• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dieťa s poruchou pozornosti sprevádzaná hyperaktivitou

@natashkaa ahoj, podarilo sa ti vybaviť niekde ten biofeedback?
1. jún 2016 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@42iveta3 skus homeopatiká je tu skupina poradia ti tam
2. jún 2016 o 05:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natashkaa biofeedback robia v súkromnom centre CPPPaP na Kramároch, volá sa Kory
2. jún 2016 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@42iveta3 Ako dievčatá ďalej radia- biofeedback- zázrak medicíny...snáď nepreháňam, no malo by to pomôcť. Určite vyhľadajte.
2. jún 2016 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kory nikdy viac odporúčam maximálne biofb.sk!
3. jún 2016 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.doctor-natasha.com/
tato zena je lekarka, ktorama syna s poruchou adha, pise velmizaujimavo, napr.. o tom, ako patologicka crevna mikroflora ovplyvnuje spravanie, ako sa da stravou vela pomoct, vola sa to gaps diet,
je toto vela, veci , ktore sa len tak u lekara nedozviete,

niekto sa tu pytal na liecitelku, aj kupel v materinej duske pomaha deti ukludnit,
3. jún 2016 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, ako sa darí vaším detičkám s adhd v škole? Moj je piatak no a nie je to naozaj jednoduché.... čo všetko vám pomáha? homeo?
25. okt 2016 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa týka učenia,nie je to až také zlé.skor spravanie ma trápi.nevie sa začlenit,je nervozny a neustále sa mrvi,neobsedí,vyrušuje,je nervozny aj pri hre.poznáte nejaké homeo?tak poradte mi.dakujem
1. nov 2016 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mracik ahojte maminy..je tu prosim niekto z petrzalky ,koho deti navstevuju uz ZS? mame ADHD a poruchu pozornosti potrebujem radu aku skolu vybrat v ramci petrzalky..dakujem pekne
9. jan o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den chcem poprosit o radu nejaku mamicku ktora ma syna z adhd poruchamy pozornosti mate skusenost Z internatnou skolou pre taketo deti či ste to niekto skusal aj takuto moznost a ci pomohla moj syn ma 9 rokou dakujem za radu ak mozem poprosiť pište mi na monikamisurova@gmail.com alebo na fb Monika Lejčíková Mišurová
21. jan o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, prosím Vas aké máte skúsenosti s alternativnou liecbou ADHD? (homeopatika, dietna modifikacia, biofeedback). Nie som zastanca liekov a potrebovali by sme poradit. dakujem
6. apr o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, chcela by som Vám predstaviť naše občianske združenie Imperator club, ktoré môžete navštevovať so svojimi detičkami a užiť si krásne rodinné chvíľky pohody a oddychu - máme k dispozícii relaxačný bazén, kde sa môžete s Vašimi detičkami vyšantiť, naučiť sa plávať alebo si len tak užívať vodičku. Maminky a ockovia môžu využiť účinky fínskej alebo infra sauny, príp. masáže. A to všetko v max. súkromí, u nás budete len Vy s Vašou rodinkou, žiadni ďalší ľudia. Chodia k nám rodiny s deťmi s DS, ADHD, svalovými, onkologickými a rôznymi ďalšími ochoreniami. U nás nie sú žiadne nezmyselné poplatky, len členský príspevok, ktorý je mimoriadne priaznivý pre každého. Bližšie info na imperatorclub.sk, na FB alebo cez správu :slight_smile:
7. apr o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok