Dcérka má Downov syndróm

amia
1. okt 2006

Dobry den. Volam sa Ria a 30.5.2006 sa nam narodila dcerka Dorotka s Downovym syndromom. Chcela by som Vas poprosit, ci by sa nedala do fora zaradit osobitna kapitola Postihnute dietatko. Verim,ze by sa tato tema ujala a rozvinula v peknu diskusiu. Dakujeme :o)
Ria amia@centrum.sk

claudinka
30. sep 2008

kotenko, uprimnu sustras.. pripajam modlitbicku a placem pri tom ako mala.. 😢 😢 😢

duskaf
30. sep 2008

kotenko- úprimnú sústrasť, vždy si spomeniem, lebo môj Filipko sa približne o takom čase narodil, veľa sily na všetko.

maartinkaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maartinkaa
30. sep 2008

duskaf, ako si prisla k tomu dievcatku? povedz mi recept, lebo aj ja chcem po dvoch chalanoch babu. vopred dakujem

duskaf
30. sep 2008

maartinkaa IP

sisulik
30. sep 2008

blue..a to sa da normalne fungovat s polkou srdiecka??

nana
30. sep 2008

Kotenko uprimnu sustrast ☹ a vela sil, aby ste zvladli toto tazke obdobie 😢

zebricka
30. sep 2008

Blue04... na chybajucu polovicu srdiecka sa da bezpecne a spolahlivo prist... 😉

Neviem, kde si bola na tom 3D, ale komercne robeny ultrazvuk nie je zamerany na zistovanie zdravotneho stavu, myslim, ze sa tam dokonca podpisuje prehlasenie (alebo je to tam niekde uvedene), ze si si toho vedoma, ze ide len o zobrazenie tvare plodu.... takze na ten 3D uzv robeny pre radost by som sa nespoliehala...

arabeska
1. okt 2008

zebricka ja som teda na 3D bola a veru prekontroloval nam vsetko vobec sa nezameriavaln iba na tvar...asi ide aj o to kto ti ten 3D robi a ziaden papier som nepodpisovala 😎

bejbypd
1. okt 2008

Ahojte aj som bola v tehotenstve na 3D a ziadny taky papier som nepodpisovala...doktor mi robil 3D skoro hodinu a presli sme od vlaskov oci nosteka ustociek cez chrbticu dokonca oblicky srdiecko pecen plucka no proste vsetko...tajze pre mna 3D bolo uz len potvrdenie ze babatko je zdrave

ena
1. okt 2008

ja som tusim tiez pri 3d podpisovala nieco v style ako spominala zebricka.

arabeska
1. okt 2008

to je presne to co som hovorila,ide o to ze ci si davate robit 3D len kvoli tomu aby ste mali video a pekne foto alebo aj preto aby ste sa ubezpecili ci bude babatko v poriakdu,podla toho si asi kazda vybera aj lekara ktory jej to 3D robi

amia
autor
1. okt 2008

ahojte 😵
dlllho sme tu neboli 😝
blue mala fallotovu tetralogiu, inak aj moja kamoska ma dcerku,kt.mala asi podobnu vadu ako tvoj maly.ani nechceli operovat, davali jej len 3percentnu sancu ze operaciu prezije, mala ma teraz 7 rokov a uz 3 roky je bez akychkolvek liekov na srdiecko, neviem sa uz s nou spojit, ze by som vedela presne co to mala... 😖
hodim vam sem link, snad sa to bude dat otvorit a admin ma nezrusi 😀 tam pisem o tom ako sa Dorotke dari v liecbe, tak ak mate chut sem tam sa na nas mrknite 😉 tak sa majte zayim papa

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=4232

duskaf
1. okt 2008

Ahoj Amia
Ja sa na Dorotku neviem vznadívať, je viac ako prekrásna, veľmi veľa pusiniek jej posielame, aj jej sestričke.
Myslíme na Vás.

alika54
1. okt 2008

amia,,,teraz som docitala cely vas pribeh,,,Dorotka je prenadherne dievcatko a budem na vas strasne moc mysliet 😔 ,,,prajem vam velmi vela sil v boji,,,

claudinka
2. okt 2008

amia, Dorotka je krasna usmievava aj bez vlaskov, drzime silno palceky, nech liecba zaberie 😉 😉 😉

zuzana76
2. okt 2008

dorotke drzime palce a myslime na vas

amia, obdivujem ta, aka si silna zena,zelam ti vela vela sily. lasky a zdraivia pre malu dorotku

janna1830
3. okt 2008

amia, ja normalne nemozem z teba, aka si uzasna mamka a clovek, velmi vam drzim palce, malicka mi pride taka blizka, ako by ste boli rodina, tak jej drzim palceky , vsetko len to naj naj najlepsie ...obe dievcatka su nadherne.

dadulik
4. okt 2008

ahoj amia, pozrela som si odkaz na mimibazare, chcem Ti aspon touto cestou poslat silu a lasku, nech vsetko spolu zvladnete. Drzime vam vsetci doba palceky a obdivujeme vas, aka ste krasna a statocna rodinka. Inak mame kamarata, ktoreho 4-rocna dcerka sa tiez lieci na leukemiu, tak mozno sa tam aj stretnete. Vola sa Nikolka Samkova. Myslim, ze liecba u nej napreduje. Narodila sa ako uplne zdrave dievcatko, a pred cca rokom ju tato hnusoba postihla. Takze este raz DRZTE SA bambulky !

amia
autor
4. okt 2008

ahojte 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dakujeme vam za podporu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
dadulik ano poznam ju, oni su teraz doma na udrziavacke myslim 🙂
posielame cmuuuuuk vdaky 😵 😵 😵

dididi30
4. okt 2008

ahoj amia, ako sa mate? joj ste zlatunky 😵 drzajte sa
aj ostatne babulky a babatka drzkaje sa 😵 😵 😵

blue04
4. okt 2008

ano Amia,Falottova tetralogia je trosku ina,ale v niecom podobna.Tiez prava strana robi viac ale Jackova nerobi nic,lebo je nedovyvinuta.Mile vediet ze z tej kamaratkynej dcerky je uz taka velka slecna.drzim jej palce 🙂

blue04
4. okt 2008

zebricka! Ja som bola na 3d v anglicku a nic som nepodpisovala.Ja som sa pre radost na 3d neposielala,zatoze nevieme historiu mojho manzela,preto ma poslali doktori a zanedbali si robotu,lebo mi to robila Polka a rozpravala viac ako sa sustredila na robotu.Tak asi takto to bolo.

skolara
4. okt 2008

ahoj amia
Boze moj malicka je taka nadherna. 😵 malicke, zlatucke, milucke slniecko. 😵
strasne Vam drzim palce ste neskutocne fakt 😉
Myslim na vas a si fakt uzastna mamina 😉

bejbypd
4. okt 2008

Amia len tak tisko sledujem vas pribeh aj si poplacem a veci tomu podobne...mas nadherne deticky a ty ja nemam slov podla mna si svela a mimoriadne silna zena mozem len povedat ze klobuk dole naozaj...drzim strasne moc palce

zuzulik22
8. okt 2008

ahoj amia,
ste obe uzasne. Velmi velmi vas drzime palceky a stale na vas myslime. Dorotka je uzasna. Vy to zvladnete 🙂

silvika100
8. okt 2008

Ahojte. Prosím vás, prečo je vymyzaný príspevok od Kotenko o úmrtí dcérky?

diddi
12. okt 2008

silvika...to fakt???....ja som inac tiez hladala nejaky oznam, nasla som len link na jej fotku

ankam
12. okt 2008

ani ja neviem kde ho najst
a neviem ako sa dostat ku Amii a Dorotke na mimibazari-pomozte

diddi
12. okt 2008

ankam, o nieco vyssie pise amnia, klikni si na ten link co poslala na mimibazar....a tiez na tom linku ma dalsi odkaz na video, kde dorunka tancuje 😵 😵 😵

Amnia a Dorunka, vela,vela sily a poriadny kus zdravicka vam posielame 😵 😵 😵