Dráždivý kašeľ

majuska451
10. apr 2016

Mamicky prosim nemate niekto skusenost s drazdivym,hrubym kaslom.Sme jeden tyzden v skolke a dva doma.Ale ked ideme k lekarke,tak vravi ze ma vsetko ciste ani priedusky nema chytene,robi mu crp tak ze antibiotika nie su potrebne,ribila mu vytez z nosa a ust tak tiez vsetko ok.Dali sme vybrat aj nosne mandle a nic nepomohlo.dakujem za kazdu radu

majuska451
autor
12. apr 2016

@marcelatt tak doktorka nam povedala ze ma zapal priedusiek,dala mu antibiotika, sirup od kaslu a kvapky do nosa

majuska451
autor
12. apr 2016

@motylik117 ale to mu brali krv alebo normalne ako testuju,ci to az od 5 rokov

ena70
12. apr 2016

@majuska451 kupte ultrazvukovy inhalator, my mame doma BODYFORM. a smer alergologia. nasmu tak zistili alergie na plesne, ranne stadium astmy...chodíme na alergo hadam uz od 3 rokov. a ked zacne kaslat, okamzite nasadim inhalator a inhaluje Natrium Chloratum. Solny roztok, detska mudr nech ti napise recept a to tam potom vlejes a inhalujes. inhalator sikovny maly pohodlny, pri rozpravke aj pri pc moze v pokoji inhalovat. ale ako kocky pisu, skuste aj tie chlamydie a mykoplazmy - rozbor.

motylik117
12. apr 2016

@majuska451 normálne testy mu robili, nakvapkali a tak

majuska451
autor
12. apr 2016

@motylik117 bolo to bolestive?

evicka547
12. apr 2016
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@ena70 fuu uz od mala take problemy?? :/

motylik117
12. apr 2016

@majuska451 tak ako aj mne prišlo zle, jeho to svrbelo strašne, to mu nakvapkal a s takou ihlou každú bodku prepichol, on plakal lebo tam mal krv :D

majuska451
autor
12. apr 2016

@motylik117 u nas sa mi zda ze tak testuju deti az od piatich rokov,do vtedy len beru krv a z krvy robia nieake testy

majuska451
autor
12. apr 2016
majuska451
autor
12. apr 2016
ena70
12. apr 2016

@majuska451 my sme boli s malým u alergo keď mal 3 roky a vtedy mu brali krv a z nej robili testy na čo je alergický.

laura0
12. apr 2016

@ena70 zaujal ma tvoj prisspevok o inhalatore,mam dve dcery jedna je alergicka ,druha zatial nie ,rozmyslam ze by som ho objednala,hlavne koli mladsej byva v skolke dost casto chora ,sopliky a kasel,myslis ze by jej to pomohlo?

ena70
12. apr 2016

@laura0 určite áno. mňa priviedla k tomu dvakrát hospitalizácia v nemocnici. Dvakrát som tam bola s malým kvôli akútnemu zápalu priedušiek a vlastne tam nám naordinovali inhalácie. Inak by som o nich nevedela. Tak som si tam v nemocke povzdychla že škoda že to nemáme doma a lekár mi vraví, však kúpte v zdravotných potrebách. To bolo cca pred 8 rokmi. Vtedy som kúpila kompresorový inhalátor, ale ten je hlučný dosť, ale na ultrazvukový som prachy nemala. Vtedy stál 4000,- Sk. Teraz stojí ultrazvukový cca 50eur, čo je neporovnateľný rozdiel. Kupovala som ho cez net, už neviem aká stránka to bola ale napíšem ti presné znenie inhalátora, vygoogli podľa názvu a objednaj. Došiel mi v poriadku tuším do 4 dní. Môj syn je alergik a inhalátor ho viackrát uchránil od antibiotík, ktorých sa chudák nahltal viac než dosť počas škôlky. Je to typ: BODYFORM BM4200. Slúži super a nalievam tam Natrium Chloratum. Je to solný roztok, už pripravený k inhalácii. Detská lekárka Ti isto v pohode napíše recept. Pýtaj aspoň 2 balenia. Sú to také 5ml ampulky, také sklené.

ena70
12. apr 2016

@evicka547 no veru áno...bohužiaľ... má to po mne. ale teraz je už v pohode, už užíva len 1 tabletku ráno od alergie. ale keď bol malý, museli sme frčať na astmatických sprejoch ráno a večer. inak to nešlo. keby si počula tie záchvaty kašľa...no užili sme si svoje...preto boli aj tatry a každý rok musí byť more. ale podchytilo sa to včas a doktorka vravela že chlapci z toho zvyknú "vyrásť"...dievčatká bohužiaľ nie...

marti511
10. máj 2016

@majuska451 aj moja To ma trva par dni a potom vyjdu sopliky. Hlavne precistovat nos z fyzilog roztokom alebo ipertonickym

marti511
10. máj 2016

@laura0 inhalator Je najlepsi klasicky a nie ultrasonicky

bonnie1
10. máj 2016

Nam zistili oslabenu imunitu. Nechodi do skolky par tyzdnov a po kasli ani stopy