Ako sa zbaviť zlatého stafylokoka?

vandas
7. sep 2007

viete mi niekto poradit ako sa zbavit zlateho stafylokoka? kazdy mesiac jest antibiotika nikam nevedie...ako sa to podarilo vam?

sarinka2012
14. feb 2015

Ahojte,ja len poradim pre všetkych,dcerka mala v nošteku zlateho stafylokoka a vytierali sme jej obe nosne dierky (vobec netreba nejak hlboko) framykoinovou mastickou a o dva tyzdne na kontrole ani znamka po stafylokokovi,ale mastička nie je volno predajna,iba na predpis

bartonka1
26. feb 2015

MOzem sa spytat na nazov tejt masticky? kusila by som sa spytat nasej pediatricky. DAKUJEME🙂

bartonka1
26. feb 2015

@sarinka2012 MOzem sa spytat na nazov tejt masticky? kusila by som sa spytat nasej pediatricky. DAKUJEMEemoticon

sarinka2012
27. feb 2015

@bartonka1 Framykoin je to 🙂 tak sa aj vola ,je bez chuti a zapachu,dcerka si ju nechala pekne naniest do nosteka 🙂

bartonka1
27. feb 2015

DAKUJEM 🙂

ninda25
27. feb 2015

My mame prelieceneho stafylokoka v ocku,máme 17mesiacov,v obec nebola nikdy chora,kde tu pliagu chytila????kolko sme sa nakvapkali do ociek,kolky plac,chudá moje☹mate skusenosti do stafylokokom v ocku?

nofate
16. apr 2015

Jednoznacne odporucam zapper pristroj ci uz ten co sa drzi v rukach alebo plazmovy .
Odporucam vsak kuru zopakovat aspon 2 x potom cca po 3 dnoch . Ucinok je okamzity na druhy den sa vam ranky zacnu hojit.

diana31
29. jún 2015

@cryo ja viem ze je to uz doba ale mozno budem mat stastie a odpises. Mam dost velky problem zo zlatym stafilokokom ale mam v nose mrsu neviem sa jej zbavit chystam sa vyskusat to vsetko co tam pises je to uz moja posledna nadej . Ale chcela by som vediet teraz odstupom casu ci sabti to vratilo alebo mas stale pokoj dakujem

nofate
30. jún 2015

@diana31 Ahoj Dianka, moze sa to vratit este ale zlikvidujes to znovu... skusil by som este aplikovat jod , zinok a vitamin D3 aspon 2000 UI jednotiek denne . nedostatok kazdej znich sposobuje oslabenie imunity .

dariana24
24. aug 2015

Nie zlaty stafylokokus sa neda znicit , prejde inde. proste on sa bzdy prisposobi a rakytnikovy olej neviem naco je dobry - na minanie penazi urcite. Niktore veci su odolne. Hnusne co vravim, ale dajte sa vysetrit a zistite , ze ho mate inde. On naozaj je sucastou skoro kazdeho z nas, ale nie vsetkym robi problemy... ak mate zlu imunity sposobuje ochorenie s priznakmi. ale znicit ho nevie nikto. Preco nezniciil ebolu , alebo zaskrt alebo ine stare ochorenia - existuje stale povodcovia, len dnes mame vakcini a ti e ich - uspia. A zrazu mate niejake ine ochorenie - mutacia a spajanie. Napr rakovina. Neverte marketingu. Najlepsie je pestovat a pouzivat prirodne - plody , listky... nie pripravky a atd...co kupujete.

dariana24
24. aug 2015

ja tiez kupujem pastu rakytnikovu, ale mlety rakynik ( vraj v DM ku). No na zahradke mam rakytnik, goji, aroniu, echinace, borovky, brusnice, maliny, kalisiu v crepniku, salviu, aloe, machovku peruansku.... priroda ma silu. Ale nie vzdy sa da pomoct!!! Je to nas udel cloveka nicime a sme zniceny

majulino
24. aug 2015

baby dcera mala od narodenia v noise uchu hrdle stafylokok streptokok vkuse dookola treba hladat kto je nositelom, kto ma caste sople kasel atd. u nas som to bola ja po mojom prelieceni boli uz aj deti ok

beruska9561
24. aug 2015

My sme sa trapili od narodenia do 6,5roka zo zl.stafylokokom,dceraho malav nose ajv hrdle. Dva krat odstranene nosne mandle nepomohli,casto mavala hnisave anginy. Teraz sa konecne pol roka dobre drzi,uziva po tuto dobu probiotika Candistop,obsahuju okrem ineho vytazok z cesnaku a grep.semien,tiez brala pol roka hlivu ustricovu s echinou a rakytnikom,liecbu treba brat nepretrzite viac mesiacov. Doteraz som vyskusala mozne aj nemozne a hlavne minula som mnozstvo penazi na potrav.doplnky a vzdy bez zelaneho efektu. Spominane probio stoja cca 11€ obsahuju 60kapsul,su prioritne urcene na kvasinky,ale nam zabrali vynikajuco,alebo je to len zhoda nahod,neviem.

diana31
24. aug 2015

Dakujem urcite vyskusam

sisa_
25. aug 2015

Veľmi účinný na baktérie, víry a plesne v organizme je oregánový olej, len pozor účinok carvacrolu musí byť vyšší ako 70 %. Je to veľmi silné prírodné antibiotikum!!! V žiadnej lekárni ho nenájdete. Možno skôr v obchodoch so zdravou výživou. Pre deti je však vhodnejší v kapsuliach, kapsula sa prehltne a dieťa nič necíti.
Pokiaľ sa aplikuje v kvapkovej forme je silne štipľavý. Dospelý človek zvládne 🙂 Pokiaľ je citlivejší tak aj pre neho odporúčam kapsule. Ak má niekto záujem poskytnem info do správy.

dariana24
31. aug 2015

oreganovy olej nie uje liecivy na bakterie a stafzlokako absolutne nevylieci a uz 🙂 nie zlateho, ktory je rezistentny na vela veci a vie s sa tvarit ako chameleon- je tam len nesposobuje ochorebnie ,a le vyliecenie je zlozite

nutrimas
15. sep 2015

Vyborne skusenosti v suvislosti s bakt. infekciami mame s kapucinkou vo forme tinktury. Vynika hlavne svojimi antibakterialnymi ucinkami, vdaka comu je zvana aj ako "mocovy penicilin". POmaha v boji proti roznym druhom bakterii, hlavne so zlatym stafylokokom, ktr. sa zvykne usidlit poväcsine v moc. cestach. MOze sa aplikovat aj detickam, avsak kvoli obsahu alkoholu je potrebne vopred nakvapkat do horucej vody, aby sa odparil alkohol. Je potrebne dodrziavat cas davkovania, podavat presne v 8hodinovych intervaloch ako ostatne atb: https://www.modrykonik.sk/market/vyzivove-dopln...

marcah
13. okt 2015

@ajka006 mozem sa spytat, to koloidne striebro v koncentracii 40 ppm ste striekali do nosa? nas maly ma uz dlhsie sople, ktore zacinaju byt skarede zelene... rozmyslam uz dlhsie nad tym KS, mam ho doma ale iba 40ppm a doteraz som si myslela ze je to priis silne na striekanie do nosa.... dakujem za odpoved

monique82
26. nov 2015

Ja mám vyskúšané na zlatého stafylokoka plazmový generátor a cesnakové tabletky Alimax

dariana24
30. nov 2015

zlaty stafylokok sa neda vyliecitje rezistetny... cely ivot je len sa da tzv uspat... niesu priznaky

lara12345
30. nov 2015

@bandalir, ahoj, ja som zacala brat stafal, najprv sa to burilo v nose jak svina, potom sa to zlepsovalo a mala som asi tyzden pokoj, potom zas, brala som to pol roka a vykalsla sa na to. Mne nepomaha nic, teraz beriem dlhodobo koloidne striebro, 3 tyzdne som mala pokoj a aje spat a beriem ho neptetrzite. Ako si na to teraz? Zabralo ti nieco? Ja mam hnisave bolave pluzgiere v nose.

diana31
1. dec 2015

@lara12345 No ja momentalne nic neberiem ani neviem ci ho tam mam alebo nie nebola som dlko na vyteri ale momentalne mam klud. Mne dost pomohol medvedi cesnak ale som si s nim vytierala aj nos. Ale ked mate pluzgiere tak to urcite nie to by stipalo.

lara12345
1. dec 2015

@diana31, mne sa stalo aj ze som mala vytery negativne, ale rano pred vyterom som si praskla pluzgier, cize bol tam urcite, hoci ho velakrat nenasli, ale podla opakujucich sa pluzgierov tam urcite je, tak dakujem.

december12
18. dec 2015

@graziela prosím ta pošli mi link do ip 🙂 dakujem

janulka1610
8. mar 2016
janulka1610
8. mar 2016

@lydulienka prosim ta ake mastcky to boli...dakujem

diana31
8. mar 2016

Masticku sm si nedavala bolo mi potom povedane masticku v ziadnom pripade

prirodka
5. apr 2016

Sú aj iné cesty ako sa ho z baviť..Framykoin je kortikoidná mastička.Aspoň detičkám by som ho nedávala.

werci
21. jún 2016

@anita prosim ta, zabrali vam tie homeopatika? Moja 2-mesacna dcerka ma zlateho stafylokoka, tak by som chcela skusit staphylococcinum, ale nemozem nikde poriadne najst, ci toho zlateho stafylokoka vie zlikvidovat a ako jej to mam davkovat...

anita
21. jún 2016

@werci ahoj, ano zabrali. Brali mu v tedy o nejaký čas opäť výter a už mal dobré výsledky.