Máte skúsenosti s Downovým syndrómom?

henikav
20. okt 2008

Ahojte, mate nejake skusenosti s DS?

henikav
autor
27. okt 2008

problem je ten ze tieto deticky nemaju len tu trizomiu - DS, ale sa k tomu casto pridruzia ine hnusne choroby. Ved aj moj drobcek bol velmi poskodeny ☹
preto nemohol zit

lulu19
27. okt 2008

co mu vlastne bolo ak mozem

lulu19
27. okt 2008

si na skype

lulu19
27. okt 2008

a co tie moje tety co si mam mysliet

henikav
autor
27. okt 2008

lulu nie som na skype, som v praci, ale mozes na mail

lulu19
27. okt 2008

mozme takto pisat hadam nas znova nestopnu

lulu19
27. okt 2008

ja som zufala z tych testou

henikav
autor
27. okt 2008

na skype budem az tak po 17tej

Nuz ci nas stopnu, to neviem, uvidime, nemozme predsa pisat stale o tom istom, inac sa zblaznime
Ak by sa ale nasiel niekto co ma nejake skusenosti s DS a napisal mi, bola by som rada.
Najviac ma zaujima, ake su sance, ze sa to zopakuje, pretoze neviem ako by som to zvladla druhy krat.
Pomohlo mi len to, ze sa tu nasli osoby, ktore ma vedeli pochopit

Co kotenko? Vobec sa neozyva

lulu19
27. okt 2008

katke doktori povedali ze je male perc.ze sa to zopakuje tak neviem ona sa tiez boji mat babatko
heni co si mam mysliet o tych testoch
ved to ze sa neda stale pisat o tom istom ale oni to asi nechapu
kotenko je dufam v poriadku mozno si z manzel.urobilikrasny vikend

hei a co bolo vazmu chlapceku ak sa mozem opytat

lulu19
27. okt 2008

heni vies cosa mi stalo neviem co to je v pravom boku sa mi tak ieco tralo sedi ani som sa nepohla aono to stace tak troska ako trasie drahy sa smeje a kuka sa na mna a ma mi ruku na brusku co to moze byt

henikav
autor
27. okt 2008

lulu prepac, volal ma sef, mame schodzu musim letiet, popiseme zas vecer
zatial sa maj pekne

lulu19
27. okt 2008

dobre budem tuvecer pa pekne pracuj 🙂

kotenko
27. okt 2008

ahojte kocky, prpeacte, ze som sa vam dnes neozvala a ani vcera, ale bolo toho dost. zo svadby som dospavala, potom u nasich, na cintorine, u draheho v robote... a prisla som domov o 20h a nic sa mi uz nechcelo robit, tak som si iba skype-ovala s kamaratkou.
dnes zas fotky som robila, v meste som bola 2 krat na nakupoch, potom tesco, u nasich, cintorin, bundu som si bola kupit... a zas fotky...
no lulu, ked hovoris, ze mas bolesti v pravom boku, nemas to nahodou zapalene slepe crevo? lebo to je na pravej strane a tiez sa pri tom vraciava... a robila si si tehu test? daj vediet ako si dopadla.
ja som zas dostala take silne kramy... teda su normalne, ale odkedy som bola po porode, tak som staasne malo krvacala a teraz pomerne dost na mna.. chi... ale aspon viem, ze je vsetko v poriadku...
co mate nove?

kotenko
28. okt 2008

baby, je tu niekto?

henikav
autor
28. okt 2008

ahoj kotenko, som rada, ze si v poriadku, uz som sa o teba bala. Nakukla som len na chvilku, lebo som v praci a mam toho dost vela, ale vecer tu budem

kotenko
28. okt 2008

aha, no dobre a ty sa mas ako? mate nieco nove?
lulu, kde sa nam schovavas? som zvedava, ako dopadol tehu test... pridi nas potesit, prosim ta

lulu19
28. okt 2008

ahojte vcera som si robila jeden // a
druhy / tak neviem
som rada ze si ok
ja som bola v robote ja pracujemma vela krat som cele dni v robote dnes som bola od 5 do 18 a vedla zijem
ale nevadi couz zajtra som od 5 do 14 ☹ ☹ ☹ ☹
test skusim tak o 5 dni alebo ked budu meskat kramy

henikav
autor
28. okt 2008

ahoj lulu, cakame ta na skype

lulu19
29. okt 2008

ivanka heni ste tu?

petikb
29. okt 2008

ahojte moja sesternica ma downov syndrom ma 27 rokov a cela nasa rodina ju zboznuje,je strasne zlata a snaziva.clovek sa s tym nauci zit,mi ju vnimame uplne normalne.moja mama cakala moju sestru ako 39rocna musela ist na amniocentezu aby vylucili ds,ale my sme hned vedeli ze ak by vysetrenie bolo pozitivne nikdy by sme ju nedali prec,lebo s takym clovekom sa da uplne normalne zit.sestra sa narodila zdrava.myslim ze zeny ktore maju takto chore deti a viac sa im venuju budu raz obdarene ich neskutocne silnou laskou,pretoze tie deti vedia neskutocne lubit. 🙂