Máte niekto skúsenosti s liečbou dysgrafie?

nicky95
6. sep 2009

Ahoj? Máte niektorá skúsenosti s liečbou dysgrafie a so študijným centrom Basic? Ďakujem za všetky odpovede.

janula203
30. aug 2012

Verim, ze to zvladnete....vidno, ze sa zaujimate a snazite sa so syncekom 🙂

orlovka
25. máj 2013

porucha čítania ovplyvňuje u žiaka každý predmet...viem pomôcť s čítaním, naučím dieťa aj staršie ,,vidieť" všetky písmenká a aj ich všetky napísať, naučím ho čítať...pomôžem účinnou metódou. 0908449595

katy2049
29. okt 2013

Dobrý deň.Som študentkou 5 ročníka v odbore biológia.Chcela by som Vás pekne poprosiť či by ste mi nevyplnili dotazník ku mojej diplomovej práci. Všetky údaje budú anonymné. Ďakujem za vašu ochotu dotazník nájdete na tejto stránke:
https://docs.google.com/forms/d/1nlCyjJZLrSm4oc...

labocca
21. máj 2014

...pracujem ako specialny pedagog , venujem sa diagnostike specifickych poruch ucenia, ich reedukaciam ako aj diagnostike deficitov dielcich funkcii a ich stimulacii.....🙂. Rada pomozem...

paula80
14. apr 2015

@labocca Dobrý deň, chcem vás poprosiť o radu, ako postupovať, ked máme podozrenie u syna na dysgrafiu, dyslexiu, je prvák, má ADHD a od začiatku nástupu do školy problémy s písaním a čítaním.
Učiteľka o tom vie, pomáha nám, prizvala si k synovi aj špeciálneho pedagóga, ale bol u neho len jednorázovo.
Riešiť to prvotne cez neho a učiteľku, alebo treba aj odborné poradenie.
Ziaľ sme z Trenčína, neviem, či aj u nás je nejaké poradenské centrum.Vopred ďakujem za radu.

ludeluma
11. okt 2018

@nicky95 dobry ako ste natom nepepsi sa vam to do ktorej triedy chodite ja mam piataka mame to od prvej triedy mame vsetky dys presne ako vy pero drzi strnyto pissnky prefocujeme lebo po sebe neprecita ked ma napisat 3 vety horor plece

bapi1
30. sep 2019

@labocca ahoj, mozem sa spytat nieco ohladom dyslexie?

labocca
30. sep 2019

@bapi1 ano samozrejme...