Enterovírus. Ako si s ním poradiť?

dadak
4. aug 2008

baby, chcem sa spytat, ci nema niektora skusenosti ohladom enterovirusu. Moj drobcek ma uz treti den teploty, stazuje sa na bolesti v ustach...takze sme isli k lekarke a ta nam povedala, ze je to enterovirus. ze na to nie su ziadne lieky, iba odpocinok a nieco proti teplote a vitaminy C...tak som sa zacala hrabat v internete a je tam toho napisane dost, ale hrozne ma to vylakalo. vraj sa na to zomiera a este nic na to nenasli...neviete mi niektora poradit? ako mam aspon zlepsit jeho liecbu, stale je v teplotach, cipky zaberu tak na 4 hodinky a potom je tu zas...velmi sa bojim...budem velmi rada ak mi napisete nejake nazory...dakujem

vinka
4. aug 2008

A ked nemôžeš podat lieky od teploty skúsila si zábal?Môjmu synovy zábali zaberajú najlepšie.Ale o takom výruse počujem prvý krát naozaj.Rýchle uzdravenie

dadak
autor
4. aug 2008

no lieky na teplotu dat praveze musim, viem ze musi vela pit pit pit...a zalezi na jeho imunite ako sa s tym vysporiada...vravi sa, ze ked zvladne dobre toto, tak sa o imunitu ´bat nemusim uz viac....vraj je ten virus velmi zakerny...kua, mam strach...

vinka
4. aug 2008

Dadak verím ti,že máš strach.Ale určite má dobrú imunitu a vysporiada sa s tým.Držím palčeky.Neviem ti viac poradit.Určite napíš ked sa drobec vylieči.

jaja0110
26. aug 2008

ahoj dadak, ako sa ma drobcek? To vas neposlali na ziadne ine vysetrenia? Krv, moc, alebo tak? Netusim aky to je virus, ale ak taky ako ho opisujes neverim, ze by vas nechali doma iba tak lezat... to sa v takom pripade nic nerobi? 😕
Drzte sa!