• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kontrola nožičiek. Kde to na Antolskej presne je?

Ahojte, v pondelok mame ist na kontrolu noziciek na Antolsku a chcela by som sa opytat ci nahodou neviete kde to na Antolskej presne je :slight_smile:
17. máj 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana-sam.. pojdes dnu az cez ten druhy vchod blizsie pri lekarni , prejdes celu dlhu chodbu kde su gyn. ambulancie a potom zabocis doprava ako je automat na kavu a tam uz uvidis rad mamiciek s kocikami, resp. uvidis to uz cez presklene steny ,ked pojdes po tej chodbe s gyn. ambulanciami.
asi ti tvoja dr. povedala, ze je to od 8mej, pondelky a stvrtky.. treba zobrat jednu bavlnenu plienku, pretoze na nu potom polozis babo na ten stol, kde sa robi uzv.
17. máj 2008 o 16:07  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ena si zlata. Dakujem ti velmi pekne. A uz sa tesim ako tam budeme cakat, nakolko objednat sa tam neda.
17. máj 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, ide to celkom rychlo, akurat my sme minule vymakli tak, ze sme boli vo stvrtok a pondelok, pred tym vraj neordinovali, dalsi tyzden bol sviatok, a este bola v ordinacii len dr. bez sestricky a ja som tam bola s oboma detmi - ale zmakli sme to :slight_smile:

k tomu objednavaniu, ja tiez viem o tom, ze sa neobjednava, prides a postavis sa do radu,ale minule tam prisla jedna mamicka s tym ze je objednana.. tak sme na nu cumeli :confused: ale neviem, ci isla fakt potom dnu podla casu, ktory mala napisany..
17. máj 2008 o 16:17  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj tak sa mi to zda trochu na hlavu, lebo nikde na svete sa nasiroko deti nebalia. Iba u nas a v Cechach. A este som pocula, ze vraj od buduceho roku by to mali zrusit uplne.
17. máj 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, len myslim, ze lepsie je preventivne balit, ako potom nieco lutovat..
nam nastastie pri oboch vyslo, ze sme balili nasiroko zima-jar, tak im bolo jedno ci maju postolky alebo nie.. ale takemu julovemu babatku teda nezavidim :unamused:
17. máj 2008 o 16:51  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena, my tiez vychytime tie najteplejsie mesiace :fearful: inac kontrolu mame v utorok, ale myslim, ze aj ked je vsetko ok, odporucaju tie 3 mes. balit...
17. máj 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ena tak dík, moje sa narodia asi v juli. :slight_smile:
17. máj 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi :slight_smile: my sme balili take tri mesiace poctivo a ten stvrty sme uz dost flakali.. ale na kontrole v 4 mesiacoch povedali, ze je vsetko OK.. takze postolky su uz odlozene ... pre dalsie babo :slight_smile:))))

lumah: hop, no, co uz, bude im troska viacej teplo :slight_smile: Inak, pozeram, ze ty uz mas jednu dospelu slecnu doma, tak to budes mat pohodicku s pomocnickou, ani nebudes vediet, ze mas dvojicky:slight_smile:
17. máj 2008 o 17:44  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja to flakam uz teraz, kedze krpcovi sa potom zle prdi :grinning:
17. máj 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok