Dcérka má Downov syndróm

amia
1. okt 2006

Dobry den. Volam sa Ria a 30.5.2006 sa nam narodila dcerka Dorotka s Downovym syndromom. Chcela by som Vas poprosit, ci by sa nedala do fora zaradit osobitna kapitola Postihnute dietatko. Verim,ze by sa tato tema ujala a rozvinula v peknu diskusiu. Dakujeme :o)
Ria amia@centrum.sk

monkula
28. mar 2008

tak dúfam ,že v lete sa stretneme... 😵 😵 😵

erika1
28. mar 2008

amia caves,dostala som IP...len som este nestihla odpisat 😀

jerryjanka
28. mar 2008

ked som začiatkom tohto roka mala nejake korunky navyše - teda nie vela - poslala som na plamienok určitu sumu. nie zasa veľkú ale bolo mi z jednej strany povedane že mi šibe. vtedy som sa ohradila - nič nie je ťažšie ako mať chore dieťatko- a aspon môžu byť s milovanými doma. ani raz som to neoľutovala a neoľutujem a ak budem môcť pošlem to znova. to na margo toho že tu jedna maminka s chorym dievčatkom chce prostrednictvom plamienka mať svoju malu doma 😵 tak vas obdivujem - a dnes viem že by som nikdy svoje dieťa neodložila ani keby bolo ako choré...
a ako som počula v jednom skvelom seriáli babulky až nás budú chcieť po smrti poslať do očisca môžte povedať že ten u máte za sebou 😉

lululu
30. mar 2008

amia 🙂 diky 🙂 aj ja dufam.. pre mna je kubko jedinecny prave tym, ze je taky, aky je.. s jazvou zaujimavy.. mu pristane 🙂
ja doverujem org. dobryanjel,,bo moji znamy maju syna s nadorom na mozgu a viem, ze peniaze od nich dostavaju skutocne pravidelne, a vsetci ich v tejto situacii potrebuju.. plamienok je urcite fajn, ale nie je tak medializovany, co je mozno na jednej strane aj chyba.. ci?

krasotka
31. mar 2008

Ahoj Amia. Veľmi ťa pozdravujem a obdivujem za tvoju lásku a obetu k Dorotke a za silu, ktorú rozdávaš ostatným maminám. Často na Teba a Dorotku myslím ako sa máte. Prajem Ti všetko dobré aj Dorotke a Tezerke.
Chcela som sa opýtať, či máš kontakt na prof.Šustrovú, ktorá má v Blave ambulanciu pre detičky s DS a tiež synčeka s touto diagnózou. Myslím, že by bola obrovským prínosom pre Vás.

kotenko
1. apr 2008

Ahojte kocky, dlho som sa tu neozyvala, lebo os, bola s Liliankou v nemocnici, mala ist uz tento tyzden domov, vela veci mame vybavenych, no v stredu dostala hnacku a z hnacky bola velmi oslabena a dostala infekt na pluckach. dostava kyslik a podavaju jej ATB a imnfuzie, zatial sa drzi, ale bohvie dokedy.
Inak nemame nic nove, som rada, ze sa vam dari a prajme vam pekny jarny a slnecny den

sue
1. apr 2008

Kotenko ahoj... na predchádzajúcej strane som vložila link čo sa o tebe a tvojom priateľovi píše na mojasvadba.sk. Prepáč, že sa to pýtam tu... ale nedá mi to, nechcelo sa mi veriť tomu, čo sa o vás píše, je to fakt pravda?
Inak posielam pusku bojovníčke Lili 😵 držte sa 😔

douglas
1. apr 2008

ahojte babenky, ma chut niekto pokecat?

mexx
24. apr 2008

Ahojte babule, tak nic nove sa tu tusim nedeje...

Amia, takze Dorotka uz veselo ocakava prirastok? Aby nie, ked sa bude moct takto pekne zase vozit na kociku... 🙂

zulok
24. apr 2008

Maminky, ste velmi silné mosobky, držíím vám palce a hlavne želám veľa trpezlivosti pri vašom mamičkovaní. STe pre mňa veľkým vzorom, ako to všetko zvládate.
Amia, držíím palce, aby mala náádhernunkáá Dorotka zdravučkého súrodenčeka.
Držkajte sa

amia
autor
6. máj 2008

juuuj tu to tusim stoji 😎
zulok dakujemeee moooc 😵 😵 😵
mexx uvidime ako bude po narodeni, teraz este nevie 😀 som zvedava, ci bude ziarlit 😀

mexx
7. máj 2008

Amia, mate krasnu novu fotocku...a pozeram, ze Dorotka bude mat o chvilu narodeniny, no jupi, bude oslava... 😉 🙂

amia
autor
7. máj 2008

mexx dakujeme 😵 a na narodeninky sa tesime 😅 snad nebudeme uz v porodnici 😅 alebo ano to by bolo super mat dve deticky v ten isty den narodene 😵 Dorotka mala termin 16 a toto druhe 20 juna tak kludne sa moze stat, ze sa poponahla 😵 😵 😵

mexx
7. máj 2008

Ahaaa...tak ona sa tak ponahlala... No jasne, co sa bude v brusku tlacit, ked svet je taky velky... 😀 😉

amia
autor
7. máj 2008

no mexx to ano ale este nech tam teraz cusi malinka, nech je zdravucka a koncom maja moze nakuknut 😀 😀 😀 😀

mexx
7. máj 2008

Spravne, tak jej budeme drzat paluchy, aby vydrzala. Ved snad sa nebude tak velmi ponahlat... Hoci ja uz som celkom zvedava, co nakoniec na nu povie Dorotka. 😉

hryzka
14. máj 2008

ahojte ako sa máte viem prečo je určené fórum napíšte mi niečo úsmevné 😝 Pá Miška

hryzka
14. máj 2008

Chcem všetkým ktorý sú rôzne postihnutý či takou chorobou alebo pod. prajem veľa zdravia ja som tiež dá sa povedať postihnutá , som mentálne retardovaná Chvála Bohu že nie som na tom tak ako niekto iný nikdy neprajem nikomu to zažiť a žiť s tým. Vaša Miška ak by ste si chceli pokecať buď tu alebo inak m.maronova@centrum.sk alebo miska220@azet.sk môj nick pekný deň

amia
autor
11. júl 2008

ahojte ☹
tak hnusna leukemia sa vratila ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ideme s tou chorobou bojovat ako sa bude dat, prosime vas vsetky, drzte dorunke paste a modlite sa za nu nech je silna a zvladne to ako vsetko doposial 😵
PC mame zo sebou tak vam budeme davat info ako sa nam dari 😝
mame doma malu 6tyzdnovu Terezku tak nam je moooooooooooc smutno, ze si ju neuzijeme prave teraz ked je tak malinka ☹ ☹ ☹ ☹
tak sa majte baby a drzte vsetko co mozete a my posielame jedno VELIKANSKE DAKUJEM 😵 😵 😵

monkula
11. júl 2008

Amia, to nieeeee...
Normálne si ma rozplakala ☹ ☹ ☹ ☹
O to ej to horšie, že Dorinku trošku poznám a viem, aká je rksána a zlatá... Držím palčeky a budem sa a ňu modliť...

mexx
11. júl 2008

Fuha, tak toto ma normalne prekvapilo...skaredo... ☹ Budem drzat Dorunke palce aj vsetky ine prsty a organy, a dufam, ze bude zase dobre. 😨 Naozaj je to skoda, urcite jej to neprajem...ale asi nie je prilis na vyber... 😔 Je mi luto, ze si nebudete moct tolko uzivat Terezku, ale verim, ze sa to obrati na dobre. Myslim na vas velmi moc... 😲

sue
11. júl 2008

Panebože Amia ☹ ☹ ☹ držíme s Macíkom palčeky, aj na rukách aj na nohách ☹ posielame slniečku veľa šťastíčka a zdravíčka 😔

blumka
11. júl 2008

preco sa taketo veci musia stavat takym drobcekom ☹, amia drzime Dorotke palce a budeme sa za nu modlit 😔

perla200
11. júl 2008

amia....a všetky babenky tu......celé som to prečítala a neni mi moc do reči....
AMIA....velmi na vás budem myslieť a modliť sa....dorotka je krásne bábenko aj terezka....ty a tvoj muž musíte byť úžasní ludia....sklánam sa a beriem si príklad...držte sa a ozvite sa ako sa máte.....

sakura77
11. júl 2008

drzime spolu s kristiankom palceky Dorotke aby bola statocna a aj vsetkym chorym detickam,mooooc obdivujeme maminky,este raz aby bolo uz len dobre....

tweety22
11. júl 2008

amia, budeme na vas mysliet, vela sil a dorotke vela vela pusiniek

duskaf
11. júl 2008

Ahoj amia- aj my posielame všetku našu silu , aby sa Dorotka vyliečila a vy ste mohli byť všetci spolu a tešiť sa zo seba navzájom. Veľa sily. Verím, že všetko sa určite na dobré obráti.

tajga
12. júl 2008

amia držte sa , držím palčeky ☹

zuzana24
12. júl 2008

amia drzte sa ste krasny!!!!!!!!!!

reisi
12. júl 2008

Amia, velmi vam drzim palce.Mam tiez choru dcerku za ktoru sa kazdy vecer modlim , pripojim modlitbu i za Dorotku.Si silna a spolu s Dorotkou to zvladnete.