Dieťatko s Hepatitídou C. Čo to znamená?

angel78
17. apr 2009

Ahojte,
chcela by som sa podelit o Vase skusenosti. Je tu niekto z Vas kto si adoptoval dietatko s hepatitidou C alebo s nalezom protilatok?
Stojime pred rozhodnutim si takehoto chlapceka adoptovat a tak by sme radi ziskali co najviac informacii.
Dakujem.

nibiru
18. sep 2012

@brumka111 ahoj ano bola som na kramaroch v poctate mne sa dcerka narodila po lieceni uz som bola zdrava ale pediatrička na odporucanie porodnikou nas poslala na kramare tam robi odbrery priamo primarka chodime tam raz ročne ak chces mat klud vyziadaj si ziadanku od pediatričky a zavolaj tam tu maš cislo volat možes utorok a štvrtok 9.00-11.30
02/59542873 vola sa sona gabriškova a je to ambulancia 4 .nie detska nemocnica ale tak nizšie dole od nemocnice je infekčna čast.

martinkova24
18. sep 2012

@emanka no asi tak v decembri to bude koncit inac aj jeho segra bola u dr a ta jej poslala krv do blavy takze asi aj ona ma hlavne ze sa nechcela dat testovat ale doktorka jej dala robyt testy po tajomky,,lebo je na tom dost zle strasne pribrala je stale unavena biela vela spi no vlaste ma vsetky priznaky

brumka111
19. sep 2012

@nibiru dakujem pekne za kontakt...obvolam si to...

brumka111
19. sep 2012

@nibiru inak mam pocit, ze som ta vecra videla na demonstracii..bola si tam s malou dcerkou..cca 2 roky mohla mat...a ta osoba co sa na teba podobala, mala tetovanie na nohe ...:-}...mzlim sa, nebola si to ty? usudzujem dla foto...:-}}}

nibiru
19. sep 2012

@brumka111 ano bola som to ja:o)

nibiru
24. sep 2012

@brumka111
@martinkova24 fuj baby dnes som videla asi po 4r. toho debila čo ma nakazil sedel si na kofolke s dakou babou a vizeral velmi zdravo! hlava otocena asi ma spoznal lebo ked som sa vracala s obchodu uz tam nebol normalne pokazeny den ako vzal mi cca3r života nasledy do konca kedze ak to maš v karte nese sa to s tebou a nic ty kokos ten ti fetoval,neliečil sa a zije este vizera aj zdravo a na 100% to roznaša kade tade ...

brumka111
25. sep 2012

@nibiru nooo co sa da na to povedat....je to smutne. A plne ta chapem, ako sa citis, aj ked si vyliecena, nese sa to s tebou. Ja som tiez prisla k tej chorobe, nie mojou vinou / pri transfuzii /, som vyliecena, ale tiez to musim kade tade spominat pri yvsetreniach, neni mi to zrovna 3 krat prijemne :-}. Kaydz hned tak pofiderne kuka na mna :-}. A hlavne, neviem ako si tz na tom, ci si aj po vylieceny schpópna 100% zivota. Lebo ja nezvladnem toho tolko ako ostatne zeny, ja sa rychlejsie unavim, skratka nezvladnem tolko co ine zeny. Ale tak zasa ja som s tymto statusom maximalne vyrovnana :-}}}.

nibiru
25. sep 2012

@brumka111 aj ja len ma strasne sere ta arogancia nikdy sa mi neospravedlnil raz ma dokonca akoby nic pozdravil proste nic !na sude zomna urobil prostitutku,narkomanku ax uražok neviem to mu nikdy neodpustim:o(

martinkova24
27. sep 2012

@nibiru myslis ze to roznasa ved je to proti zakone nam volali s bb ze aby sme sa dali testovat aj vsetci okolo nas,,inac na mojom to ani neni vydno ze je mu nieco stale ma 95 kg na 177cm 😀 dnes som ho pichala spal 3 hodky a je v pohode 😅

nibiru
28. sep 2012

ale prosim ta mna tiež nakazil že mi to zatajil mi sme sa aj sudili vsetko v moj prospech a co som dokazala na sude sa vyjadrili že je to tažko dokazatelne a oslobodili ho hoci aj som mala dokonca vyšetrenia od byvaleho frajera že je zdravy!

martinkova24
5. okt 2012

@emanka
@nibiru takze baby cista psichiatria priatelovy tak dr*e s hep c ze sa to uz neda ani vydrzat vcera rano sa pyzal potom spal a vecer ked sa prebral tak sa hadal s otcom ale ze riadne ja som mu hovorila nechaj tak a ser na to a taku facku mi jebol ze som hviezdicky vydela,,,potom sa so mnou nerozpraval a povedal ze nech necakam ospravedlneneie ze nas ma vsetkych v pi*y a ze sa mu tak ulavilo ked mi je*ol ako nikdy potom volal s mamou a jej hovory ze mi streli a on za ma ist za mnou a ospravedlnit a on na to ze ja som to nechcel ale neudrzal som si nervy ok,,,no a dnes rano idem s malou von a on ze ma nechce a ze ked bude robyt ze uz ma bude mat v pi*y a ze len malu chce,,potom ze potrebuje ist k psichatrovy ze to neni normalne ze mu sibe,,,a potom sa zvali do vani a hovori mi vies mata ty ma uz vobec nepritahujes sexualne viem ze sa po tebe kazdy chlap pozrie ale ja ta uz nechcem,,,ze si predstavuje ako by to s inou robil ale nikdy by ma nepodviedol,,,,pre boha ved ja skoncim na praskoch s neho uz mi ide sibnut a ten idiot primar mu nechce dat ziadne lieky na ukludnenie no je toto normalne??????????je to z liecby,??inac je velmi pozorny rano vstava s malou ja spim do kedy chcem pomaha s upratovanim so vsetkym,,,a nejlepsia perlicka je ze ked spravy taketo divadlo mi povie ale vies mata ja som to tak nemyslsle vsak ma poznasa ky som ked som nervozny,,,da sa toto tolerovat?

nibiru
5. okt 2012

@martinkova24 fuha tak to že ti strelil na liečbu zvalovat nemože akokolvek su tie lieky silne ci na fyzičku,psychiku nema pravo ta udret a ponižovat!normalne by som mu povedala nech sa laskavo ukludni nelutuje a spameta čo robi nech sa pozre na seba v akej je situacii že ty nepritahuješ jeho?no som zvedava ktora by snim dobrovolne vliezla do postele ked jej povie že ma alebo mal hepatitydu 😀 😀 😀 😀 ani jedna darmo bude vyliečeny ludia maju strach a nechapu to že ked si vyliečeny nič ti nehrozi len malokto k tym liekom nech zajde k psychiatrovy nahlasi mu že ma liečbu interferonom a niečo mu da primar stym nič nema lieky na psychiku može predpisovat len psychiater aj v letaku ma napisane ak by badal dake psychicke stavy treba vyhladat doktora nakolko to može skončit aj samovraždov k tomu sexu no neviem ale mna počas liečby nepritahoval fakt nikto 😀 😀 😀 😀 😀 mala som absolutne averziu na sex.

emanka
5. okt 2012

@martinkova24 jeeežišmária, no otras. Nezávidím, čo prežívaš. @nibiru má pravdu, musí ísť k psychiatrovi, nech mu niečo predpíše. Chápem, tá liečba nie je jednoduchá, je to zaberák na psychiku aj fyziku, ale odtiaľ potiaľ. Ťažko povedať, či sa to dá tolerovať. To musíš ty vedieť. Ja som brala antidepresíva počas liečby, ale brala som ich aj predtým.

martinkova24
5. okt 2012

@nibiru viecso no rpave sa trochu ukludnil a hovori mi zase to co som pisala ze to nemam brat vazne a ze ho pritahujem ze to on naschval,,no k tej facke poviem ti tak kedysi ked sme spolu zacali som ja jeho byla mozbo to bude zniet cudne ale casto som mu vylepila,ale ako sa narodila mala tak som sa skludnila nie som sialena ale ked ma napr nasral ze isiel do krcmi poza moj chrbat prisiel pripiti tak som mu dala facku,,,ale teraz uz seka dobrotu,,,inac s tmy sexom to vravi aj on,,,a k psichologovy ho nedostanem lebo mi odpovie ze co by mu on pomohol,,,
@emanka no vies ako pisem vyzsie jeho na psichiatra nenamotam lieky nechce mal problem v mladosti s tramalom,takze sa boji ze sa stane zase zavisli,,je to taka slepa ulicka ale uz len 2 mes 🙄

emanka
7. okt 2012

@martinkova24 tak to už rýchlo ubehne, držím palce, nech je to už všetko v poriadku a nech sú potom výsledky negatívne. Asi budete na ne čakať 6 mesiacov, ale to už sa dá vydržať, hlavne, že už bude po liečbe 🙂

martinkova24
9. nov 2012

@emanka
@nibiru caute baby neviem ci som to uz pisala ale priatel mal v stvrtok poslednu inekciu 😀 😀riadne to bol sok ked pred 2tt nu dal primar len dve inekcie v ponedlok ide na pec testy a ja mam v utork vodicak tak zabava 😅 inac poslenu inekciu co som mu pychala strasne zle znasal mal teplotu 39 a riadne som ho musela chladit s uterakom na hlavu no ale posledna 😵

emanka
10. nov 2012

@martinkova24 tá posledná sa s ním teda riadne rozlúčila. Tak držíme palce, nech sú výsledky negatívne a aj tebe v utorok na vodičák 🙂 Daj vedieť.

martinkova24
10. nov 2012

@emanka dikes no hadam budu dam vediet 🙂 na vodicak sa ucim ale stale ma neaka hlupa otazka prekvapy 🙂

gorcsova
2. nov 2017

@angel78 potom aki este sa rozhodli lebo mam rovnaku otazku?dakujem