Kontrola nožičiek. Kde to na Antolskej presne je?

zuzana_sam
17. máj 2008

Ahojte, v pondelok mame ist na kontrolu noziciek na Antolsku a chcela by som sa opytat ci nahodou neviete kde to na Antolskej presne je 🙂

ena
17. máj 2008

zuzana-sam.. pojdes dnu az cez ten druhy vchod blizsie pri lekarni , prejdes celu dlhu chodbu kde su gyn. ambulancie a potom zabocis doprava ako je automat na kavu a tam uz uvidis rad mamiciek s kocikami, resp. uvidis to uz cez presklene steny ,ked pojdes po tej chodbe s gyn. ambulanciami.
asi ti tvoja dr. povedala, ze je to od 8mej, pondelky a stvrtky.. treba zobrat jednu bavlnenu plienku, pretoze na nu potom polozis babo na ten stol, kde sa robi uzv.

zuzana_sam
autor
17. máj 2008

Ena si zlata. Dakujem ti velmi pekne. A uz sa tesim ako tam budeme cakat, nakolko objednat sa tam neda.

ena
17. máj 2008

neboj, ide to celkom rychlo, akurat my sme minule vymakli tak, ze sme boli vo stvrtok a pondelok, pred tym vraj neordinovali, dalsi tyzden bol sviatok, a este bola v ordinacii len dr. bez sestricky a ja som tam bola s oboma detmi - ale zmakli sme to 🙂

k tomu objednavaniu, ja tiez viem o tom, ze sa neobjednava, prides a postavis sa do radu,ale minule tam prisla jedna mamicka s tym ze je objednana.. tak sme na nu cumeli 😕 ale neviem, ci isla fakt potom dnu podla casu, ktory mala napisany..

zuzana_sam
autor
17. máj 2008

aj tak sa mi to zda trochu na hlavu, lebo nikde na svete sa nasiroko deti nebalia. Iba u nas a v Cechach. A este som pocula, ze vraj od buduceho roku by to mali zrusit uplne.

ena
17. máj 2008

no, len myslim, ze lepsie je preventivne balit, ako potom nieco lutovat..
nam nastastie pri oboch vyslo, ze sme balili nasiroko zima-jar, tak im bolo jedno ci maju postolky alebo nie.. ale takemu julovemu babatku teda nezavidim 😒

certica
17. máj 2008

ena, my tiez vychytime tie najteplejsie mesiace 😨 inac kontrolu mame v utorok, ale myslim, ze aj ked je vsetko ok, odporucaju tie 3 mes. balit...

lumah
17. máj 2008

ena tak dík, moje sa narodia asi v juli. 🙂

ena
17. máj 2008

certi 🙂 my sme balili take tri mesiace poctivo a ten stvrty sme uz dost flakali.. ale na kontrole v 4 mesiacoch povedali, ze je vsetko OK.. takze postolky su uz odlozene ... pre dalsie babo 🙂))))

lumah: hop, no, co uz, bude im troska viacej teplo 🙂 Inak, pozeram, ze ty uz mas jednu dospelu slecnu doma, tak to budes mat pohodicku s pomocnickou, ani nebudes vediet, ze mas dvojicky🙂

certica
17. máj 2008

no, ja to flakam uz teraz, kedze krpcovi sa potom zle prdi 😀