• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detský atopický ekzém

@modrofuzik11 môžem sa spýtaž? je niečo čo ten AE zhoršuje?mi ideme zajtra ku kožnemu ale tak to vizera ze je to on,,ako ho nezhorsit,,viete mi poradit,,vidim že už asi mate nejake skusenosti a prisli ste si na vlastny liek,,dakujem
15. mar o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mi máme 6mesiacov,este papame len mliecko,sem tam výzivku a zeleninu,,,viete mi poradit zienky so skusenosti je niečo čo ten AE zhorsuje a naopak,,zajtra ideme ku koznej a zrejme nam to potvrdi,,,doteraz to mal len pod kolienkami a na ruckach ale indulonou sme to premastili alebo excipialom a preslo to ,ale dnes je to uz cely chrbatik,tvaricka,brusko,,celeeee zleee
15. mar o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mamicky, prosim Vas o zopar rad. Malicka sa nam osypala vzadu na krku, boli sme na koznom, kde dr.konstatovala detsky atopicky ekzem. Dostali sme balneum do vodicky a namiesane masticky, bielu s antibio ucinkom a hnedu velmi smradlavu. Uz sa s tym trapime dost dlhsiu dobu a samozrejme, ze to nezabera. Chystame sa opat na kozne, len ma to dost trapi, ze moje dieta bude teraz ako pokusny kralik a budu na malej skusane ine masticky. Chcem sa opytat mamiciek, kt.maju skusenosti, ci nemam tvrat na alergologickom vysetreni. Predsa kozna, len sa pozrie na kozicku a uz hned vie, ze to vyzera na ekzem. Taktiez sa nam s manzelom nezhoduju nazory, co sa tyka kupania. Ja malu chcem kupkat kazdy 2den, on kazdy den. Dost sa na tom hadame, pretoze on sa zastava lekarov, ja som skor toho nazoru, aby sa pokozka zregenerovala aj sama. Totizto jeden den ma krk krasny, bez flakov a na druhy bum opat to vybehne. Vdaka za Vase rady
15. mar o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrý deň. chcela by som sa opýtať či vám predĺžili rodičovskú dovolenku kvôli atopickému ekzému?ďakujem
22. apr o 17:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute ženy! chcem pridať našu skúsenosť. malému sa objavil ekzém v cca 3 mes. bola som zúfalá, pátrala... doškrabal sa a nelepšilo sa mu to po ničom od dr. teraz prišlo zlepšenie, začali sme chodiť plávať do bazéna so slanou vodou. ale dávame aj do kúpeľa morskú soľ, nie každý deň, striedame s vývarom z ovsených vločiek. ale čo sa mi zdá že zabralo najviac, sú probiotiká a omega 3 mastné kyseliny- rybí olej. to si dávam ja, keďže ho čisto kojím. (bude mať 6 mes.) plus ešte pijem žihľavový čaj- teraz je aj čerstvá jarná, treba natrhať a popíjať. tá je silne čistiaca a zaberá na ekzémy. proti nočným škrabotom sme vymysleli otočené pyžamko- nohy do rúk, rukávy do nôh:slight_smile:- čím vzniknú plné rukávky, ktoré si nezošuchne. ale dá sa len ked je zapínanie na stred a neotvorené nohy.) plus samozrejme si sledujem moju hladinu stresu, či vnútorného napätia, lebo to na dieťa vplýva ohromne. teraz keď to už nemá zapálené, len občas trochu suché používame olej s nechtíkom. ale osobne a zo skúsenosti si myslím, že vonkajšia kozmetika je druhoradá a príčiny sú inde. taktiež netvrdím, že táto naša skúsenosť musí fungovať všetkým. viem aká som bola zúfalá ja chvíľami... budem rada, keď niekomu pomôže. nech sa vám darí!!!.:slight_smile:
25. apr o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte! Ak by niekto potreboval pomoct svojim detickam s atopickym exemom, poznam nejake maminkami osvedcene prirodne produkty (konopne mlieko alebo bambucke maslo). Viac info v sprave.
25. máj o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, brat mi doniesol velmi vela balickov ovseneho kupela pre deti s atopickym ekzemom, tak ak by bol zaujem, kludne napiste sukromnu spravu :slight_smile:
9. jún o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobry den, Vitamin C do Vody = Liecba ekzemu
chcem pomoct vsetkym ludom a najme detom s atopickym ekzemom, aby uz netrpeli ako dive svine. Sam som sa narodil s chronickym exzemom, zdedenym po starej mame.
Od narodenia som mal obrovske problemy, chodil po nemocniciach a podobne. Doskriabany do krvi stale na liekoch.
A vekom sa to zhorsovalo. Tedko mam 40 rokov a za tie roky som vyskusal uz vsetko od diety/ bez mlieka bez masa bez ovocia, bez chemie, skoro vsetko/ rozne
maste rozne bylinky, rozne kupele, takmer vsetko som skusil.
Avsak stale to bolo trochu lepsie a potom naspat zhorsene. Aby som vas nezdrzoval napisem rovno, z coho podla mna plynu tie obrovske problemy s kozou
a alergiou alebo ekzemom.
Je to z vody ktora tecie vo vodovodnych kohutikoch, repsektive z chloru v nej, ktoru kazdy den pijeme a sprchujeme sa nou, teda kazdy den dodame telu jed
, z ktoreho podla mna plynu vsetky problemy.
Prisiel som na to po 40 rokoch skumania, Chlor je zakerny a udrzuje sa v tele, vysusuje pokozku a nasledne omytie spominanou vodou
stav zhorsuje, pretoze cez sucho pokozku vnika ovela viac chloru do podrazdenej pokozky aj do tela, pitie tej vody takisto. Myslel som si ze mam histaminovu intoleranciu,
ale zcervenanie pokozky, mokvanie, svrbenie po jedle, alebo po mlieku je len priznak toho ze telo bojuje s chlorom v tele, teda ezkem je v podstate reakcia tela na jed zvany chlor.
Liecna spociva v neutralizovani vody /chloru/
Vitaminom C. na jeden liter odporucam az 10mg Vitaminu C. Ci uz do vody z vodovodu, do vody na varenie alebo na pitie alebo do vane pri kupani. Moze sa pouzit aj sumivy celaskon,
ktory takisto odburava spominany jed chlor.
Od vtedy co neutralizujem vodu Vitaminom C sa po 40 rokoch skoncilo moje nekonecne utrpenie. Pri sprche som si kupil aj sprchovu hlavicu s uvolnovanim vitaminu c, ale je to
nedostatocne, lebo sa vylucuje malo Vitaminu c Do vody , davam si tedko do flase vodu z vodovodu a prisipem trochu vitaminu c a tzm sa umyvam a problemy miznu.
Idem si nasporit na iNJEKTOR MEDIKAMENTOV ROVNO
do vodovodneho potrubia teda vitaminu c, aby uz nikdy som nemusel sa sprchovat, kupat prat, pit jed zvany chlor a konecne budem moct zit normalny zivot.
Ak potrebujete dalsie informacie o mojom 40 rocnom vyskume alebo skusenostiach, prosim kontaktujte ma na pglovna@gmail.com - aby uz ziadne dieta netrpelo.
21. júl o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobry den, Vitamin C do Vody = Liecba ekzemu
chcem pomoct vsetkym ludom a najme detom s atopickym ekzemom, aby uz netrpeli ako dive svine. Sam som sa narodil s chronickym exzemom, zdedenym po starej mame.
Od narodenia som mal obrovske problemy, chodil po nemocniciach a podobne. Doskriabany do krvi stale na liekoch.
A vekom sa to zhorsovalo. Tedko mam 40 rokov a za tie roky som vyskusal uz vsetko od diety/ bez mlieka bez masa bez ovocia, bez chemie, skoro vsetko/ rozne
Avsak stale to bolo trochu lepsie a potom naspat zhorsene. Aby som vas nezdrzoval napisem rovno, z coho podla mna plynu tie obrovske problemy s kozou
Je to z vody ktora tecie vo vodovodnych kohutikoch, repsektive z chloru v nej, ktoru kazdy den pijeme a sprchujeme sa nou, teda kazdy den dodame telu jed
Prisiel som na to po 40 rokoch skumania, Chlor je zakerny a udrzuje sa v tele, vysusuje pokozku a nasledne omytie spominanou vodou
stav zhorsuje, pretoze cez sucho pokozku vnika ovela viac chloru do podrazdenej pokozky aj do tela, pitie tej vody takisto. Myslel som si ze mam histaminovu intoleranciu,
ale zcervenanie pokozky, mokvanie, svrbenie po jedle, alebo po mlieku je len priznak toho ze telo bojuje s chlorom v tele, teda ezkem je v podstate reakcia tela na jed zvany chlor.
Vitaminom C. na jeden liter odporucam az 10mg Vitaminu C. Ci uz do vody z vodovodu, do vody na varenie alebo na pitie alebo do vane pri kupani. Moze sa pouzit aj sumivy celaskon,
Od vtedy co neutralizujem vodu Vitaminom C sa po 40 rokoch skoncilo moje nekonecne utrpenie. Pri sprche som si kupil aj sprchovu hlavicu s uvolnovanim vitaminu c, ale je to
nedostatocne, lebo sa vylucuje malo Vitaminu c Do vody , davam si tedko do flase vodu z vodovodu a prisipem trochu vitaminu c a tzm sa umyvam a problemy miznu.
do vodovodneho potrubia teda vitaminu c, aby uz nikdy som nemusel sa sprchovat, kupat prat, pit jed zvany chlor a konecne budem moct zit normalny zivot.
Ak potrebujete dalsie informacie o mojom 40 rocnom vyskume alebo skusenostiach, prosim kontaktujte ma na pglovna@gmail.com - aby uz ziadne dieta netrpelo.
21. júl o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@81potvorka dobry den, Vitamin C do Vody = Liecba ekzemu
21. júl o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok