• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Klebsiella pneumoniae. Čo to vlastne je?

16. februára 2017 
@happymamma po 3 tydznoch mms som mala negativne vysledky, max 20kvapiek denne som uzivala. tyzden pred uzivanim kvapiek som este velmi striktne upravila stravu, aj to dost pomohlo a zacala som sa citit lepsie.
26. mar 2016 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sspeed_cs tak to je super.ja som tuez upravila stravy co velmi pomohlo. Teraz som uz bezlepkova a bezmliecna, tak uz hadam budem fit.
26. mar 2016 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niektoré mamičky v tejto diskúzii sú padnuté na hlavu....
5. apr 2016 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happymamma hlavne slo o vylucenie sacharidov a mliecnych vyrobkov, malo by sa vylucit aj maso (to ja nejedavam takze u mna fajn)... takze skutocne len zelenina a ovocie. zacala som viac varit ako prilohu strukoviny, quinou, pohanku, ovsene placky, alebo opekane zemiakove placky...
ako tip posielam tento web, je tam mnozstvo uzasnych receptov www.veganotic.cz , popozeraj najdes tam kopu novych receptov ktorych sa netreba bat :slight_smile:
7. apr 2016 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horana presne...po pol roku ju mam znova...z nicoho nic...sice ne pravda,ze aj ked som dospela som nonstop chora a moje telo vzdy chyti bordel odvsadial...
23. jún 2016 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry deň, mal som tiež problém s nejakou baktériou v tele, ktorú som si priniesol z Bulharska. Som zásadne proti atb. a nevedel som si poradiť a dostal som od známych kontakt na jedenho pana, ktorý vyrába prírodné antibiotikum na všetky SUPER BAKTERIE rezistentne voči antibiotikám. Je to nejaké luhovanie a tinktura zázvoru a následne zmiesavanie s kvalitným medom, výroba trvá cca 30 dni. Používal som to 2 mesiace cca 0,5 l cize 250 ml na mesiac a zaberalo to uzasne no tiež som upravil stravu žiadne mäso, pečivo, a mliečne výrobky. Skúste kontaktovať toho pána ak by ste mali záujem to vyskúšať. Tu je email prirodne.antibiotika@gmail.com

Prejdem všetkým skóre uzdravenie
8. jan o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne vtedy zazvor vobec nepomahal. Praveze mi zhorsoval stav
14. jan o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne to veľmi pomohlo po užívaní tohto antibiotiká cca 2 mesiace som ochorel, že som jednu noc mal horúčky okolo 39°C a ráno som vstal vypoteny a citil som sa výborne a ďalšie dni som už pociťoval že mi uz nič nie je. Neviem o tom aby zázvor zhoršoval stav. Je iba prospešný pre ľudský organizmus
19. jan o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janik1705 nemusi byt prospesny napr pri angine. Angina je nahromadene teplo a zazvor teplo estedodava a stav zhorsuje.
Ale napr je velmi dobry na priedusky, pluca, kedy ich treba v zime zohriat
19. jan o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer chcem sa pripojiť do diskusie ohľadne baktérie klepsiela, ktorú som tiež mal v tráviacom trakte a používal som taktiež to antibiotikum zo zázvoru. Nikto tu ešte nedal popis toho antibiotika: je to nejako zdlhavo luhovane v 40% liehu, kde sa získa silný výťažok gingerol a kapsaicínu a mieša sa to s kvalitnym medom. Ked som to začal uzivat po pár dňoch som mal stolicu riedku a mazlavu na čo ma aj výrobca upozornil, že to pôjdu zo mňa parazity a baktérie usadene v tele. Nedost že som mal v tele klepsielu este mi tá baktéria a atb čo som bral pred tym narušili imunitu a nastal na mojej koži rozmach atopickeho ekzému. Užíval som to zazvorove antibiotikum mesiac a vysledky sa dostavili - klepsiela je už minulosť a postupne si už dávam aj kožu dokopy a to teraz používam od toho pána kurkumove antibiotikum, ktoré je silné protizápalové a tiež je super na ochranu pred parazitmi a baktériami.

Ps: atb mi klepsielu len potlačili niekde do pozadia. Pri jej zistení bola len v čreve no po akoze vyliečení s atb sa mi tak premnozila že bola v celom tráviacom trakte.
Už som si povedal že žiadne atb, tie mi len zničili imunitu spolu s klepsielou.
27. jan o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@happymamma ahoj, prostim ta kde zoženiem tie lieky?
15. feb o 21:18  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jucus88 ahoj tieto prírodné antibiotiká som objednával cez email

prirodne.antibiotika@gmail.com
16. feb o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok