Máte skúsenosti s Downovým syndrómom?

henikav
20. okt 2008

Ahojte, mate nejake skusenosti s DS?

henikav
autor
26. okt 2008

no moze to byt, ja by som tiez brala dvojicky

lulu19
26. okt 2008

vies ze aj jaale byla by som sa trosku ci bysom dve deticky zvladla

henikav
autor
26. okt 2008

to je tak, ked musis, tak zvladnes aj 4, hoci by si chvilami najradsej plakala od unavy

lulu19
26. okt 2008

ö viem ake to je starat sa o babatko v jan.min roa sne sa starali o babatko kamaratke nema nikoo muz ju nechal rodicia zomreli mala cisar.rez a skonp.sa jej to a musela zostat 2 mesiace v nemoc. tak nam malu dali s jejsuhlasom a starali sme sa onu od vtedy tuzimpo babatku

lulu19
26. okt 2008

ale ine je starat sa o svoje babtko a ine je pododit a nosit to babatko pod srdieckom

henikav
autor
26. okt 2008

ja som chcela adoptovat chlapceka, ktory bol velmi casto u mna, pretoze matka sa onho nestarala. Odmietla sa ho vzdat v prospech adopcie, skoncilo sa to tak, ze maly skoncil v decaku a tam aj vyrastol, teraz uz ma 20 rokov, ale ja som ho odvtedy nevidela, este aj teraz nanho myslim aj ked viem, ze on si ma uz urcite nepamata, bol malicke babatko a asi do 2 a pol roka bol u nas

lulu19
26. okt 2008

to je smutne aj mamicka robi v deckom domove a tam prisli take 8 mes.dvojicky atie boli u nas na vianoc a skoro kazdy vikend ale nakoniec si ich zobrala jedna rodinka krora nemoze mat deticky tak si zobrali este 2 sestricky tak su spolu

henikav
autor
26. okt 2008

nuz, to je zivot
ale moj manzel by chcel teraz nase vlastne nie adoptovane, teda ak to pojde, ak nie, potom sa uvidi

lulu19
26. okt 2008

aj ja som povedala aj priatel ze ak by sme nemohli nhodou mat babo tk si adoptujeme ved je tolko krsnych babatiek ktore nemaju rodicou 😢

henikav
autor
26. okt 2008

na to este mate kopu casu mysliet, mate zivot pred sebou

henikav
autor
26. okt 2008

som zvedava, kde je kotenko, cely den sa tu neukazala, dufam ze je v poriadku
este doobedu to bolo normalne, ak boli celu noc na svadbe, tak sa museli vyspat, ale neverim ze spia doteraz

lulu19
26. okt 2008

to je pravda este sa neukazala dufam ze je v poriadku on robi fotografku dobre vediet koho volat na moju svadbu

henikav
autor
26. okt 2008

my sme si dobre nevybrali, video nemame doteraz hotove, predpokladam, ze uz ani nebude, iba sme ho tam hostili a zaplatili sme mu zalohu a nic
nie ze by mi chybalo, mame aspon fotky, ale aj tak z principu ma to stve, niekto sa pride dobre nazrat zadarmo, zabavit este ti vezme nejake peniaze a potom sa nic nekona. A to sme uz skoro 5 mesiacov po svadbe

lulu19
26. okt 2008

tak trvaj na tom nech ti aspon vrati penizky alebo nech ti da video

henikav
autor
26. okt 2008

ja mozem trvat kolko chcem, na dialku je mu to fuk, on vie ze som daleko a kvoli tomu nepridem na slovensko
urgovali sme ho smskami, aj sme mu skusali volat, jednoducho nam nezdvihne
akonahle budem mat cas, bude sa rozpravat s mojim advokatom, nie so mnou, ale potom mu to nedarujem
nechavam ho dychat len pre to, ze nemam nanho cas, ale na kazdeho raz pride

lulu19
26. okt 2008

treba na tom trvat ved to jeporiadny h..... ved tam ma clovek aspomnejake ssponienky ukzat detom a tak pozriet ked budete starsi len sa nevzdavaj

henikav
autor
26. okt 2008

ja som to nevzdala, len odlozila 😀 😀 😀
ludia co ma poznaju, vedia, ze som velmi kludna povaha, mierumilovna a priatelska, ale ked ma niekto zatlaci do krajnosti viem byt ako uragan 😀 😀 😀

lulu19
26. okt 2008

ajja som mily clovek ale pi hlave si skakat nenecham

henikav
autor
26. okt 2008

to je dobre, v zivote si myslim, ze je to dolezite byt milym, ale vediet sa prebit

lulu19
26. okt 2008

no ano aj to ale ja som aj taka ze viacej myslim na druhych ako na seba a to teraz hlavne ked mam odist z roboty ved som dala vypoved ale sefka ze vies jedna otehotnela moze ist na rizikove druha ide na operaciu a ze mna ztahuje z vypovedi ale to nemoze a zato sme saaj "pvadili"sdrahym ze mysimna nich a nie na seba

henikav
autor
26. okt 2008

z vypovedi ta predsa nemoze stiahnut, ani z marodky, maximalne z dovolenky ano
mohla by ta priatelsky poziadat, aby si este chvilu zostala, ze by jej to pomohlo, ale nasilu asi nie

lulu19
26. okt 2008

ved to ze ja neemozem a ony to nevedia pochopit

lulu19
26. okt 2008

jajj´ ja mam take bolesti v podbrusku ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

henikav
autor
26. okt 2008

chod si okamzite lahnut a nohy si vyloz na vankus, aby boli vyvysene
a uz sa do rana odtial ani nepohni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lulu19
26. okt 2008

ja lezim z nohami hore už cely den

lulu19
26. okt 2008

lezim nohy mamhore na štroch vankusoch snad sa nic nedeje zle aj som tehu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ bojim sa

henikav
autor
26. okt 2008

neboj sa vsetko bude ok

lulu19
26. okt 2008

dufam tak mi jeze kazdu chviliú hodim sablu ☹ ☹ ☹ ☹

henikav
autor
26. okt 2008

daj si nejaky suchy keks, alebo suchar, ale rozmyslaj, nezjedla si nieco zle??? lebo na tehotenske nevolnosti je to este trosku skoro

lulu19
26. okt 2008

nic take som nejedla len som tokura a jedla som bb kekse mam take brucho ako kebysom bola uz si v 3 mesiaci a inak som taka ako na tej fotke to len brusko nan velke