Ako sa zbaviť zlatého stafylokoka?

vandas
7. sep 2007

viete mi niekto poradit ako sa zbavit zlateho stafylokoka? kazdy mesiac jest antibiotika nikam nevedie...ako sa to podarilo vam?

roberta36
17. apr 2012

@ikke ja mam zvysene aslo uz cele roky najvyssia hodnota bola az okolo 1100 ak si dobre pametam, madle uz nemam a aj tak sa dlho neznizovalo....vsetky vysetrenia a gynekologa, zubara aj krcneho negativne.....momentalne mam po antibiotikach cca 630 .....a napriek tomu mame zdrave 3 rocne dievcatko ktore som vynosila s takymito vysokymi hodnotami......R (samozrejem nikdy som nebrala antibiotika pocas tehotenstva)

lynara
21. máj 2012

Proti zlatemu stafylokokovy treba skusit Cordicaps sa to myslym pise je to prirodne antibiotikum ktore podporuje vlastku imunitu nie ju nici, alebo tradicna cinska medicina tiez ponuka zmec bylyn ucinnu voci tomuto nezmaru treba hladat alternativy bo klasicka medicina len odsuva problem...

franzziska
6. jún 2012

ahojte ..mne tiez zistili zlataka..avsak obvodna mi povedala ze je to celkom obycajny virus u takmer kazdeho pacienta, ze nejde s tym nic robit..a ted vas citam ze vam to kontroluju pripadne nasadia lieky...no ja byvam casto chora a pravidelne mam vodnate pluzgieriky na prstoch ruk, ktore hrozne bolia, palia a svrbia a pomaly idu z ruk...chcela som to riesit lenze obvodna povedala ze netreba..co mma robit? mate tie pluzgiere aj vy?

grenka
17. sep 2012

@franzziska
@lynara dievcata precitajte si toto ja tom malemu davam 4mes je to prirodne antib ma tu potvoru v nosteku a sme cisty zatial...http://www.darzdravia.sk/koloidne-striebro.php?...

grenka
17. sep 2012

@matulo444 skus toto ja to davam malemu tiez do nosteka http://www.darzdravia.sk/koloidne-striebro.php?...

zuzitka
18. sep 2012

nemáte niekto skusenosti s kvapkami mms? počula som o tom, vraj to pomáha aj na stafylokoka ....
@grenka
@franzziska
@lynara
@roberta36

grenka
19. sep 2012

@zuzitka nie ale docitala som sa o nich pozri sem....ja davam teraz koloidne striebro nechcem kombinovat...http://www.darzdravia.sk/mms.php

zuzitka
19. sep 2012

@grenka dakujem .... už som to čítala velakrát .... len by som sa tešila, keby mi niekto napísal, kto to užíval a či to pomohlo 🙂

grenka
19. sep 2012

@zuzitka skus napisat na nastenku...ja to rozmyslam mame mojej kupit...

zuzitka
20. sep 2012

@grenka a kvoli čomu to chceš kupit mame? čo chcete liečit ... ak sa možem opýtat 🙂

grenka
20. sep 2012

@zuzitka na srdce,tlak,ladviny na tie zvlast 🙂

radina
20. sep 2012

Ahoj, ja mavam rozne koky pravidelne, ale to hlavne preto, ze mam stale zvysene aslo, to si daj zmerat u DR.
Mam to odjakziva od malicka, jedine cim to vraj vedia liecit je brat pol roka penicilin. Takze im na to kaslem 🙂
Ak som okej tak mam hodnoty asla napr. 400, norma je tusim do 200 , ak som chora, hned mi vybehne na cca 700 , ale mavala som aj 1200 🙂 ..... Moju mamu museli liecit niekolkymi druhmi antibiotik niekolko mesiacov, kym sa toho zbavila. Treba brat nieco na imunitu od imunologa, probiotika, atd. , aj ked sa toho clovek asi nikdy nezbavi.

majkutka
11. nov 2012

AKO SA ZBAVIT MRSY

majkutka
11. nov 2012

VFFEVSD

vlasticka185
12. nov 2012

pytala som sa na to kolidne striebro v lekarni a vraj je to na imunitu,stafila to urcite nezabije,ked ho uz mate,ale moze pomoct predist ho znova nachytat,no odskusane to nemam,moj maly sa trpai uz 3 mesiac so stafilom,ma velmi zlu imunitu,cize sa zakazdym nanho hned vsetko nalepi,teraz berie uz 5 antibitika,kedze mame ist do nemocnice a teda vytery musia byt ok,apropo ziadne prejavy choroby maly nema,iba pozitivne stery,samozrejme cela rodina musi absolvovat vytery z nosa aj hrdla,aby sa vylucil zdroj nakazy a ked je niekto infikovany,nasadi sa liecba,my sme sa konecne toho zlateho stafila zbavili a teraz ma maly zase nejakeho streptokoka,,zase ziadne prejavy choroby,ja uz naozaj neviem,co robit,aby vytery uz boli ok,najhorsie na tom asi je to,ze vzdy si pcha vsetko aj ruky do ust,hoci cely dom som vydenzifikovala,co sa nedalo umyt som postriekala,pretoze maly mal masivnu formu a tato forma sa potvrdila aj u mojej mamky,ktora samozrejme je v dennnom kontakte,neviem,ake vysetrenie by som mala absolvovat s malym,lebo to je uz nemyslitelne,aby sa donho sustavne pchaly antibiotika,na imunitu berie Rybomunil,ma nizku bunkovu imunitu a pri operacii mal pretatu lymfa,odporucenie imunologa vyhybat sa inf. prostrediu,hoci maly nechodi do skolky,iba po lekaroch,aj to s ruskom a je prednostne vysetrovany,nejako je to nanic 😢

sorciera24
12. nov 2012

@vlasticka185 skus rakytnikovy olej, caj, stavu a potom tinkturu z vrbovky.....ATB su na nic.....tie ti ho utlmia mozno v jednej casti a on sa presunie do inej (ak vobec), inak ak nesposobuje zaidne problemy, tak kaslat na to (urcite nie ATB)....viac ako 2/3 ludi ho v sebe ma a anevie o tom....

vlasticka185
12. nov 2012

@sorciera24 Dakovala 😉 zajtra idem do lekarni,kedze niesom z mesta a tu na dedine lekaren nemame, a kupim ho,potom dam vediet ako sa osvedcil,inac aj som rozmyslala nad tym,ci nieje Samko nosicom,ved ho uz tolkokrat mohli v nemocnici nakazit,ako aj pri operaciach,avsak ja si nemozem mu nedat antb. kedze mame ist znova do nemocnice na zakrok a musi mat 100% vysledky vyterov,a bez liekov ci nejakeho liecenia mu ten stafil sam nevymizne,tak berieme to,co nam doki predpise ☹ ,pokial by nas necakala nemocnica,tak sa uz nato vykaslem,ved vlastne mu nic nieje,iba vytery niesu v poriadku 😨

zuzitka
12. nov 2012

@sorciera24 rakytníkový olej som užívala vyše polroka .... aj sa mi zdalo, že to ustupuje / mám stafylokoka na koži / tie vredy ustúpili

ale ked som prestala užívat rakytník, tak zase to naskočilo nazad 🙄
mám aj dajaké probio .... aj Cečko si dávam / to z DM drogerie, ten práškový C vitamín/

tá tinktúra z vrbovky je čo? v lekárni kupim?
@vlasticka185

sorciera24
13. nov 2012

@zuzitka treba to naozaj dlhodobo a to Ccko je supe....vrbovku som ja kupila v cajovni...ale mohli by ju mat aj v Bioobchodoch....ta konkretne je urcena prave na zlateho stafylokoka

luckos
13. nov 2012

Mne sa objavil vo forme vyrážok na perách. Celé ústa zvnútra som mala opuchnuté, vyzerala som ako po plastike pier. Najskôr som si myslela že to je herpes ale tie pery neskutočne boleli, mokvali, v noci sa mi to zlepilo a predstavte si ked máte zlepené ústa a nemôžete ich otvoriť ☹ katastrofa. dostala som antibiotiká v decembri, zmizlo to a o mesiac znovu. Začala som užívať zelený jačmeň a chlorellu. Dlho som sa tomu bránila ale užívam to už rok a moja imunita je neporovnateľne silnejšia. A je to naozaj tak, že človek sa ho už nezbaví ked ho raz má, rovnako ako herpes len oslabená imunita mu umožňuje prejaviť sa.

zzuzzik
13. nov 2012

@vlasticka185 ahoj, ja ti nechcem radit, ale ma sa maly zle? byva casto chory? alebo ma ine problemy? ak nie tak sa na to vykasli a na stery tiez, som si ista, ze keby som sla ja teraz doktorke tiez my najdu a mojej malej tiez 😀 nejaku potvorku, ludia maju kadeco, imunitny system je velmi sofistikovana vec, ak to budeme sustavne naburavat kadecim, nikdy sa to neurovna, ja malu liecim az ked vidim, ze je na tom velmi zle, iba ked ma horucku davam lieky, kasel az ked je uz dlhsie (ked tak len prirodne) moja mala ma tri roky a nemala doteraz antibiotika a to prvu anginu sme prezili v horuckach 3 dni ( samozrejme s panadolom a nurofenom) a druhu uz mala teplotu len jeden den, proste imunitny system sa s tym popasoval, ale to je len moje pozorovania na mojej malej, nechcem nikoho poucovat, nie som doktor, ale len maminka bez lekarskeho vzdelania, len si vsak myslim ze imunita je velmi krehka, ale zaroven velmi silna ak sa o nu trosku vieme starat ( vitaminky, probiotika, ovocie zelenina, cerstvy vzduch atd....)

zzuzzik
13. nov 2012

@vlasticka185 jeeej este ma napadlo, skus hodit rec s nejakym imunologom, urcite ti poradi lepsie ako ja, ale hlavne aby vedel ze chces ist takou prirodnejsou cestou, ak nepochodis u jedneho skus ineho, aby si si to mohla porovnat, ale urcite to treba zobrat komplexne

vlasticka185
14. nov 2012

@zzuzzik ahoj,no ja by som to tiez nejak neriesila tymi antibiorikami,ale ako som horevisie pisala,caka nas hospitalizacia v nemocnici a zakrok v narkoze,cize maly musi byt upne fit,ziadne pozitivne vytery,cize sme dostali prikazom sa preliecit a potom sa ohlasit,zial ale uz 3 mesiace sa preliecujeme a stale nic,uz sme mysleli,ci zdroj nakazy niesu zubky,kedze ma zopar kazov,ktore mu nasa zubarka odmietla opravit s tym,ze on je kardiak,cize si ho neberie na zodpovednost a takysto ze nebude riskovat,ze mu zavrta do jazyka 😠 😖 ,ale boli sme u ineho zubara a ten povedal,ze zubky su zatial v pohode 😉 ,cie dnes idem do mesta,kedze vcera bola moja mamka prec,a skusim zohnat ten rakytnikovy olej a ak bude mat maly zase vytery pozitivne,tak budem volat imunologovi,lebo fakt takto sa dalej uz neda 😒

slnieckolu
14. nov 2012

Skus koloidne striebro...dostat ho v lekarni,je prave na rozne stafylokoky,aj na zlateho,ktoreho sa tazko zbavit Atb.my sme mali v ocku dlho a zabral.

dzio2
14. nov 2012

ahojte potrebujem poradit teraz som sa dozvedela ze moja 3mes dcera mazlateho stafylokoka , taha sa to uz od porodnice , je zasoplena a stale pokasliava , ked som pri kazdej poradni vravela ze kasle a sopli tak dokina vravela ze dychanie ma ciste , ze je to ok az pri poslednej navsteve som trvala ny vytere z nosteka a teraz som volala o vysledky a ma potvrdeneho zlat stafylokoka , citala som teraz otom , ze to moze byt aj zivotu nebezpecne , terinka mala uz aj teploty , urcite stoho , prosim vas ake antibiotika vam pomohly alebo , co vlastne pomohlo sa zbavit tej pliagi, sposobilo vam to nieco vaznejsie? dakujem

zzuzzik
14. nov 2012

@vlasticka185 ahoj. Aha chapem. No tak to sa neda nic robit. Myslim si, ze ten imunolog to zoberie tak komplexnejsie. Neviem vsak, preco ti dali prikazom z nemocky, ze maly musi mat vsetko ok. Ked ja som sla na operaciu, predoperacne vysetrenie pozostavalo len z odberu krvi a ekg. Nedalo by sa s tym podiskutovat v nemocke aj?

vlasticka185
15. nov 2012

@dzio2 ahoj,no pokial ho mala vo vytere potvredneho,urcite v labaku robili nanho aj citlivost,tj,ze ake antibiotika ho dokazu zlikvidovat,cize mala by si ist doki,nech ti podla vysledkov predpise lieky pre malu a samozrejme nezabudni podavat probiotika,ale tie si musis kupit v lekarni,tie na lek. predpis niesu a ked su,tak aj tak platis plnu vysku 😉

vlasticka185
15. nov 2012

@zzuzzik no je to tym,ze on ma chore srdiecko a vlastne zase mu budu rozsirovat cievy pri srdiecku,cize aby nahodou nezaviedli nakazu pri srdiecko,apropo vcera som kupila ten rakytnikovy olej a aj cajik,olej stal nieco cez 8€ a cajik 1,25€,cize som moc zvedava,ako to zaberie 😉

dzio2
15. nov 2012

@vlasticka185 dakujem to som nevedela , ze sa hned robi ciotlivost v labaku