• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Atopický ekzém u detí. Máte účinné rady, tipy ako ho riešiť?

7. októbra 2017 
Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli některá z vás nemá zkušenost s krémem Dexeryl.Já ho malé dneska koupila v lékarně,tak jsem zvědavá.Má suchou kůži na loktech a občas někde po těle,jako kojenec měla škaredý ekzém,ale "vyrostla" z toho.Díky
10. máj 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
desszi, minulú nedeľu tam bolo babatko v slamičke, tak si myslím že tvojho malého spraví v pohode

no a teraz čo budeme kupovať, ked je všetko také svinstvo????????????????
10. máj 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetci?
no ja som dnes malého celý deň mazala tým atodermom, vyzerá to veľmi dobre, dúfam že za pár dní tie hrubé ložiská odídu.
Dnes sme schytali prievan na očká k tomu všetkému, tak máme veľmi veselo :sweat_smile:
10. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka: ten atoderm staci mazat z pocatku 2x denne a pak jen 1x denne, nech pokozku taky dychat:wink: Ale ja to ten prvni den namazala taky asi 3 nebo 4x v zapalu nadeje, ze to zabere. To vyhlazeni u mensich fleku trvalo asi 4-5 dni, ty dva vetsi ma jeste porad, ale uz jsou mensi:wink:
A byli jsme dnes u homeopatky, popsala jsem to diskuzi o ABKM
10. máj 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tigrous, ja viem že stačí dvakrát, ale musím dať ešte niečo, lebo jemu to bleskovo vsiakne a tie miesta so zhrubnutou kožou a obrovskými šupinami a krvavými ryhami čo má chudiatko malilinké, tak tie treba aj premastiť, lebo by si to stále driapal. idem prečítať čo si napísala :wink:
10. máj 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka, tak ako to vyzera s loziskami? Je to lepsie? Ja som vcera dostala vzorky atodermy PP, vykusala som na rucicke, ale ako vravis ty, chcelo by to natierat stale, lebo za sekundu to mal vsiaknute. Na telicko som sa dala presvedcit od mm ze dame aviril baby krem, pekne zaschli mokvave loziska, ale ostatne casti to velmi vysusilo, rano sa skriabal o zivot. Dnes kupim biodermu a budem natierat tym.
Zajtra ideme na biorezonanciu, som zvedava co nam povedia.
11. máj 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som zvedavá, zdá sa mi super ten atoderm, ale radšej :zipper_mouth: , leb o vieš čo. a dnes som ho skombinovala s oby čajným atodermom nie PP ale mu to hned očervenelo, tak ja neviem asi budem to PP dávať koľko bude treba.
No ja som nakoniec podľahla, zdá sa mi to strašne neseriozne, aby som nešla s malým na tie kramáre ked už je to vybavené, tak som sa s doktorom dohodla na bud.pondelok, tak som strašne zvedavá že čo za prevratné názory mi oznámi.
11. máj 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi este odporucili v lekarni krem exomega od A-dermy, ale ostanem pri atoderme PP, ten mu nesposoboval ziadnu reakciu, a tak dufam, ze aspon trosku mu pomoze.
no na tie prevratne nazory som aj ja zvedava, ale nemozes vediet, mozno to bude mat vyznam (hoci tomu nie velmi verim)
11. máj 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež moc neverím, no uvidíme, inak ja mam exomegu a dala som ju asi 5x, strašne ho vysušila, tak som najedovaná lebo kopa peňazí a vyhodene von oknom, ale pravdu povediac nepoznam nikoho komu by vadila, len nám, ved skús radšej tie vzorky ak by si sa rozhodla
aj krém na tvár stojí za .... exomega, nam nič odtial nevyhovuje
11. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dávate niekto drobcovi b vitamín? mne to nikto nekázal, ale viem že pri kožných problémoch sa má užívať
11. máj 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka: jojo, becko je urcite dobre (na kuzi a sliznice) a taky zinek, ale ten prckovi jeste nedavej :wink:
11. máj 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aké b konkrétne, či b komplex? A prečo mi to nikto nekázal?
11. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja nechapem, vcera vecer som natrela n rucicku malemu atoderm pp, do rana vse ok, dnes cez den som mu natrela cele telicko, v pohode a teraz vecer po kupani, plakal a kopal nozickami ako divy :confused: neviem ci ho to stipalo, alebo co, tak sme ho radsej osprchovali a dali len obycajnu niveu. Moze byt, ze by ho to po kupani stipalo? Ja som uz uplne hotova. Vobec neiem co davat. Skusim este zajtra cez den, ako bude reagovat, lebo on vecer vseobecne nema rad ked ho natierame a bol uz aj unaveny, hladny, mozno jedno s druhym sposobilo jeho spravanie.
11. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
desszi aj môj malý pri tom plače, a ja som mu to ťava dala ale 5x dnes
11. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie plače ale reve až sa ide zájsť, určite to strašne stípe, ale ja zlepšenie vidím, no musí vydržať, kým sa bude dať, tak ja budem natierať
11. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vazne bianka? No tak to som si nemyslela. Tak potom ho to asi fakt stipalo. Ale cez den bol absolutne ok. Mozno to tak nevnimal. A v com je zlepsenie? Bledne vam to? Alebo sa zmensuju flaky?
11. máj 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme dnes vynechali bylinovy kupel. Dame trosku oddych a potom zase.
11. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvarička je lepšia aj krk, je to bledšia a kludnejšie, ale ťažko povedať či je z toho nervozny, lebo má prievan na očkách, tak sa mi zdá skôr z toho taký nešťastný. Ručičky tam kde mal suchú hrubú kožu je už oveľa lepšia, ale stále červená ale nie že ekzem, skôr ako keby taká vyžratá, neviem či mu to nespravila tá morská sol. Zajtra to už dám len dvakrát, musíme to zvládnuť, lebo ja už neviem, a keď to baby tak chvália že to pomáha, tak toto je hádam súčasť, len tu o tom stípaní nikto nepísal, teda aspoň ja som nezaregistrovala.
11. máj 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka: to becko je na kuzi nejlepsi B2 a biotin (B7), ale muzes davat b-komplex.
12. máj 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak my po tydnu mazani atodermem uplna nadhera. na jedne strane uz ani neni poznat, ze tam neco mel, krasne hladka kuze... ale je fakt, ze kdyz jsme zacali mazat, tak to nemel v nejak moc drastickem stavu, jen trochu cervene a drsne a pak mu v patek naskocily asi 3 obrovske pupinky,ktere se ted jeste hoji. jen teda za ouskama to ma porad trochu cervene.
12. máj 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ho dnes rano natrela atodermom, bol kludny, dzavotal si, ocividne mu to nic nesposobovalo. Mozno to mal vcera podrazdene tym, ze si to cely den skrabal a po kupani je pokozka citlivejsia, tak ho to stipalo. Po noci je koza kludna - takze budem natierat cez den a vecer dam niveu, ta aj dobre premasti. Velmi dufam, ze aj nam sa to zlepsi.
A uz ledva cakam na pol piatu - ideme na biorezonanciu - co nam povedia...?
Ozaj vy ste skusali kozmetiku s konopnym olejom Cutishelp mimi? Nam krasne zabrala ked sme ju prvykrat pouzivali, do troch dni odisli mensie flaky, horsie do tyzdna. Len uz si na to asi telo zvyklo, tak nam to nezabera. Teraz som vsak objavila novu radu biokozmetiky saloos - www.saloos.cz. Maju tak vyslovene produkty pre atopikov biokarite, vhodne aj pre deti (atopiderm, mesickovy balzam, konopny balzam, pupalkovy olej atd.)
12. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj desszi.Ja som pouzivala ten konopny krem.A tiez mam pocit ze to tak nezabera ako na zaciatku pouzivania.Neviem cim to je .Ale ked som ho pouzila prvy krat tak nam uplne paradne vyliecil kozu.A teraz nic .Idem dneska vyskusat ten atoderm pp tak uvidim
12. máj 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babeny ja pouzivam aj mydlo od Biodermy je take olejove..Mne sa zda ze to je lepsie ako to Balneum Hermal.Aspon maly ma lepsiu pokozku po tom mydle.
12. máj 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
desszi: Tak ja mam zkusenost s Robatkem od Cannadermu a presne, jak pises...kdyz jsem testovala vzorek, tak super ucinek, koupila jsem celou tubu za 200,- a ucinek kamsi zmizel :unamused:
12. máj 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby skusali ste uz niektora atoderm P.O zinc?ak ano dajte vediet aky je. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. máj 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
korkusa ja mám PO Zink, stačia ti vzorky, veľa vzoriek, lebo sa ho dáva strašne máličko, ked ho zamiešaš 1:1 s atodermom PP tak je veľmi dobrý keď je čerstvý ekzem, utlmí svrbenie, sám čistý opatrne, vysušuje.
12. máj 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak to je len také suché a vyzerá to ako lišaj, pomáha holtová masť- kúpiť v lekárni.
12. máj 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
desszi ako ste pochodili?
12. máj 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka mne dali 2ks tej Atoderm PP.A ten Atoderm PP vysusuje alebo ten Po zinc? :dizzy_face:
12. máj 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Atoderm PP je hydratační, zinek vysušuje :wink:
12. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok