Máte skúsenosti s Downovým syndrómom?

henikav
20. okt 2008

Ahojte, mate nejake skusenosti s DS?

henikav
autor
26. okt 2008

ahoj lulu, aj u nas je zamracene a to neprida na nalade
no a pohreb dietatka je asi to najhorsie co moze matka prezivat, a je to velmi tazke aj pre ostatnych blizkych, ale zivot je niekedy pes, pokracuje dalej, akoby sa nic nestalo, aj ked sa v tej chvili niekomu zrutil svet.
Snaz sa byt kamaratke podporou, ked je to tazke pre teba, povedz si, ze pre nu je to tisickrat tazsie ☹

lulu19
26. okt 2008

ved to ze aj pre mna to je velmi tazke a ako to musi byt tazke pre nu

len sa bojim ak som nahodou tehu ci sa to neodrazi na babatku aby som nahodou o neprisla
moze sa to stat?

henikav
autor
26. okt 2008

je iste, ze je to tazky emocialny sok a nie nadarmo sa hovori, ze tehotna zena by mala byt v pohode

lulu19
26. okt 2008

ja sama neviem co robit je mi zle boli na brusko aj prsia a zvraciam ale kramy mam este daleko az10.akramy predd tym som mala leen take tak na test je este skoro neviem co si mam mysliet ale zase je mi ako sestra a nechcem ju nechat samu na vsetko snad ak som tehu to neubizi ak je to len na zaciatku alebo sa mylim
ty kde byvas ak mozem

henikav
autor
26. okt 2008

myslim, ze ani ja by som neopustila kamaratku v taketo chvili a nemyslim, ze by to babatku malo uskodit
v kazdom pripade, ak si myslis, ze by si mohla cakat babatko, davaj vacsi pozor na to co zjes, hygienu ruk no a pokial sa da vyvaruj sa stresom...
viem ze sa to vzdy neda, stresy jednoducho patria k zivotu

No a ja byvam v Brusseli

lulu19
26. okt 2008

no ved som aj chora mam aj teplotu ale taletky si ziadne nedavam ani od teploty radcej s osprcujem ,ruky si umyvam casto ako nechapen zecozjem je nieco take co sa nemoze ak by som cakala babtko a myslis keby si spravym test vysiel by mi už ak som tehu

aj dnes idem ku kamaratke aj s priatelom troska ju povzbudit ona bola totis n malickeho sama on ju opustil ked samali narodil

ako sa zije v bruselli musi tam byt pekne mi by sme chceli ist na svadobnu cestu do priza ak budem tehu tak az ked sa babatko narodi

henikav
autor
26. okt 2008

este si nerob test, az vtedy, ked by si uz mala dostat periodu, ked ti bude meskat aspon jeden den, skor ti to aj tak nic neukaze, zbytocne minies peniazky na test a bude aj tak skresleny
len sa spravaj tak akoby si tehotna bola, teda zvysena pozornost
V Brusseli sa zije presne tak isto, ako vsade inde, v hociktorom velkom meste
Pariz je tiez pekne mesto pre turistov, mas sa na co pozerat, ale ked si uz vsetko vypozerala tak zit tam, to je katastrofa, zila som tam 8 mesiacov a nikdy som sa tam viac nevratila 🙂 🙂 🙂 teda okrem disneylandu, ale to uz nie je Pariz, ale len umelovytvoreny zabavny park

lulu19
26. okt 2008

no snazim sa tak nikomu som nic nepovedal okrem priatelovi
ved to vyhodim zbitocne peniazky a nic j ked sa bojim ze ajtak nic ale verim
ja som v parizi nebola ale tuzim tam isst takto bude nasa svad.cesta.aj ked stanoveny termin nemame ale na jednom sme sa zhodli chceme malu svadbu nie velku nikdy ma to nelakolo velku skor malu
no do disneyladu by som isla a velm rada ale len kuknut ja nemusim kolotoce ani strach 🙂

henikav
autor
26. okt 2008

My sme mali tiez malicku svadbu, taku narychlo, som rada, ze sa nam podarilo stretnut aspon na dva dni, inac by sme este stale neboli zobraty
My sme chceli ist do Japonska, ale casovo nam to nevychadza, takze sme nakoniec neboli nikde.
Prave sme rozmyslali ze by sme mohli skocit aspon na par dni do nejakych kupelov, dobre by nam to padlo na stare kosti 🙂 🙂

lulu19
26. okt 2008

preccona stare ksti ved ti si mlada na tych fotkach zo svadby kkla som ich vyzeras mladucka a bola si nadrehna
no mi sme spolu kazdy den a priatel mi je aj velkou oporou ked niecopotrebujem nevdelaby som bez neho zit ja som na tom bola velmi psych zle pred tym ako sne spolu zacali chodit ja som chodila s jejnym debilm a ten ma bil a snazil sa ma aj znasinit aj sa mu to skoro podaril lebo mi tam nedal svoj.k.. ale rukou ma dotrhal prepac z vyrazi pretosom teraz rada ze mam takeho mileho dobreho priatela a ze je taky chapavy a on m pomohol prekonat tento hnusny zažitok a aj zabudnut na to

lulu19
26. okt 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹

henikav
autor
26. okt 2008

dakujem, to asi len ja som nebola spokojna, asi som velmi narocna 😀 😀 😀
vies ked nie je vsetko tak ako ma byt, ale len nejaka nahrada, ja uz s tym nie som spokojna, mne musi vsetko cvakat ako hodinky
mam taku tazku povahu, so mnou sa tazko zije 😀 😀 😀

lulu19
26. okt 2008

ako v com si neba spokojna zo satami ved boli krasne

lulu19
26. okt 2008

mas nekaky email poslem ti fotkumas a zo stuzkovej ake saty som mala

henikav
autor
26. okt 2008

no ano, pozicane na poslednu chvilu, no a vdaka mojej XXXL velkosti nebol vyber, bola som rada, ze nemusim ist v rifliach 😀 😀
ale asi som jedina a samozrejme moj manzel, ktory sme vedeli, ze nie tieto saty mali byt

lulu19
26. okt 2008

ako ved na tych foto vyzers krasne a taka stihla mas tu emailovu adresu

henikav
autor
26. okt 2008

myslis mailovu adresu na tu pozicovnu?

lulu19
26. okt 2008

nie tvoju poslem ti nieco

henikav
autor
26. okt 2008

poslala som ti na IP

lulu19
26. okt 2008

ZA CHVILKU POSLEM

lulu19
26. okt 2008

POSLALA som

henikav
autor
26. okt 2008

ok, dakujem
idem nakrmit tohto mojho hladosa, este len teraz ideme obedovat 😀

lulu19
26. okt 2008

kukla si

lulu19
26. okt 2008

dobru chut

henikav
autor
26. okt 2008

dakujem lulu, kukla som, ste krasnucky a taky mladucky

lulu19
26. okt 2008

mlady ano ake krasy teda ja som upne strasidlo

henikav
autor
26. okt 2008

to si o sebe kazdy mysli, to je ta vecna nespokojnost 😀 😀 aj ty si ako ja
ale mozes mi verit, si pekna kocka
idem k malemu, lebo sa inac nenaje, pridem tak za 10 minut, tolko mu staci na postrasenie taniera 😀

lulu19
26. okt 2008

dobre dobru chut ja som papala pri poitaci dakujem aj ked si to o sebe nemyslim aleto je kzda baba stal neskopojna

henikav
autor
26. okt 2008

no uz sme to dostrasili, u nas to nikdy netrva dlho, ja zhltnem jedlo rychlostou svetla a maly ho rozhrabe a je napapany, no a pri pc jedavam casto v praci, to v tom lepsom pripade, inokedy ako divoch za volantom 😀 😀 😀 tak aspon cez vikend si to vychutnam pekne pri stole
no ale kavicka a strudla uz budu v salone

lulu19
26. okt 2008

no ja som dnes urobila slepaciu polievku a piekla som kurca z ryzou a konpotom a dezert.somurobila tribitku mne kava velmi teraz nejak nechuti inak som vypila 3in1 aj 5 eraz horko tazko 2 ani ja vela nezjem aa teraz vobec ako vraciam vcera som zjedla kapustovu polievku aj tu som vyvracala a nic ine som nejedla