Imunológ v Bratislave. Ku komu ísť? Ako prebieha vyšetrenie?

zrzulka
7. apr 2008

kam chodite na imunologiu a v com spociva navsteva tejto ordinacie?? ako prebieha vysetrenie?

princeznicka.
7. apr 2008

zrzulka,ja som alergicka,a navstevujem alergologicku-imunologicku.Navsteva spociva v tom,ze ak este nemas diagnostikovanu ziadnu alergiu,ale poslali ta tam s podozrenim,tak ti urobia kozne testy,a tym sa zisti,co ti je.Podla toho sa uz voli aj vhodna terapia.

veverica
7. apr 2008

a ako to je s detickami? Ja som sa chcela objednat s malym , ale terminy su sialene. Objednali nas na jun 😠 ????? Tak isto sa im robia kozne testy?

vlasa
8. apr 2008

my sme tiez cakali tri mesiace na termin,je to peklo.ale kozne testy sa malym drobcom nerobia,iba z krvi,v piatok ideme na odber ☹ vysledky budu za tri tyzdne,je to hrozne zdlhaveeeeeeee 😒 chodime do dubravky,dokina je velmi zlata,aj malej sa pacila 🙂

melory
8. apr 2008

ja s hugom chodim na kramare k dr.ciznarovi petrovi, mala som na neho odporucenie, ze ako jeden z mala lekarov robi seminare, zucastnuje sa skoleni a podobne, proste , ze je aktivny a najlepsi odbornik na sk.
tiez sa objednavame. niekedy sa stane, ze termin dostaneme az o pol roka, preto uz viem, kedy asi tak zatelefonovat.
prva prehliadka bola o tom, ze ho kompletne vyzliekol a popozeral kozu, ci nema pupaky {a mal} dalej krv na vysetrenie a dalej mu prehmataval brucho a hrdlo.
poslal krv na vysetrenie a tam zistili 200 nasobnu alergiu na kravske mlieko. dalej mu zas brali krv na to, aby sa zistilo na aku zlozku je alergicky....to sme si vsak hradili z vlastneho vrecka.
neskor ked sa jeho zdravotny stav ustalil a aj sa nam podarilo dostat prirodzenu farbu a vahu tak sme experimentovali. vzdy nam povedal, co mu mame pridat do jedalnicka....teraz je fit!!!