Kde presne v Ružinove sa robí vyšetrenie sluchu?

maurizia
30. júl 2008

Ahojte. Viete mi prosím poradiť, kde presne sa robí vyšetrenie sluchu v Ružinove? Sme objednaní na zajtra, žiaľ prepúšťaciu správu z nemocnice s kontaktom na polikliniku som omylom nechala u pediatričky a teraz si to nemám ako overiť. Vopred ďakujem za pomoc.

tessa
30. júl 2008

a nespí ti celú noc ešte??

pietra
30. júl 2008

to vazne uz objednavaju presne na den a hodinu? Nam len povedali, ze nech sa niekedy zastavime, ze ordinacne hodiny su take a take. Ja si len pamatam, ze mala nesmela plakat, aby to ten pristroj ukazal

sirinka
30. júl 2008

spala od tri a pol mesiaca...ale teraz jej ide 8 zubov...vacsinou sa zobudi raz a chce prso a potom az rano...ale vcera uz zase prespala, tak uvidime...

tessa
30. júl 2008

pietra, teraz je babyboom, tak preto objednávajú na presnú hodinu...nestíhajú ale aj tak... 😖

siri, zuby sú zloba...viem, keď išli Maťovi...ten sa naplakal v noci.... 😖
A skúšala si dudlík do brandy namočiť? 🤐 Ja viem, je to sila, ale mne to poradila magistra v lekárni 😅 keď som došla, že či nemá ešte niečo účinnejšie ako géliky na zúbky..mi len tak medzi rečou poradila, že namočiť dudlík do brandy, dieťaťu stŕpnu ďasienka a nebude ho to bolieť... 😉

sirinka
30. júl 2008

tessa ona je v pohode a kvoli jednemu nocnemu dojceniu si hlavu nerobim...to sme zazili ovela horsie pri hornych rezakoch...ale sme uz tusim od temy 😅

pietra
30. júl 2008

tessa a minuly rok nebol babyboom? znama mi spominala, ze ani izby nestacili, ze davali pristelky na izby
to objednavanie je mozno aj dobre v tom, ze tam clovek nemusi cakat. My sme mali vtedy stastie a prisli sme ako prvi, ale skor, ako nas zobrali dnu, tam prislo este dalsich tusim 5 deticiek, tak ti sa nacakali a vsetko to boli malicke novorodeniatka. Tiez nic moc. Pri tej ambulancii visel taky popisok vysvetlujuci to vysetrenie a okrem ineho tam radili, aby tesne pred vysetrenim mamicka dietatko prebalila a nakrmila, ze potom vacsinou je babo kludne a vysetrenie prebehne bez problemov

tessa
30. júl 2008

ok, kočím, lebo sme fakt odbočili 😀

pietra, zažila som prístelky, prvé 3 noci som bola na štandarde, keď som odchádzala na nadštandard, tak na izbe nás už bolo 6 😕 neprajem nikomu... 😖

Ja teda aspoň tak viem, že sa rodí veľa detičiek a že keď sa neobjednávalo, že museli mamičky s deťúrencami veľa čakať a detičky boli potom moc mrzuté...tak preto začali presne nahodinu objednávať... 😉

sirinka
31. júl 2008

ale zase to vysetrenie je rychle...

maurizia
autor
31. júl 2008

tak uz sme doma, nasli sme to lahko. v poliklinike takmer na konci chodby vlavo je vytah, treba sa zviest na -1, potom 2he sklenene dvere vpravo. ked sme vysli z vytahu, ani sme sa nemuseli pytat, hned nam par ludi v bielom ukazovalo,kam treba ist "na uska".

podla mna bolo fajn, ze sme boli objednani na konkretny cas, objednavaju v 10min intervaloch, vzdy 2 babatka naraz. cele vysetrenie je nenarocne, trva cca 5min. treba si priniest prepustaciu spravu z nemocnice, karticku poistenca a zvlast papier na OAE, ktory sa tiez dava este v nemocnici.

inak ja som malej davala naposledy papat este v cakarni, aj ked ja na verejnosti vazne nerada 😔 ,
ale oplatilo sa, pri vysetreni rozdavala usmevy 😵 .

cartmanko, neviem, aj my sme sa objednavali, ked mala mala 1 tyzden a dnes uz ma 7. boli tam aj mensie deticky. ale mam taky pocit, ze to nie je az take dolezite. drzim palce.

hieu
16. aug 2008

ahojte,,ak mi lekárka povie na tretíkrát že oae je neúspešné,,,čo to vlastne znamená?--že dietatko nič nepočuje?--alebo može mat len malinkú poruchu sluchu?-- ☹

adulenka
17. aug 2008

🙂 ahoj hieu mi sme to mali už asi 10krát neuspešné,ale nemusí to znamenať že nepočuje,može tam mať nejakú poruchu aj nemusí,mi sme teraz objednany na oktober a budú ho uspávať aby mu to vyšetrili malý už má 8,5m,čo ti na to lekárka povedala ked vám to už 3krát nenamerali?

zrzulka
17. aug 2008

hieu OAE nie je presne, tam sa len zistuje ci dietatko pocuje a ci nie. Presnejsie vysetrenie je az Bera vysetrenie. Na tom sa zistuje do akej miery dieta nepocuje. Ako to ze vas po 3 nevybavnych neposlali na Beru? Nam emisie vysli asi 2 razy nevybavne a uz nas posielali na Beru.Inak som citala ze ani dnesnej dobe ziadny pristroj nedokaze vykazat do akej miery dieta nepocuje. A to ti nikto teraz este ani nepovie. Az neskor sa ukaze. nam ani na bere nevysli uspokojive vysledky. dcerka dostala nasluchadla pretoze na lave usko nepocuje vobec a na pravom ma tazku poruchu. napriek tomu sa mne aj muzovi zda ze mala pocuje. Krasne reaguje na co nam povedal iny lekar ze sa stava ze pristroj vykazuje ze dieta nepocuje a pritom pocuje.Ze sa im to uz viac krat stalo. Ze zial aj pristroje sa mylia... tak si vyber🙂

adulenka
17. aug 2008

🙂 aké je to vyšetrenie bera