Kŕče v brušku

radka138
25. sep 2014

feniklový čajik nezabera pri krčoch v brušku porať te niečo ine masirovanonie ci dvihanie nožiciek k brušku nepomaha

safranca15
25. sep 2014

Ja som davala feniklovy alebo rascovy cas s anizom a espumisan kvapky

bajana
25. sep 2014

Poloha na tigrika, nahrievanie bruska teplou plienkou al.gelmi proti kolikam (napr.Pupik), nam najviac zabera, ked si lahnem a malu si bruskom polozim na svoje nahe brusko...potom vraj pomaha aj nosenie v satke ci na rukach a hojdanie, to nastastie nemusime

nanka3
25. sep 2014

baby tu uz vsetko spomenuli, tak jedine co mi napada, je rektalna rurka, ked uz vsetko vyssie spomenute zlyha, nie som velmi jej zastancom, ale lepsie, ako nechat dieta trapit xy hodin... vravim z vlastnej skusenosti, malicka ma 6 tyzdnov a obcas ju brusko riadne potrapi, tiez sme skusali nasaze, cvicenie s nozickami, prikladanie nahriateho vohankoveho vrecuska na brusko, espumisan, coliprev..... no nic nezaberalo, minule sme po 1x pouzili rektalnu rurku, vyprdkala sa hadam do 5 sekund, vykakala a bolo dobre, niekedy staci aj obycajny teplomer, 1-2 cm strcit do ritky a chvilku pockat....

nutrimas
26. sep 2014

U nas sa osvecilo cvicenie nozickami, pritahovanie k brusku, ako spominaju ostatne mamicky a jemne masirovanie bruska spec. olejcekom na to urcenym - jedna sa o prirodny masazny olejcek Amalka od prir. kozmetiky Nobilis Tilia, ktr. obsahuje eter. oleje (harmancek, fenikel, majoranka), ktr. uvolnuju napätie v brusku a pomahaju pri vyprazdnovani. Taktiez pososbia aromaterapeuticky aj po dus. stranke.

V neposlednom rade, ak dojcite, viete problemy s travenim dietatko do velmi velkej miery ovplyvnit Vasou stravou - vylucte zo stravy lepok, kravske mlieko, biely cukor. Prijimajte co najviac zivej stravy, bohatej na vlakninu - ovocie, zelenina, orechy + dostatok tekutin - dobra je prevarena, no tepla cista voda.

@radka138

lauricita7
29. sep 2014

u nas okrem cvicenia, masirovania a nahrievania zabrali kvapky Coliprev s enzynom laktaza.. skus 🙂