Detská prehliadka v 3 rokoch. Čo obsahuje?

lubka131
16. jan 2009

Ahojte, neviete čo táto prehliadka obsahuje, je tam aj očkovanie? moč?

titkovamiriam
16. jan 2009

tiez ma to zaujima,v juny ma marek tri roky 😀

ivousek
16. jan 2009

U malé to bylo tak že dr.zvážil,změřil,četla obrátzky zakryla si pravé oko pak levé ,poslech srdíčka,tlak,prohmatání bříška,kontrola zádíček a nohou,krku,oušek...no úprostě vše co jde kontrolovat,krev ani moč nechtěl.
Jinak bylo to moc krásné jak malá šikovně odpovídala a hezky říkala obrázky. 🙂

kejka
16. jan 2009

Moč ano,kontrola váhy,výšky,koukla se mu na zuby,u kluků na pinďu,poslech srdíčka,tlak ano,prohmatání bříška,kontrola šíje.Malej mlej jako kafekmlejnek,obrázky ne-umí už dávno celou abecedu,takže říkal písmena,ale oběma očima-nezakrývali to druhé.Očkování žádné.Krev ne.Hezky si s dr.popovídal a mastili jsme.Je to fajn ženská a s dětma to umí,tak se mu to líbilo. 🙂 🙂

lubka131
autor
16. jan 2009

No tak to sa mam naco tesit. Doma mala povie vsetko, aj obrazky vie, aj abededu, aj cisla, ale tam isto nepovie ani muk. Len bude rev a krik. Bo sme boli u doktora len na ockovani, a asi dva krat brali krv, a nevysla ani kvapka, tak mala bola z toho taka vynervovana, len a len plakala. Tak odvtedy, doktorov, neukazovat!!! To je najhorsie, ze v takej situacii na nu nic nezabera, ani ked nanu hovorim ani nic. A doktor, je fakt, velmi dobry k detom.
Sestricka mi hovorila, ze si ju mam doma odvazit a odmerat, lebo uz vie co bude....heh 😢

titkovamiriam
19. jan 2009

v troch rokoch sa opat preockovava - zistila som z dennicka

tamarka
19. jan 2009

miriam čo sa preočkováva????? Tamarka bude mať teraz vo febr. 3, ale o žiadnom preočkovávaní neviem nič, ani dokina nič nevravela 😕 😕 Hrôzu mám ja z váženia, Tamarka nie a nie pribrať. Je ako hajzlový pavúk ☹

titkovamiriam
19. jan 2009

vahy sa nebojim - marek ma tiez len 12 kg vies ze presne neviem kuknem na nete a dam vediet

titkovamiriam
19. jan 2009

tak som to nasla-je to DTP-IV davka-tetanus....

fejusa
19. jan 2009

no nas iba ockovala v 3rokoch,odvazila a zmerala🙂

titkovamiriam
19. jan 2009

ja aj keby nam nerobila ocnu prehliadku,co viem ze robi, tak by som na ocne isla-pretoze som tupozraka a michal to zdedil po mne no jemu to zistili az v 13 ☹ a to sa s tym uz neda nic robit , tak ak by to mal aj marek nech mu to liecia 🙂 -inak z nej strach nemam ved nech si ho lekarka popozera 😀

bertica.h
19. jan 2009

Našu dcéru zvážila,zmerala,Prineisla som moč,vyšetrovala oči,zaspievala pesničku,skušali ju farby,ktorou rukou píše..

A čo sa týka váhy..naša mala v 3rokoch 12,5kg a 92cm.Menší snád nieje nikto 😅

titkovamiriam
19. jan 2009

marek ma vysku 98cm a tych 12 kg-pavucik chrobacik 😀 ,marek je lavak 😉

sammy19
19. jan 2009

ahojte baby. aj nas to caka so synom. ale myslim, ze to preockovanie v troch rokoch zrusili - teda, pre deticky narodene v roku 2006 by to malo platit, ze sa teraz nebudu preockovavat. skusim pohladat link.

sammy19
19. jan 2009
titkovamiriam
19. jan 2009

aspon bude o slzicku menej 🙂

sammy19
19. jan 2009

tak-tak 🙂

janka46
19. jan 2009

My sme mali 3-rocnu prehliadku este v novembri a ako pise sammy19 to povinne ockovanie sa zrusilo a najblizsie bude tusim az v 5alebo 6 rockoch
Tiez som si doma sama odvazila a zmerala a doktor uz len popocuval,poprezeral.....moc sme tusim priniesli.....

titkovamiriam
19. jan 2009

tak v 6 rokoch 😀 -super

renka9
19. jan 2009

ahojte, aj moja mala bude mat vo februari 3 roky, a desim sa toho, ze u dr, nic nepovie, alebo tam bude revat ako pavian. Nemerala som ju, ale oblecko kupujem 104 a vazi 17 kg. Ste ma prekvapili, ze vasi uz vedia abecedu a poznaju farby. Farby som ju chcela ucit uz davnejsie, ale neislo jej to...ale tento tyzden pozorujem, ze uz si to zacina vsimat. Inak, my zas vieme vybrane slova 😀 😀 😀 , kristinka ma 9 rokov, tak taketo veci zachyti, ked sa uci...ale pismenka a cislice nepozna ani z daleka. Vie iba naratat do 11-nast. 😀

janka46
20. jan 2009

Renka myslim ze maju este cas tie nase mudre hlavicky na abecedu 😀
Farby tiez zatial len tipujeme 😵

emamamamu
20. jan 2009

ja jsem pitomec..ja myslela, ze jako modelingova prehlika trileteho ditete...😀

maaja
20. jan 2009

tiez mi chvilku trvalo co myslela emamamamu 😀 😀 😀
dobreeeee 😀

tamuska2007
20. jan 2009

presne to iste som si myslela aj ja, tak že sa sem kuki o čom , tak mi máme ešte čas aj na doktorskú a aj na tu na mole 😀

lubka131
autor
29. jan 2009

Tak my sme sa tiez zmerali, 104cm a 17kg, ma nasa mala velka baba🙂
Moc mame v poriadku, a ockovanie az v 5tich rokoch, uf. Potom prehmatal brusko, popocuval srdiecko cez tie vreskyyyy, a isli sme domov. Reku farby, pismenka basnicky to vsetko vieme🙂

aponchie
29. jan 2009

kontroluji se oci a sluch!!nam prisla na to,ze spatne slysi na jedno ousko diky nosni mandlicce a vyoperovali nam ji a uz slysi dobre ,ale neprisli bychom na to jinak

renka9
4. feb 2009

dnes som sa pytala dr., ze kedy mame prist na prehliadku 3 rocnych, a on ze mame prist az ked bude mat 4 roky!
nechapem preco??? 😒

otrivinkajanka
4. feb 2009

ahojte to ste ma prekvapili,ze v 3 rokoch sa chodi k lekarovi naposledy ked sme boli na ockovani lekar mi povedal,ze sa vidime az ked budeme mat 5 rokov okrem toho,ze by bola chora 😕
no musim sa ist na to opytat

musko
4. feb 2009

chodí sa v 3 a 5 rokoch.

otrivinkajanka
4. feb 2009

No tak to v piatok letim k lekarovi a opytam sa ho hned na tu prehliadku preco mi povedal,ze mam dojst az v 5 rokoch 😠

renka9
4. feb 2009

no sak hovorim, mne dnes povedal ze az ked bude mat 4 roky. Asi to kazdy dr. berie inac....