Ako sa zbaviť zlatého stafylokoka?

vandas
7. sep 2007

viete mi niekto poradit ako sa zbavit zlateho stafylokoka? kazdy mesiac jest antibiotika nikam nevedie...ako sa to podarilo vam?

zuzitka
15. jún 2011

@halllo pozri môj príspevok vyššie 😉

nipina
5. júl 2011

@kvixa ahoj bralaAZITROX 250mg 1 tab.denne 3 dni,potom 7 dni prestavka a opät 3 dni. A ISOPRINOSINE 3x1 tab..A po 3 tyzdnoch mala vysledky negatyvne chodime ne krv kazde 3 mesiace a je uplne v poriadku takze netreba zufat . drzim palce 😀

ninikul
19. aug 2011

Poradim vam vsetkym s velkou radostou ci uz by ste mali podzrenie na mononukleozu, stafilokoka, streptokoka, alebo ine virusove ochorenia, tak vam radim Samorin, bola som tam vcera s tym, ze som sa zlakla ze mam mononukleozu, nastastie nie, mala som but zlateho stafylokoka alebo streptokoka. Bola som napojena na taky pristroj ktory sa vola zapper- su to elektricke vlny ktore zabijaju bunky alebo bunkove steny tychto hnusobstiev, hned po pol hodine, som si vobec uz necitila zdurene uzliny,a citila som sa ovela ovela lepsie.
Lepsie ako sa trapit s ANB 🙂
Takze samorin- ulica veterna 17 🙂

micinka2011
13. sep 2011

Dobrý den...chcela by som sa opýtať dnes mi prišli výsledky z výteru jazyka a našli mi staphylococcus aureus...je to nákazlivé napr.pre mojho priatela alebo pre okolie..nemá s tím niekto skusenosti...dakujem🙂liečim to antibiotikami

radlinka
13. sep 2011

@micinka2011 preliecit ATB a urobit novy vyter, ak sa neobjavi ste to uspesne zvladli. Mozno raz za cas treba spravit opakovane vytery, ci sa aureus nevratil spat. Ak sa drzi napr. na mandliach (krcnych), treba ich dat vybrat aby nesposoboval dalsie komplikacie. 😉

micinka2011
13. sep 2011

@radlinka
dakujem za odpoved..a nahodu nevieš aj to či je to nakazlivé alebo nie.. ?lebo čítala som všelijaké veci o tom na internete..a moj doktor mi nič nespomínal..tak neviem či sa mam bat..dakujem

radlinka
13. sep 2011

@micinka2011 vies co, my sme so synom mali obaja zlateho, takze sme dostali raz ATB a staci... 😒 Kvoli tomu som podstupila aj vyber mandli a aj tak sa mi po rokoch objavil. Proste kazdy moze mat niekde bud streptokoka alebo stafylokoka, nie je to ohrozenie zivota. Treba to dosledovat a preliecit,...netraba sa toho bat. 😉

micinka2011
13. sep 2011

tak dobre dakujem..velmi si mi pomohla...už som si začínala namýšlat...

skorec1
8. okt 2011

@vandas 3mesiace som bral antibiotika a islo to do zahuby... som ich zahodil a isiel na prirodne...
za 2 zydne mi to preslo po tom co som uzival rakytnikovy olej...

stevo6
18. okt 2011

Zdravim,ja sa chcem opytat nejakeho muza alebo zeny ci mali skusenost s tym bacilom zlaty stafylokok v na genitáliach a ake tabletky alebo obklady alebo neviem co na to zabera a zbavim sa toho, že to odstránim uplne. dik za odpoved

katecameron
18. okt 2011

@stevo6 jedine antibiotika celkove nasadit podla citlivosti

stevo6
18. okt 2011

ahoj katecameron no dr. mi nasadila augementil mas s tym nejaku skusenost?nemam to vobec podrazdene ani nic ,ale mam toho bacila v sebe asik,zeby som mal nejake prejavy silne alebo horsie to nie,len ho mam v sebe,dik za odpoved

alena18
20. okt 2011

@stevo6 Zdravím Števo6, práve sa liečim, podstúpená bola liečba Macmiror, nezabralo to, po výsledkoch kultivácií mi lekárka nasadila lieky Oxicilín, ktoré vraj už 5 rokov nevyrábajú a liek s dostupnou účinnou zložkou u nás na SK nie je dostupný, tak druhý liek v poradí podľa účinnosti citlivosti na ATB Doxybene...u každého je to iné podľa citlivosti na tie ktoré ATB. Nasadila som si probiotiká a doliečujem Klionom. Užívam zároveň rakytníkový olej. Inak mne sa vyhodili hnisavé pupáčiky na tvári, veci všetky dezinfikujem vo Wanish hygiene, ale dá sa aj Ajatín do prania podľa dávkovania. V hrdle mám už dlhodobo hnisavé ložiská a časté bolesti v krku...verím, že všetkými postupmi dosiahnem aj vyliečenie. Inak partner zatiaľ len bude podstupovať výteri, u neho sa nič neprejavuje.

stevo6
24. okt 2011

Dobry den ALENA18, dakujem sa radu. Musim este nejake lieky poskusat, ale ten rakytnikovz olej vyskusam urcite. Porozpravam este z Dr. a uvidim co povie.Dakujem

lemge
27. okt 2011

@stevo6 ahoj.na tohto bacila je velmi dobre aj koloidne striebro.mame odskusane.synovi robil neplechu v nose dlhsie ako mesiac.po tyzdni sa stav vyrazne zlepsil.teraz je ok.klop.klop 🙂

vandama2
30. okt 2011

Ahojte, aj my mame tohto votrelca. Moze aj moja dcera, ktora ma 2 roky uzivat rakytnikovy olej? A ak ano, kolko kvapiek denne ??? vdaka za odpoved

opicka60
4. nov 2011

Ahojte, vytvárajú sa mi abscesy na tvári. Je to hrozne nepríjmené na pohľad, ale hlavno to veľmi bolí. Neviem, ako to mám liečiť. Už som skúšala všetko možné, ale nič mi nepomáha :( Pomôžte mi, prosím. Lucia

zuzitka
4. nov 2011

@opicka60 ahoj, tiež to mám na tvári 😖
aj na rukách som to mala, na ramenách tiež. antibiotika zabrali tak na chvílu .......

ale tu som sa dočítala, že rakytníkový olej v tabletách je dobrý. už ho užívam 2 týždne a fakt sa mi to vyhojilo a nerobia sa dalšie tie vredy. dúfam, že to tak aj ostane 😉

opicka60
5. nov 2011

A davas si aj nieco na tvar, mastis si niecim to, lebo ja som uz v koncoch, sa mi najprv taka velikanska bobula urobi a az po 3-4 dnoch to zmäkne a hnis sa ukaze, je to strasne :(

zuzitka
5. nov 2011

@opicka60 dal mi kožný masť BELOGENT.
a skúšala si ten rakytníkový olej? nepomohlo?

opicka60
5. nov 2011

ešte som ho neskúšala, lebo dnes som sa do lekárne nedostala, ale zajtra si ho určite pôjdem kúpiť, pretože až teraz som sa o ňom dozvedela a to už 5 rokov sa mi tie abscesy robia a nikto nevedel, že to aj niečo také existuje

zuzitka
5. nov 2011

@opicka60 ja to mám asi 2 roky 😒 o tom rakytníkovom oleji som sa dočítala až tu ....

hlavne treba zvyšovať imunitu

opicka60
5. nov 2011

a ako ju zvysujes ty?

zuzitka
5. nov 2011

@opicka60 mám IMMUNAL, ale v podstate ten rakytník je na podporu imunity 😉

opicka60
5. nov 2011

a kolko je tých tabliet v krabicke a asi kolko to stoji? len aby som vedela

zuzitka
5. nov 2011

@opicka60 ja mám značku Dr.Muller pharma, 30 kapsúl, cena 7,15e

opicka60
5. nov 2011

a nie je ten rakytnikovy olej aj v inom zlozeni, ci su to len tabletky?

opicka60
5. nov 2011

a ta mast Belogent pomaha? Asi je iba na predpis co?

zuzitka
5. nov 2011

@opicka60 treba sa opýtať v lekárni, ale myslím, že je vo forme kapsul, oleja, možno aj čaj, neviem

masť belogent - predpísal mi ju doktor, druhu som ešte nekupovala, tak neviem, či je len na predpis. rýchlejšie sa hoja tie pupáky

zuzitka
5. nov 2011

@opicka60 u kožneho si bola? vieš, že máš stafylokoka?