Dcérka má periodické horúčky. Čo jej pomôže?

vikat
15. sep 2014

Ahojte chcem sa opytat na periodicke horucky. Moja mala ma od 10 mesiacov uz 6 ,,anginu,, ale stale je to rovnaky priebeh 3 dni teploty a ked ideme k doktorke tak sa pozrie do hrdla a povie ze ho ma cervene a da anb. Pritom teploty zmiznu hned po 3 dnoch. Predtym sme lezali v nemocnici s crp 227 a nezistili nam z coho to mala. Ako sa vam to prejavilo? Mam pocit ze tie anb.berie zbytocne a nehladaju pricinu aj toho vysokeho zapalu ktory mala. Dakujem za kazdu odpoved. Na imunologiu ideme o tyzden.

tamulik
15. sep 2014

Ahoj, moj maly mal periodicke horucky od 6.mesiacov , az kym mu v troch rokoch nevytiahli nosne mandle a krcne nezbrusili. Mal ich obrovske . Maval horucky kazdy mesiac od 20-teho a trvali 4dni. A kedze maval aj febrilne krce boli sme v kuse na diazepane a antibiotikach . Od vtedy mame pokoj s opakovanymi horuckami a anginami. Nosne mandle mu sice treba zasa vyberat a, ale krcne nedorastli. Primar povedal ze mal tam hnisave lozisko a to nam stale robiľo problem.
Snad som ti aspon trosicku pomohlanasimi skusenostami.

zuzanocka11
15. sep 2014

Ahoj, najdi si tu diskusiu o PFAPA syndrome, mozno ti to pomoze.

sisaha
15. sep 2014

moja krpata tiez mavala periodicke horucky s crp 150 a vyssie, pritom iny problem sa v jej tele nenasiel. Iba obrovske crpcko a mierne zacervenane hrdlo zo zatekajucich soplov.. Takze pediatricka jej pri chorobach ani crpcko uz nenabera a riadi sa iba ostatnymi symptomatickymi prejavmi.. - horucky a kasel riesi az po 3 troch dnoch, pretoze na 3-ti den vzdy horucky odozneli, sople prestali tiect. Chodime od 2,5 roka na imunologiu. velmi nam pomohol imunor pri chorobach a momentalne je nastavena na liecbu bronchovaxom pre deti. klop, klop. V sucasnosti mava iba zvysene teploty ak zo skolky nieco donesie a atb nebrala uz rok. 😉

terapiabachovky
26. sep 2014

zdravíčko, nenastali u Vás tie zmeny po očkovaniach? zvyčajne sa zhorší imunita a začínajú sa diať u dieťaťa dovtedy zvláštne veci, zmení sa správanie a zhorší sa zdravotný stav...môj známy mal takto syna, ktorý mal dlho stále zvyšenú teplotu a nakoniec mu zistili leukémiu...nechcem strašiť, je to len reálny prípad

zuj
26. sep 2014

odporucam vymenit lekara resp. hladat odbornika, ktory bude mat skutocne zaujem o diagnostikovanie a nielen liecenie priznakov, viem, ze je to tazke, ale treba hladat...

bambibam
26. sep 2014

Ahoj,aj mi sme mali horucky...cca od 3 mesiacov do 2 rokov ,teraz sa nam to ukludnilo ...ale do tyždňa 3 -4dni boli hrôza, boli sme v nemocnici - na nič neprišli -teraz ma uz len 2-3 dni teplotu do 37,7a ako pride tak aj odíde. Ale mam pocit ,že to akoby vekom sa stracali. Ja si to vysvetlujem po svojom, že telíčko proste bojuje ...infekcia,nejaka obrana ...

25daniela
26. sep 2014

To je strasne, moje deti mali horucku iba niekolko krat a bola som z toho dost vycerpana. Neviem sice poradit, iba povzbudit, ze dieta vekom zosilnie, zbavi sa aj tychto horuciek, alebo lekari dufam najdu pricinu a pomozu.
Drzim palce, aby to bolo co najskor...

mihalnica7
21. jún 2017

Dobry den, vikat.
Prosim Vas, ako ste dopadli s tymi periodickymi horuckami?ja mam rocneho syna a uz som zufala..uz mal 6krat anginu a kopec antibiotik..velmi som z toho nestastna.horucky mava kazdy mesiac a teraz sa mu to zopakovalo po 2tyzdnoch..a zas dalsie antibiotika.my mavame stale anginu, ale vacsinou hnisavu..robili mu aj stery a mal ich v poriadku..rozmyslam, ze ci tiez nejde o periodicku horucku..ale pri tom byva hrdlo cervene a on ho mava vacsinou zahnisane.teraz na dr nasadila aj bronchovax a termin na.imunologiu mam az 6mesiacov😢

sisabina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisabina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisabina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz