Máte skúsenosti s Downovým syndrómom?

henikav
20. okt 2008

Ahojte, mate nejake skusenosti s DS?

lulu19
26. okt 2008

dakujem budem rada lebo ja som v tomto laik no tu kyslelinu listovu mi pojde kupit ale od bolesti to vydrzim neni to až take strastne ja len dufam ze som tuhu a ze to nebude nieco ine

henikav
autor
26. okt 2008

ak mozes radsej si lahni spat a bude ti lepsie, ked uz aj nepojdes za kamaratkou, ma tam rodinu a ak jej pichli nieco, pravdepodobne bude len spat
radsej si oddychni

lulu19
26. okt 2008

ved aj priatel mi hovori aby som nikde nslaa lezala ze ani na pohreb na nepusti ze tam pojde on a za mna a ze vysvetli jej ze nemzem ale ja neviem zase nechcem ak som teh. aby som nah.neprisla obabo co ma m robit?

henikav
autor
26. okt 2008

na pohreb by som asi sla, uvidis, ako sa budes citit, ale dnes uz urcite nikde, kamoske dnes aj tak nepomozes, ked je pod vplyvom liekov

lulu19
26. okt 2008

aj ja som hovorila ze n pohreb pojdem a tak smesa dohodli ze pojdem obaja a na pohreb a do postele dnes ma tam uz nepusti strazi si ma 🙂

henikav
autor
26. okt 2008

asi ta lubi, nemyslis 😉

lulu19
26. okt 2008

to lubi to ja viem a nevmenila by som ho za nic ve som ti pissala ze jemu vdacim za zivot a za to aky bol aj ohladuplny ved mi sme spolu zacali chodit a ona sa ma vyse 4 mes.nemohol ani dotknut ani doktnut lebo som sa bala ved to co sa stalo na to nikdy nezabudne a tak som prissla ajo pan.blanu ☹ ☹ takze viem ze ma miluje a ja jeo velmi

henikav
autor
26. okt 2008

to si mala velmi zlu skusenost, ale nie su vsetci chlapi svine, chvalabohu, ak mas dobreho, ten ta podrzi cely zivot, lebo zial v zivote nie su len krasne chvilky, ale aj tazke

lulu19
26. okt 2008

ved to a to som mala len 18 a to bol chalan teda svina krokeho som poznala a zacali sme spolu len chodit ja som nic nechcela lebo som ho nepoznala v tomto som dost taka ze najprv cloveka spoznat a potom sa zblizit ale niekto to nepochopil ja vtedy vaziaca len 46 kg a on asi100KG TAK SOM NEMALA ANI SANCU BRANIT SA AZ MI POTOM POMOHOL JEHO BRAT za co mu vdacim a vypovedal aj proti nemu ja som si polezala v nem.3 dni dotedaz pri sexemam niekedy bolesti co som bola dotrhana ale laska lieci a mna drahy vyliecil a už je dobre uz len ze kazdy si musi vytrpiet svoje aby bol potom stastny si myslim

lulu19
26. okt 2008

no ten moj je tennaj chalan a v zivote by som ho nevymenila lebo on je ten s rorym chcem zit a komu porodit maleho drobceka

henikav
autor
26. okt 2008

tak to ano, vytuzene babatko je takym naplnenim lasky

lulu19
26. okt 2008

ved mii´vravime ze nic ine si uz ani nemozme zelat mame jeden druheho a z nam len ku stastiu chyba nas drobcek

henikav
autor
26. okt 2008

tak mozno je uz na ceste

lulu19
26. okt 2008

jaj panu bohu by som dakovalakedy to tak uz bolo ani nevies ako velmi by som sa potesila a aj drahy ten by skakal 3 METRE DO VYSKY 🙂

henikav
autor
26. okt 2008

nemysli ale na to stale, zi normalne svoj zivot, s tym ze sa chovaj ako tehotna, davaj pozor, co jes, nedvihaj nic tazke a hygiena ruk, ako aj jedlo, velmi umyvaj vsetko ovocie a zeleninu

lulu19
26. okt 2008

VED SA SNAZIM ALE TOLKO SOM UZ CAKALA A NIC vies tak to aj preto uz bodaj by somvedela ci som alebo nie moem sa nieco opytat
ak by som bola tehu tak sa mozem milovat s drahym normalne nemusi sa brat ohlad alebo abstinovat myslim mornalny pokojny sex nie sado maso 😀

henikav
autor
26. okt 2008

mozte sa uplne normalne milovat
ku koncu to uz bude tazsie, ked budes mat velke brusko, ale tak verim, ze sa vynajdete
ako dlho sa snazite o babatko?

lulu19
26. okt 2008

kazdy mi vravel ze prve 3 mesiace sa ma nemoze ani dotknut
no ku koncu to bude tazsie ale vsak drahemu fantazia funguje 🙂
snazime sa podla niekoho kratko ale je to 5 mesiacou ako nie je to dlho ale myslela som ze to bude rychlejsie a neni ☹

henikav
autor
26. okt 2008

obcas to vyjde na prvy krat, na tvojm mieste by som sa neznervoznovala, skusala by som rok-dva ak sa vam to do dovtedy nepodari, potom by som vyhladala lekara, ale ved mozno sa vam to uz aj podarilo, tak to bolo dost rychlo

lulu19
26. okt 2008

dufam ze ano ale ja to poistim este aj dnes bude musiet 😀 😀 ja mu chut spravim aj ked neviem vyzeram strastne cerveny noc biela ako sten ale ja sa dam do poriadku dufam ze ak nie teraz tak do vianoc sa nam to podari uz sa normalne citim byt mamickou a to mam len 21 teda budem mat

lulu19
26. okt 2008

odbehnem na taku pol hod.prisla mamina budem tu potom pa

henikav
autor
26. okt 2008

🙂 nestresuj,
vies, ze mam manzelove deti , jedno je starsie ako si ty? 😀 😀 😀
nikam sa neponahlaj, mate zivot pred sebou

lulu19
26. okt 2008

tonie je ponahlnie ale tuzba nie nevedela somze mas aj starsie deti teda muz kolko maju ja som sa najedla a teraz ma boli spodok bruska fnuk ☹

henikav
autor
26. okt 2008

tak po jedle trosku odfukuj
pozerala si nas svadobny album, tam su vsetky deti, vsetko chalani, 22, 18, 8

lulu19
26. okt 2008

pockja nejak som ichprekuka kuknem

lulu19
26. okt 2008

no maki ten je strasne zlaty to je vas spolocny syn.a afesaci su aj velky

lulu19
26. okt 2008

maky nie maki 😀 😀 😀

lulu19
26. okt 2008

maly 😀 😀 😀

henikav
autor
26. okt 2008

nie, nemame spolocne deti, ten chlapcek co nam zomrel bol spolocny. Mike je moj a Misko s Matkom su manzelove, no a dokopy su vsetky nase, aj ked nie biologicky

lulu19
26. okt 2008

ved to je pekne a neboj este budete mat aj spolocne babtko a mozno nie jedno ale dve
aj ja sa tak trosku obavam ze coaj budem mat dvojcata le nev nech su zdravucke ja pochadzam z dvojiciek ocino moj tak moze byt ze ja bud.mat dvoj