• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako zvládne dieťa operáciu hernie?

3. októbra 2017 
Dievcata co ste boli s detickami na operaciu hernie, kedy sa moze nastupit potom do skolky tak aby to bolo dobre zahojene, aby sa mu to nevratilo. Co som citala tak ze doba hojenia je 2-6 tyzdnov.
1. nov 2016 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbizlaticko och my to až takéto nemame... Držím palce
5. jan o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky existuje aj nejaka jednodnova decka na operaciu pruhu(hernie) A ak ano kde? Ak nie kde odporučate nam dali ist na chirurgicku do BB,NR,BA
5. jan o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika050 nic s tim nerobia zas ideme na kontrolu
5. jan o 14:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika050 my sme boli v maji v euromede v ba. za 150 sme to mali za tri hodiny aj s cestou :slight_smile:
5. jan o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbizlaticko och nič s tym nerobia a nam potom prečo chcu operovat my ro mame oproti Vám maličke.. :frowning2: Kam chodite?
5. jan o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika050 ak ides s dietatom urcite z vladtnej skusenosti odporucam jednodnovku v BA Euromed. Ak by si chcela blizsie info mozem napisat. My sme boli teraz v novembri a velka spokojnost :joy:
5. jan o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kika050 do bratislavi na kramare tam sme boli minuli rok a ze o rok kontrola
6. jan o 09:33  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzinr ahoj, prosím ťa môžeš mi napísať viac. Ako to prebiehalo, ako to dieťa znášalo, ako to tam chodí, môžem byť s ním na izbe? Neviem sa rozhodnúť či ísť do Euromedu, alebo klasická nemocnica v BB. Ja som zo Žiaru a mám strach, že tú cestu domov nezvládne, a ak by sa niečo dialo s malým tak ako si s tým poradím. Rozmýšľam, že by sme na jeden deň ostali v BA ak by sme sa potrebovali vrátiť naspäť do nemocnice. Neviem čo je lepšie. V BB by musel byť dni a asi bude problém tam byť s ním.
13. apr o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajkka ahoj, poprosim blizsie info, my ideme v septembri, najprv mame ist na anesteziologicke a potom na prijem do chirurgickej ambulancie? Ci sa este niekde registrovat?
30. aug o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný deň maminky chcem sa informovať. Včera sme boli u doktorky na prehliadke dala nám papier na urologiu že vraj malý môže mať vo vajíčku pruh alebo vodičku. Chcem sa len informovat či sa musia obe operovať alebo či sa dá nejak operácii predísť? Máme 15mesiacov a strašne sa bojím toho že či malý zvládne operáciu a narkozu a že koľko tam bude. Preto prosím mamičky ktoré majú tiež skúsenosti aby mi poradili čo a ako.
3. okt o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, kto ste boli v Martine, mozem poprosit info?
3. okt o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok