Kedy sa objavia prvé kiahne?

aylina
25. okt 2013

ahojte mamicky mam dcerku ma 1 rok a 9 mesiacov kedy sa objavia prve kiahne?

astonka
25. okt 2013

no neviem či sa len hrate s PC??? mam pocit,že ano...
kiahne nie sú modny doplnok :/

zuzkat1
25. okt 2013

Toto nemozes mysliet vazne.
Ked sa nakazi.
Mozno zajtra,mozno o rok,mozno nikdy.
A budu to prve aj posledne.

eeffka
25. okt 2013

mozno myslela zuby ?🙂 ale to uz nejake ma 😀 😀 😀
prve kiahne sa objavia do 14dni odkedy sa nakazite, termin je od dnes do smrti

jajoto
25. okt 2013

My ich práve máme ☹ syn išiel do škôlky v poriadku a domov odchádzal už vyhadzaní.......kiahne sú infekčné ochorenie a dostane ich každý či skôr alebo neskôr ............moja kamarátka 35 rokov a ešte ich nemala.

tinaba
25. okt 2013

to je inviduálne keď príde do kontaktu s infikovaným človekom a to ani niekedy nevieš či ten človek je prenášač lebo infekčná doba je 10 dní a na tom človeku to neni vidiet moja dcéra mala kiahne v 9 rokoch a ja osobne som ich mala hned po nej až 37 rokoch čiže sa može stat, že ich ako dieta nedostane, ale hovorí sa čím je človek starší je to nebezpečnejšie mne to prebehlo bez komplikácii

dahra
25. okt 2013

u mna v 13tich, segry v 10, sesterka v 7, krstná mama vo veku 6 mesiacov (táto historka sa v rodine traduje od 1957, takže presne vieme), suseda mala viac ako 40 🙂.....a moja mama tvrdi, ze nikdy nemala a to bola pri nás so sestrou, keď sme boli choré. V dnešnej dobe plnej plánovania sme pomaly dosť nervózni, keď si nevieme naplánovať si aj chorobu.

naruto
25. okt 2013

Aj ja mam 36 rokov a tiez som este kiahne nemala,moj syn mal ked bol prvak-teda ako 6 rocny...u nas doma naokolo vsetci mali kiahne a ja som sa nikdy od nikoho nenakazila🙂...tak cakam-)

babaker
25. okt 2013

no to aby si prestala spavat.....mozes sa bat kazdym dnom! uja gugla poznas? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zita19
25. okt 2013

Na prve mozes cakat cele roky... Ale druhych ani ziadnych dalsich sa nedockas. Do pxxele, baby, keby ste si precitali konikovsku wiki, pripadne sa spytali sa uja gooogla. Ten ma milony odpovedi aj na podobne stupidne otazky a nestupa mu z nich tlak!!!!!

cerez
25. okt 2013

Ak ti bola v kontakte s niekým a to tri dni pred vypuknutím kiahní, je veľká pravdepodobnosť že ich dostane. Inkubačná doba je 15 dní. No samozrejme všetko závisí od imunity dieťaťa.

natinecka
25. okt 2013

moja dcéra ked bola tretiačka tak v triede mali deti kiahne, všetky deti z triedy mali tak som bola rada, že to budeme mať za sebou a moja dcéra bola jediná, ktorá ich nedostala a to nechýbala ani jeden deň

dejnas
25. okt 2013

tak to je bomba 😀 na MK by mali založiť tuším špeci kategóriu - "absurdné a mimoriadne zábavné otázky" 😀 deň čo deň - dáka perla 🙂

laskonkakaty
25. okt 2013

Toto je dalsi vtip,ze????!: Keďže toto je Otázka, každý môže odpovedať iba raz.

jerryjanka
25. okt 2013

Panenko Mario Podsrpenská, vidíš to?

m_ij_ka
30. okt 2013

ja nemám slov

cmulinko
30. okt 2013

Neviem preco mam dnes nutkanie ''branit'' aj stupidne otazky.Mozno preto,lebo mne osobne sa zdaju viac stupidnejsie otazky typu '' robil si to vedla mna,mozem byt tehotna? '' tato mamicka aspon zvladla obdobie tehotenstva a porodu bez ujmy na zdravi...ma u mna velke plus 🙂