Hypospadia

mimcurik
10. apr 2016

Ahojte mamicky /oteckovia .... chcela by som zalozit skupinu pre rodicov deti s hypospadiou( kedze aj mojho synceka sa to tyka, i ked my mame nastastie len 1.stupen hypospadie ,ak sa to tak da nazvat . Mam taky pocit ze sa o tej chorobe velmi malo rozprava a bolo by fajn vymienat si skusenosti a rady v ramci skupiny ... neviem sice co obnasa byt moderatorom skupiny a potrebovala by som i spolumoderatora ,no verim ze spolocne by sme si mohli pomoct ...bola by som rada ,keby ste napisali vas nazor hlavne ti,ktorych sa to tyka ... teda ci zalozit skupinu alebo nie . Dakujem

stanulka27
10. apr 2016

Ahoj skus sa k nam pridat 🙂 uz je tu take forum.-mate dieta s vrodenou hypospadiou?.skupinu zalozit urcite mozes ale aj tu sa mozes vselico opytat.su tam deticky ktore uz maju hypospadiy 1-3st.,su po operaci.....

mimcurik
autor
10. apr 2016

@stanulka27 ahoj ...dakujem za info ...musim to vyhldat vo fore , ci ako sa pridam k vam? ak nestihnem dnes pridam sa zajtra .lebo dnes mame taku mensiu oslavu

stanulka27
10. apr 2016

Vyhladaj len forum -skupinu.spytaj sa co potrebujes,co ta zaujima

stanulka27
10. apr 2016

@veronikaszabova dakujem,neslo mi to cez mobil skopirovat.

liveka
4. feb 2017

@stanulka27 tiež by som bola za súkromnú skupinu, pomohla by som s moderovaním nakoľko fórum je verejné a téma dosť citlivá.

samuel96
Odpoveď bola odstránená
Zobraz