• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dcérka má Downov syndróm

26. januára 2017 
autor
Hanuky presne ako kotenko napisala nemysliet negativne a nic s tym uz aj tak nenarobite, v niektorych veciach si moc ,,nenavyberame,, . drzime palce nech vsetko dopadne zdravucko :wink:
Zuzi to je velke stastie, ze mas okolo seba tie spravne naladene osobky, co ta potlacia dopredu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja nastastie tiez nemam pri sebe negativistov a za to som kazdemu moc vdacna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
meg :dizzy_face:
20. feb 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kotenko, to je pravda, tazko sa stara o niekoho, kto potrebuje 24 hodinovu starostlivost... :unamused: Mozno to je najlepsie riesenie... :unamused:
Ami, no to je super, vy chodite... :dizzy_face: :wink: :slight_smile: :grinning: A kolkoze modrin sa to nazbieralo? :confused: :wink: :slight_smile:
20. feb 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: mexx tak primerane :grinning: zatial to nieje take hrozne :grinning:
24. feb 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, Dorotka ma nove fotosky...a ake krasne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ze ju teda pozdravujem... :wink: :slight_smile:
6. mar 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm hm, nikde nikoho uz dlhsiu dobu...nevadi. :slight_smile: Hlavne, aby ste sa vsetci mali dobre. :slight_smile:
25. mar 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amia,
gratulujeme dorotke k chodeniu.nasa zacala tyzden pred vianocami :slight_smile: konecne sa jej rozviazal jazyk,vsetko opakuje,vie dosadit uz slova v basnickach,skusa uplne jednoduche vety-tato pod napr.a zacina si pospevovat k hudbe :slight_smile:
25. mar 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marlene, vasa Clara je tiez velmi krasna a ako vidno na fotkach, aj sikovna... :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
25. mar 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
prave som docitala Vasu diskusiu..

Amia, marlene .. klubuk dole :wink: male su vazne nadherne .. :slight_smile: ku nasej susedke chodi neter s DS..jej matka ju chcela dat do ustavu, ale nakoniec si to na presviedcanie sestry-susedky- rozmyslela.. velmi sa jej venovali... je sikovna, dnes ma 25, ma myslim aj strednu skolu, celkom samostatna :slight_smile: kazdopadne, mas moj obdiv :slight_smile:

Kotenko,ako sa mate? som o Tebe dlho nepocula..

Ja mam syna s takou malou chybickou krasy :slight_smile: - ma kompletny razstep pery a podnebia.. pocas tehu som sa o seba starala az prehnane.. pravdou ale je, ze pocas 1,5m, kym som bńevedela, ze som tehu, som chodila na infekcne... dominka razstep nema.

drzim vsetkym palce :slight_smile:
25. mar 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas vsetky,
ja som bola na amnio, pretoze testy ukazali riziko na DS. mali sme co robit, aby sme preckali zhruba 1 tyz. kym prisli vysledky...jakubko je zdravy, ale aj tak mam velky obdiv ku vsetkym rodicom s downovymi detickami. rozhodnut sa, co je najlepsie urobit nie je lahke, pretoze aj ked diagnozu urcia, nie je jasne v akom rozsahu postihnutie bude!

svet bohuzial nie je dokonaly aby sa rodili len zdrave deti. kiezby!!!

drzte sa :slight_smile:
26. mar 2008 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte po dllllhom case :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zase nam to tu vázne :sweat_smile: marlene ajoj ako sa mate? mala je kjasnucka cmuk na spapanie :dizzy_face: a urcite vam steboce doma ostosest :grinning: :grinning: :grinning: len tak dalej :grinning:
lululu dakujeme :dizzy_face: a vy si tiez dost urcite prezivate ved urcite maleho uz niekolkokrat operovali, ze?
ifrimka :dizzy_face: mas pravdu nieje lahke sa rozhodnut a urcite ani my maminky, co take deticky mame same nevieme ako by sme sa v danom momente rozhodli na 100% :sweat_smile: ja teraz cakam druhe babenko a amnio som odmietla, neviem tak sme sa s muzikom rozhodli. keby mi povedali, ze cakam downika nedam ho prec aj keby ma mozno mnoho ludi odsudilo, teraz by som to nedokazala... :confused: ale pri malej neviem ako by som sa rozhodla keby mi na to prisli, naozaj neviem :dizzy_face: ale kazdopadne sme radi, ze ju mame ako skoro kazda maminka, kt. ma downicka :sunglasses:
27. mar 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Amia ahojky :dizzy_face:
Ako prežívaš druhé tehulkovoˇ? Často na vás myslím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kotenko sa neozýva pravdepodobne preto, že narobili spolu s priateľom veľké podvody :pensive: bližšie je o tom písané na mojasvadba.sk. Neviem či už majú blokovaný prístup ale každopádne veľa dievčat tam písalo o veľmi nepríjemných veciach týkajúcich sa Kotenka a jej priateľa :pensive:
27. mar 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kotenko ? tá z modrého koníka ?
27. mar 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poleva, áno... tá... keď som čítala výpovede tých dievčat, tak sa mi nechcelo veriť...
27. mar 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa mi nechce veriť, žeby boli toho schopný? :slight_smile:
27. mar 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale čo sa vlastne stalo sue ? nechápem
27. mar 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue ajoj ano budeme mat babenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si zlata, ze si nan nas spomenies :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ani sa mi to o kotenko nechce citat, je mi moc luto malej Lili ale hentoto co tam zrejme robia obaja je trapne :rolling_eyes:
27. mar 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Amia ...a ako Dorotka? Uvedomuje si, že bude mať sestričku?
...a tiež som toho názoru, že Lili nemôže za to akých má rodičov :pensive: ale nechápem ako to môžu robiť...
27. mar 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue este nie nevie ale sem tam kuka co mi to rastie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslim, ze az sa narodi zisti ked ju bude v noci budit :grinning: :grinning: :grinning:
inak sa mame fajn :sunglasses: keby nebolo tych mojich tehu hormonikov, jarnej unavy a danovych povinnosti asi by sme lietali :grinning: :grinning: :grinning: blahom
27. mar 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved tá lili je chorá, či nie ?
27. mar 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amia :slight_smile: jo mal uz 2 op, a este ich bude x.. to sa uvidi casom, ako sa bude vyvijat.. ale aj tak sme strasne stastni, ze je tu :slight_smile: je to super , ze dalsie babo :slight_smile: mne sa strasne paci sono babatie :slight_smile: btw. mam neter teri :slight_smile: terezku :slight_smile: a k tym postihnuitiam.. je vela vrodenych chyb,kt. sa ani na sone nezistia, babo sa narodi a je postihnute.. alebo ma DMO.. je toho vela.. neviem, ci by som mala to srdce ist na potrat.. a som toho nazoru, ze vsetko sa nam raz vrati :slight_smile: v hocakej forme, ci :slight_smile:

a ako je to s tou kotenko, vysvetlite pls.. ja tomu vobec nerozumiem.. co urobila?
27. mar 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
27. mar 2008 o 20:07 • sue
tak z Kotenak som mierne povedané v šoku..
Ahoooj Amia, kedy sa mi ozveš? :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. mar 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha... tak to s tou lili viem, neverim , ze by si to vymyslela.
to so svadbami.. :unamused: kazdy robi chyby :wink:
27. mar 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím si, že tú trubičku z Lilkinho hrdielka si asi nevymysleli... :unamused: :unamused:
27. mar 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite nie ...
27. mar 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tiež dosť pochybujem, že by si Lili vymysleli... ale to čo robili inde tiež nemuseli robiť :unamused:
27. mar 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby to s tou Lili si urcite nevymysleli,co by z toho mali a tie podvody mi akosi tiez k nej nejdu dokopy...ale svet je plny prekvapeni...kuk sem kotenko.webovastranka.cz/image/502_Lilianka_Kubicová - 174k
27. mar 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
lululu drzime paste nech ich nieje vela :unamused: :dizzy_face:
monkula neviem :sweat_smile: ja ked idem do mesta tak narychlo do obchodu alebo na ockovanie inak sa mi skoro z juhu tak nechce trepat az tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz to s tym mojim nkladom pod srdieckom vyzera vazne :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslim kondickovo :grinning: tak naozaj nevieeem ale urcite raz dame kafco, snad cez leto to bude lepsie :sunglasses:
erika caf, dostala si IP? :dizzy_face:
28. mar 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok