prírodná liečba dokáže viac ako chemické lieky 😉
prípadne si pozri stránku rng.nazory.eu možno ani neuveríš, čo dokáže napr. také koloidné striebro 🙂

n20j7
16. feb 2014

A čo tak skúsiť čerstvé lístočky cesnaku medvedieho. Už rastie, tento rok sa poponáhľal.
Deťom nasekať na maslový chlebíček. Mňam. 😵

martina46
26. feb 2014

@elviento ako ti zabrala kapucinka na zlateho stafylokoka?

karamel
26. feb 2014

nič bohužiaľ:(

sodal
18. mar 2014

@caldera A to koloidné striebro sa ako používa?

sodal
18. mar 2014

@ajka006 A to mu kvapkáš do nošteka? Lebo aj mojím deľom akurát dnes prišli výsledky výterov a obaja majú stafilokoka v nošteku. Neustále sa trápime so soplami a kašlom. Už som z toho zúfala.

ajka006
18. mar 2014

@sodal nekvapkám, ale na radu pána, od ktorého kupujeme KS, som si v lekárni kúpila vincentku v rozprašovači, - taká malá flaštička s dvomi nástavcami -, ktorú vylejem alebo niekedy aj vypijem, a namiesto nej tam nalejem KS a tak mu to striekam do nosa a okrem toho, ak vidím, že na deti niečo "lezie", tak im ráno nalejem KS do odmerky od sirupu od kašľa a dám im to vypiť na lačno. dávkujem to podľa potreby a pocitu - niekedy to zopakujem aj naobed a večer aj niekoľko dní, záleži od stupňa prechladenia.

okrem KS, ak sú deti prechladené - myslím, keď sa objaví sopel, prípadne kašeľ, im dávam aj vitamín C v prášku z DM dosť často, a to každú hodinu, ak nie, tak len preventívne ráno na lačno.

a tiež musím povedať, že okrem tejto kombinácie - KS a vitamínu C - som deťom dosť rapídne obmedzila kravské mlieko - a odvtedy sa kašle a sople objavujú nie až tak často ako predtým.

ak by si mala ešte nejaké otázky, kľudne sa pýtaj alebo napíš IP.

caldera
18. mar 2014

@sodal koloidné striebro má široké použitie, pozri na googli 😉

pammy
23. mar 2014

@ajka006 Prosim mohla by si poradit konkretnu znacku KS, ktoru pouzivate. dakujem.

ajka006
24. mar 2014

@pammy poslala som Ti správu.

leona45
26. mar 2014

@sorciera24 Ahoj Stavu a caj z rakytnika si kupila v lekarni?
Dakujem

sorciera24
26. mar 2014

@leona45 v Bioobchode

jorsulova
28. mar 2014

@vlasticka185 ahoj, prosim ta povies mi ako ste momentalne s tym stafilokokom??? nieco vam zabralo? este ho mate, ci uz nie??? moj 5 rocny sa ho nemoze zbavit ma ho v hrdle... dakujem veeeelmi pekne za odpoved, jana

vlasticka185
29. mar 2014

@jorsulova ahojky,pomohlo nam koloidne striebro,a snad asi aj nasadena imunoliecba 😉 ,maly mal oslabenu imunitu,cize celu zimu mal nasadeny rybomunil a imunor 🙂

vlasticka185
29. mar 2014

@sodal urcite by som navstivila imunologa 😉 ,ja som do nosteka z rozprasovaca striekala to striebro aalebo som aj vytierala ten nostek,zalezi,co si maly povolil 😉

jorsulova
29. mar 2014

@vlasticka185 dakujem

eliskabahnova
29. mar 2014

@vandas Ahoj ja mavam tento problem stále akoze ani to moc nepocitujem akurat mavam castejsie anginu ale stafilokoka ma nevedia zbavit ... brala som uz vela krat antibiotika ale do pol roka sa mi zas vrati :( chceli mi vybrat mandle ze ma ho zbavia ale jaho mam na hltane takze to sa neda operovat krcny mi dal naposledy strasne silne antibiotika ktore som brala 14 dni a citila som sa ako nadrogovana uplne slaba kontrolne testy ukazali ze je prec teraz mam ist na preventivnu tak som zvedava ze ci sa zas objavy .... asi som ta moc nepotesila :( ale bohvie ake maju skusenosti ostatny a co zaberie prave na teba

sodal
29. mar 2014

@vlasticka185 U imunológa sa obe deti liečia od svojich 6mesiacov. A práve preto, že nevidím, nejaký posun, som sa rozhodla už pre takúro formu liečby...

kikaneu
6. apr 2014

ahojte, nečítala som všetko, len tak zbežne....malinká má soplíky od Vianoc, zateká jej to do hrdielka a vkuse chrapčí, raz viac-raz menej (čiže takmer od narodenia), teraz bude mať 4 mesiace a stále je to rovnaké (výtery mala robené dvakrát....výsledky som nevidela, dr. zhodnotila, že je to tam, ale ATB nedáva, lebo to pomôže len na chvíľku) tak čo robiť?

beatricer
6. apr 2014

aj mi sme sa zbavili zlatého stafylokoka používaním KS

charllotte
6. apr 2014

zlateho stafylokoka sa da zbavit????

denne73
22. apr 2014

@beatricer poprosim presnu značku konkretny prípravok alebo stranku .dik

betka2010
22. apr 2014

@ajka006 Nášmu malému synčekovi zistili stafylokoka v nošteku. Môžem Vás poprosiť o stránku, odkiaľ kupujete KS? Ďakujem veľmi pekne.

ajka006
25. apr 2014

@betka2010 KS kupujem od jedného pána v Ba, ktorý ho posielal aj na dobierku, ale túto informáciu si je potrebné u neho preveriť. Ak mávate cestu do Ba, jeho KS predávajú aj v jednom obchodíku Natur Vital, ktorý sa nachádza neďaleko Tesca v meste. Ak by ste mali záujem o kontakt, ozvite sa, pošlem do IP.

beruska9561
19. máj 2014

ahojte, nám pomohol Stafal, predpísal nám ho dr. na ORL, so stafylokokom sme sa trápili dlhých 10mesiacov, stále zelené sople,kašle, z prírodnej liečby sme skúsili asi všetko,č o je tu spomínané + zmenili sme stravovanie, najviac asi pomohlo koloidné striebro, ale vždy sa tá potvora vrátila. dcéra má 5,5roka, užívala ho vnútorne.

eunomia
24. jún 2014

@beruska9561 stafal? Nebiem najst co to je, vies mi prisim poradit? Dakujem.

beruska9561
25. jún 2014

@eunomia sú to lokálne kvapky,ale sú na predpis, skús sa opýtať lekára.

graziela
16. júl 2014

Zienky, aj ja aktualne riesim sice nie stafylokoka, ale streptokoka pneumokoka na krcnych mandliach...spec. na zlateho stafylokoka je velmi ucinna kapucinka, neviem, ci sa tu uz predtym spominal...je to vlastne prirodne antibiotikum, velmi ucinne, vie vraj zatocit s roznymi druhmi bakterii, preto som sa rozhodla pre takuto liecbu. Ak by ste mali zaujem, poslem link, nechcem robit reklamu .

hviezda21
16. júl 2014

@graziela ahoj, posli mi prosim link do IP, maly 2,5r. chlapcek kasle rozne 3tt dala som robit vyter a mame zlateho staf. dr. nam dala trifed a biseptol ale chcem mu posilnovat imunitu kedze sme zacali skolkovat od maja a mam doma 5mes. babo.dakujem