Máte dieťa s diagnózou imunodeficit?

monika76
24. apr 2012

Chcela by som sa informovat ako to prebieha v iných rodinách ako s tým bojujete čo vám pomáha? ja som zúfala náš stav je čoraz horší.Diagnoza imunodeficit takže u nás aj ked fúka vietor je zlé ..má prehnané reakcie na všetko..Zlé výsledky na železo ale to je jasné lebo každá chorba mu ťahá z organizmu železo...teploty u nás pod 40 nejdeš...ideme proti prírode,po podaní lieku a 8 zábaloch stúpla telota z 40,5 o dve stupienky... jeho organizmus nepríma hoc čo ..Dnes pán doktor ani nevedel čo napísat ked na všetko má silné alergické reakcie.Teraz hajka pomali po sediačky lebo tak je sino zahlienení ☹ Ked to bude čítat nejaká maminka čo pozná tieto každodenné problémi prosím vás napíšte mi .Ďakujem

jar89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xlucia
4. máj 2012

@monika76 o ktore tvoje dieta sa jedna??? aj ked si z kosic, ja by som ti poradila obratit sa na primara alergologie v bratislave, mudr. cervenka. je odbornik, aspon telefonicky. mne syna postavil na nohy

monika76
autor
4. máj 2012

@xlucia o najmladšieho Jakubka v septembry bude mať 2 ročky. Odkedy som písala sa to zas zmenilo.Pribudla nam astma ,silna alergia a ja už ani sama neviem čo všetko mu je. Už mi to tiež jedna pani navrhovala tu Bratislavu. Zvažujem... len to nebude také ľachké ,som sama a mám aj 8 ročného syna.

xlucia
4. máj 2012

@monika76 najprv ho kontaktuj telefonicky

mamulienka32
15. dec 2017

Dobry.Moj ma vyse roka.Trapili sme sa z horuckami,silnymi zapalami,vysoke teploti,bacili co lekari povedali ze onich ani nepoculi niesme ockovany lebo nemoze byt.Mame za sebou tri hospitalizacie v novembri sme sa vratli z Martina znemocnice zatial odolavame berie Imunor na predpis od doc.Jesenaka.Specializuje sa na take deticky my mame viac diagnoz bola robena aj genetika a poslana do Pariza.Skuste aj jeho kontaktovat je vytazeny ale skvely clovek.Drzte sa.