Kožné ochorenia u bábätiek. Máte s tým skúsenosti?

sikula
11. jan 2009

caute, nas maly ma 2 a pol mesiaca a stale mame nejake problemy s pokožkou, neni dňa, keď nieco neošetrujeme...začalo to vyražkami na tvaričke, s ktorych sa neskorej urobili chrastičky, cez lupienku v hlavičke, mokvajuce za uškom....mate iekto podobne skusenosti ?

tereza112
13. máj 2009

Ako mi pomohla obyčajná modrá NIVEA od VRÁSOK a zničenej pleti..???
Ja som už od 17 tich skúšala rôzne krémy a úplne som si zničila pleť. Už v dvadsiatke som mala vrásky. Začala som používať rôzne krémy od vichy, garnier, loreal, niveu DNA, AB proste som skúšala všetko a používala som aj krémy pre zrelú pleť. Bola to najväčšia chyba v mojom živote lebo pleť do 35 r. nepotrebuje takmer nič. Veľmi ma zarazilo, keď moja kamátka ktorá používala čisto len modrú niveu a bola odomňa o dosť rokov mladšia nemala žiadne vrásky a tvár ako bábyka. Začala som modrú niveu teda používať aj ja. Skoro rok som nevidela žiadne výsledky okrem hladkej pleti a tela aj zjemnenia kože. Po roku mi zmyzli vyrážky aj atopický exém ktorý som mala, ba dokocna sa mi začali tratiť aj vrásky. Tie vrásky boli totiž zapričinené používaním zlej kozmetiky. Teraz už pravidelne používam modrú niveu nepretržite a na pleti striedam len hydratačné a výživné krémi s uva/uvb filtrami. Je to neuveriteľné, ale všetky vrásky mi zmyzli. Jednoducho mi stačí používať denne modrú niveu bez prestávky vkuse po celý rok pri ktorej je potrebné striredať nejaké dobré krémy na pleť ako sú výživné a hydratačné, bez prestania používania modrej nivei. Žiadna značka mi nepomhla na 100% len striedanie krémov bez nepretržitého používania základného krému (modrej nivei)... Teraz viem, že keby som pravidelne nepoužívala tú modrú plechovicu vrások by som sa nezbavila, lebo po každom inom kréme som sa vyhádzala pri dlhodobom používaní okrem nivei...

vikazv
10. apr 2013

Zdravim, chela som sa poradit. Moja mala ma 19 mesicov. Zbadala som jej na pravej rucke pluzgieriky z vrchnej strany, vyzeralo to ako ked sa poprhli. Nasledne jej to zmizlo. A ked som ju prebalovala tak na pravom stehne som jej takyto pluzgier zbadala a aj na lavom kolienku???....neviete co to moze byt????......inak uz asi take tri dni pokaslieva taky suchy kasel, najma v noci.....moze to mat suvis ???...dakujem pekne ...

nika7894
29. jan 2014

Ahojte nasmu malemu sa na pliecku urobil taka vedsia chrasta a v strede je to take do zlta ale ma to suche boli sme dnes u doktorky a povedala mi ze ma infekciju koze ☹ maly ste s tym niektora skusenost ? strasen sa bojim aby sa mu to nezorsilo dala nam na to fucidin krem tak dufam ze pomoze.

marcelinka33
18. apr 2014

ahojte, trápia ma ploché bradavice mladistvých pod očami. Kožná lekárka mi dala locacid, ale nepomáha,nič iné som neskušala.Objavili sa mi počas tehotenstva.Poradíte niečo ?

niky21
16. aug 2016

Prosím o radu baby, neprejavila sa takto u niekoho potravinová intolerancia? Atopicky ekzem to nie je, nemá tam vyrážky, ani to nie je ohraničené, už to mal skoro preč, ale po kašičke sa mu to zhoršilo... Doktorka nám na to dala baneocin,ale nepomohlo,až sudocreme.

niky21
16. aug 2016

Nikto nič?