Gastroenterológia, Podunajské Biskupice. Mám nepríjemnú skúsenosť

katrin
30. máj 2007

Ahojte baby, chcem sa s Vami podeliť o dnešnú nie veľmi príjemnú skúsenosť. Nakoľko moji chalani majú reflux, musím navštevovať gastrenterologickú ambulanciu. Moja pani doktorka (pediatrička) mi odporučila sa objednať na gastroenterológiu v Podunajských Biskupiciach, MUDR. Bíziková. Pani doktorka ordinuje 3 dni v týždni, a to v utorok, stredu a vo štvrtok. Dostali sme termín, ten nám sestrička zrušila, pretože pani doktorka má sedenie s riaditeľom. Tak sme sa preobjednali, dostali sme termín na dnes, 8,30h. Sestrička ma ale poučila, že nakoľko sa bude robiť usg bruška, krpci nesmú jesť minimálne 3hodiny pred vyšetrením. Povedala, že môžeme prísť už o 7,30, vtedy sa už na sonografii ordinuje.

Zaparkovať sa musí pred nemocnicou, čiže deti som musela naložiť do kočíka. Detský pavilón je na druhej strane areálu nemocnice, čo znamená min. 500 m cez celú nemocnicu. Prišli sme do detského (!!!) pavilónu, kde sa nesmie vojsť s kočíkom (!!!!!). Vysvetlenie - kočík je veľmi infekčný materiál, takže kočík musíte odparkovať pred budovou (sorry, ale niekoľko tisícový kočík nechať bez dozoru v dnešnej dobe, to teda neurobím). Tak som teda na drzovku nakráčala cez niekoľko dvojkrídlových dverí (každé otvoriť, zatvoriť) do vnútra. Sestrička hneď na mňa nahučala, že prečo s kočíkom....... Obzrela som sa po chodbe a tam 4 kusy hnusných veľkých švábov.... takže kočík je infekčný, ale šváby sú v pohode 😝 😝

Nakoľko, krpci mi jedli o 3hodine ráno, tak na vyšetrení sme už boli o 07,00. Boli sme prví, takže na sono nás zobrali hneď. Krpci sa najedli, v rámci vyšetrenia. Doktorka zo sona (ktorá si tiež neodpustila poznámku o kočíku do ambulancie) nás poslala ku Dr. Bízikovej, odovzdala som papiere sestričke. Ona na to, že chvíľu počkajte, zavoláme vás. Po polhodine čakania, som sa šla spýtať, že teda čo, lebo deti musia zachvíľu jesť. Sestrička mi oznámila, že doktorka má sedenie a nevie kedy príde. Že mám čakať. Mala som len jednu porciu jedla pre deti, takže som si nemohla dovoliť čakať. Boli tam aj ďalšie mamičky, ktoré boli objednané na 08,00 a 08,15, čiže boli sme asi piaty v poradí. Podotýkam, že doktorka si objednáva na čas (prečo, neviem - keď tam aj tak nie je). Čiže som odpochodovala, bez toho, aby sme boli nejak vyšetrení u gastroenterológa. Dostali sme termín na budúci týždeň. Máme prísť okolo (!!!!) 10,00, sestrička mi ale nevie zaručiť, že tam doktorka bude.

Ešte jedna vec, prebaľovací pult je cca 30-50m od ambulancií, v prievane, pri vstupe do budovy. Tam môžete dieťa aj nakŕmiť, prípadne nakojiť. Samozrejme, ak by som sa tam postavila s 80cm širokým kočíkom, tak by som všetkým zavadzala.

Hold, poučenie pre všetkých, do Biskupíc určite choďte bez kočíka, s jedlom na celý deň a s kopcom trpezlivosti 🙄 🙄 🙄 🙄

janulkama
13. aug 2014

@oliviarena Ahoj prosím ťa boli ste v tých Biskupiciach?Idem objednať mladšieho syna,tak či mám volať tam,alebo ísť na kramáre.Ako to prebiehalo?Veľmi ďakujem za odpoveď.

oliviarena
13. aug 2014

@janulkama -áno boli sme objednaný na čas a prebehlo to super.ja som zatiaľ spokojná. Na gastre bolo čisto, je to vynovené. Výsledky sme mali po 3 týždňoch.

miriamsz
25. mar 2015

baby ahojte , ktora bola teraz niekedy u dr. počula som nu samé chvály tak ma zaujima či to ešte plati 🙂
Synator mal reflux ako malinky a teraz sa mi zda že to dalej pokračuje , len už nie grcanim , ale grganim , on vypije hlt vody a grga ako velky chlap po skonzumovani tažkeho jedla. Ma bruško stale ako pavučik nafuknute (na bolesti brucha sa nestažuje) mate niektora podobne priznaky (zajtra každopadne jej volam na objednanie sa)
DAkujem Miriam