• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dieťa s poruchou pozornosti sprevádzaná hyperaktivitou

20. augusta 2017 
@natashkaa ahoj, podarilo sa ti vybaviť niekde ten biofeedback?
1. jún 2016 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@42iveta3 skus homeopatiká je tu skupina poradia ti tam
2. jún 2016 o 05:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natashkaa biofeedback robia v súkromnom centre CPPPaP na Kramároch, volá sa Kory
2. jún 2016 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@42iveta3 Ako dievčatá ďalej radia- biofeedback- zázrak medicíny...snáď nepreháňam, no malo by to pomôcť. Určite vyhľadajte.
2. jún 2016 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kory nikdy viac odporúčam maximálne biofb.sk!
3. jún 2016 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.doctor-natasha.com/
tato zena je lekarka, ktorama syna s poruchou adha, pise velmizaujimavo, napr.. o tom, ako patologicka crevna mikroflora ovplyvnuje spravanie, ako sa da stravou vela pomoct, vola sa to gaps diet,
je toto vela, veci , ktore sa len tak u lekara nedozviete,

niekto sa tu pytal na liecitelku, aj kupel v materinej duske pomaha deti ukludnit,
3. jún 2016 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte baby, ako sa darí vaším detičkám s adhd v škole? Moj je piatak no a nie je to naozaj jednoduché.... čo všetko vám pomáha? homeo?
25. okt 2016 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa týka učenia,nie je to až také zlé.skor spravanie ma trápi.nevie sa začlenit,je nervozny a neustále sa mrvi,neobsedí,vyrušuje,je nervozny aj pri hre.poznáte nejaké homeo?tak poradte mi.dakujem
1. nov 2016 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mracik ahojte maminy..je tu prosim niekto z petrzalky ,koho deti navstevuju uz ZS? mame ADHD a poruchu pozornosti potrebujem radu aku skolu vybrat v ramci petrzalky..dakujem pekne
9. jan o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den chcem poprosit o radu nejaku mamicku ktora ma syna z adhd poruchamy pozornosti mate skusenost Z internatnou skolou pre taketo deti či ste to niekto skusal aj takuto moznost a ci pomohla moj syn ma 9 rokou dakujem za radu ak mozem poprosiť pište mi na monikamisurova@gmail.com alebo na fb Monika Lejčíková Mišurová
21. jan o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, prosím Vas aké máte skúsenosti s alternativnou liecbou ADHD? (homeopatika, dietna modifikacia, biofeedback). Nie som zastanca liekov a potrebovali by sme poradit. dakujem
6. apr o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, chcela by som Vám predstaviť naše občianske združenie Imperator club, ktoré môžete navštevovať so svojimi detičkami a užiť si krásne rodinné chvíľky pohody a oddychu - máme k dispozícii relaxačný bazén, kde sa môžete s Vašimi detičkami vyšantiť, naučiť sa plávať alebo si len tak užívať vodičku. Maminky a ockovia môžu využiť účinky fínskej alebo infra sauny, príp. masáže. A to všetko v max. súkromí, u nás budete len Vy s Vašou rodinkou, žiadni ďalší ľudia. Chodia k nám rodiny s deťmi s DS, ADHD, svalovými, onkologickými a rôznymi ďalšími ochoreniami. U nás nie sú žiadne nezmyselné poplatky, len členský príspevok, ktorý je mimoriadne priaznivý pre každého. Bližšie info na imperatorclub.sk, na FB alebo cez správu :slight_smile:
7. apr o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte mamicky,zatial som nenasla aktualnejsiu diskusiu na tuto temu.Potrebujem poradit,ci vobec uvazovat o tom,ze by moje dieta malo ADHD alebo je len neskutocne svojhlave a zive.Andrejko mal teraz tri roky a narodil sa akov nase druhe dieta.Ma starsieho brata 5,5r a od malicka bol narocne babatko.Vecne plac,az krik,malo spaval,co.sa.mu nedarilo furt odvrieskal,doteraz si vela vydobija placom,vreskom,hadzanim seba aj veci o zem.Bezne ukony bojkotuje,obliekanie,obuvanie,umyvanie ruk,vstavanie,uspavanie,jedenie...nevydrzi nic robit dlhsie,hocijak banalita ho vyrusi,neposluchne,neotoci sa na meno,nedokaze si zapamatat,ze sporak je horuci,kanal nebezpecny,tene pichaju..Ked doma nieco nehadze,nebucha,nevrta do brata alebo sa nehadze po mne,tak lozi po nabytku alebo krici..Deti,kolektiv,Alexovych kamaratov ma rad,ale nezahra saa dlho bez capnutia,kopancov,stipancov,hryzancov.Na jesen ma ist do skolky,ja uz teraz stiskam polky,ako to dame.A mame doma dvojmesacnu malu,nemozem ho nechat chvilku bez dozoru.Uz som ratovala z balkona,vytahovala s kanala,skakala pod auto,vyhanala s cudzieho auta,hladala po susedoch,ratovala zo psej papule,nehovoriac o tom,ze dovtedy "obzeral osu,kym ho nesekla", a nepoucil sa z nicoho ..Poradte mi,mam to riesit s dr.alebo je to len detska zivost? Nechcem lieky,ale potrebujem poradit ako nanho,varecha,bitka nezabera,trest nechape.Ale chcem pristupovat spravodlivo k obom ale rovnakymi pravidlami to nefunguje..Dakujem vopred za postrehy,rady,reakcie.
4. júl o 04:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tatianka7 Ahoj, verejná diskusia je tu: http://www.modrykonik.sk/group/9549/ a súkromná diskusia je tu: http://www.modrykonik.sk/group/1824
4. júl o 08:14  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tatianka7 znie to ako tazke spoluzitie. odporucam napriklad rodinne centrum kvapka v dubravke v bratislave. hladaj pomoc pre seba a svoje dietatko. plus odporucam mudrehranie.sk ak ste z bratislavy tak duhova terapia hrou. a tiez navstevu specialneho pedagoga, neurologa, logopeda, detskeho psychologa. skuste vsetko. drzim palce
4. júl o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tatianka7

a este velmi odporucam aj najkvalitnejsieho fyzioterapeuta, napriklad physio medical v bratislave tam evicka, moze to byt aj reflex, pozri si videa o galvantovom ,ci ako sa to vola, moze sa to tvarit ako adhd.
4. júl o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@juliet86 dakujem krasne,no.my sme z LC,Ba je pre.nas velmi daleko.Tak idem vyhladavat odbornikov..
4. júl o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianka7 pripadne este centra vcasnej intervencie plus mudrehranie mas v 8mych mestach plus kvapka ti noze pomoct nasmerovat aj online drzim palce
4. júl o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Skusali ste niekto liecit hyperaktivitu homeopatiou?
20. aug o 20:54  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok