Máte skúsenosti s Downovým syndrómom?

henikav
20. okt 2008

Ahojte, mate nejake skusenosti s DS?

kotenko
23. okt 2008

prci, prci, prcicky a laska nebeska, to u filmy, tu je o nich trochu popisane:
laska nebeska: http://www.csfd.cz/film/43677-laska-nebeska-lov...
prci, prci, prcicky:
http://www.csfd.cz/film/20317-prci-prci-prcicky...
http://www.csfd.cz/film/20318-prci-prci-prcicky...
http://www.csfd.cz/film/117437-prci-prci-prcick...

s ym vtipom to je dobre teda. ja som zas taka, ze nazov pozna, ale ani za toho oneeeho si nepamatam, o com to je a kto tam hra... a z piesnami je to u mna to iste... viem melodiu, viem cely text, ale netusim kto to spieva... ale pri drahom sa trosku zaucam, chi chi

barny
23. okt 2008

kotenko prci prci a som na pidlahe 😀 mam dvd a asdi mrknem pre srandu

alicenka
23. okt 2008

no tak s tymi piesnami je to u mna to iste 🙂 ja mam celkom dobru pamat na melodiu, aj na text, ale interpret a nazov... 😅 😀 a moj muz je zas ako nejaka prirucka mlady svistov, ten pozna hercov, filmy, obsah, interperetov, nazvy, vtipy.... este keby vedel varit a umyt po sebe riad a uz by bol hadam aj uplne dokonaly 😀 😀 😀 😀 😀

barny
23. okt 2008

no nechcem sa stazovat nemam na to pravo ale som hore lebo ma svokor totalne vytocil a to neviem ani zapit ☹

henikav
autor
23. okt 2008

no u mna si uz asi vsetci zvykli, ze filmy ani vtipy nepoznam, ja som skor na pracu a politiku, sice rada citam a lustim hlavolamy, krizovky, sudoku, ale na filmy a vtipy to ja nie som
pri kazdom (aj dobrom) filme zaspim

kotenko
23. okt 2008

no tak podla teba, alicenka mam ja doma pana dokonaleho.. chi.. ale zs ten si nevie po sebe vobec upratat. ani len pohar... ach, ti muzi...

barny
23. okt 2008

jaj veru muzi moj si neuprace absolutne nic na to som ja a to doslova, este ze vie prace okólo domu

alicenka
23. okt 2008

kotenko, nie si v tom sama 😀 my sme na zaciatku uzavreli taku ...ze dohodu... 🙄 tak on ju poctivo dodrziava 😀 kto vari, ten upratuje... no a to som este nevedela, ze on varit nevie, takze ja varim a ja upratujem 😖 ale zas ked ho poprosim, tak umyje riad 🙂 nerad, no ale co uz narobi 😝
raz na mna skusil vyhovorku "vies, ja ked som bol na vojne, tak som poumyval tolko riadu, kolko Ty neumyjes za cely zivot" a ked sa mu nechce, tak ho podpichnem a uz umyyyyva jedna radost 😀 😀 😀

henikav
autor
23. okt 2008

alicenka, aj my mame dohodu, chlapi rozhadzuju a ja upratujem 😀 😀 😀

kotenko
23. okt 2008

no u nas bola dohoda... ja robim izby, ty sprav kuchynu a kupelnu.. nooo. mali ste ho vidiet... zacal umyvat, az ked sme nemali cim jest 😀 odvtedy sa snazi.. raz za den 😀 ale je to snaha.. ale zas ja nevarim doma, chodime k nasim na obedy, varit ma nebavi a ani nemam k tomu vztah, drahy zas vari velmi rad... tak on si navari, poupratuje po sebe (riad a podobne), ale ja mam na starosti cely byt. este ze je dvojizbovy... dohodli sme sa tak pocas teotenstva, chcela som sa vystrihat chemikaliam...

kotenko
23. okt 2008

henikav, super dohoda 😀

henikav
autor
23. okt 2008

vsak? aj ja si vravim
obcas si vravim, ze pre zmenu by sa to mohlo aj zmenit

alicenka
23. okt 2008

heni, v preklade do muzskej reci je to u nas to iste 😀 😀 😀 😀

henikav
autor
23. okt 2008

😀 😀 😀
moj drahy vari rad, aj pecie, ale ta kuchyna po nom, to je katastrofa

henikav
autor
23. okt 2008

zenusky, pojdem ja uz do sprchy a spinkat, zajtra este musim na panske
ale uz sa tesim na vikend
dobru nocku 😉

kotenko
23. okt 2008

no milacik ked robi daco z muky, tak je muka este aj v izbach.. a vo vlasoch... a taaaaak. klasika, uz som si zvykla. ale zas velmi mu to ide, musim ho pochvalit

kotenko
23. okt 2008

heni, dobru nocku aj tebe a poriadne si oddychni a nech sa ti dari... maj sa dobre...

barny
23. okt 2008

no dobre baby aj ja pojdem zachvilu, dobru nocku, idem mrkntu mmb ci tam nieco nove papa

alicenka
23. okt 2008

dobru noc, dievcata 🙂 rada som s vami pokecala 😉

kotenko
23. okt 2008

dobru noc aj vam... ja este budem ponocovat, drahy nie je doma

henikav
autor
24. okt 2008

dievcata, este som v praci, ale uz sa tesim na vecer, ked budem mat trosku volneho casu

kotenko
24. okt 2008

ahoj, ja som tu iba na skok, dnes cely den beham po obchodoch a zhanam na seba plavky.. som "S" velkost a vsetky plvky su mi na prsiach velke, do kelu tam... a nutne ich potrebujem.
s drahym som behala doobeda, s mamou teraz. prisla som si domov iba mobil nabit a zas pokracujem, chi. a potom k nasim na obed, na cintorin, domov, sprcha a potom za drahym do roboty a konecne si oddychnut trosku... takze dnes mam behacky, ale ja mam take rada 😉
vcera som ponocovala az do 02.35h, sme este robili VHS-ky a aj ja som pracovala s fotkami... takze tak...

henikav
autor
24. okt 2008

tak to si bola dlho hore kotenko, to ja som uz davno spala
posledne dni spavam strasne tvrdo, predtym som mavala lahky spanok, asi som naozaj unavena, aj ked to cez den tak necitim
ja mam s plavkami, aj ostatnym oblecenim prave opacny problem, mam velmi velke prsia, takze ked si nieco kupim, tak je to bud tesne cez prsia, alebo ked podla prs, tak to na mna lieta a musim si to davat prisposobit, no a musim povedat, ze uz posledne roky naberam kila navyse aj na cele telo, hoci v mladosti som bola az priliz chuda
Tak ti prajem vela stastia, aby si nasla peknucke plavky, potom napis 😉 😉 😉

kotenko
24. okt 2008

dakujem velmi pekne, mam uz jedny odlozene, ale neviem ci si ich mam vziat, idem este inde popozerat. pa zatial

henikav
autor
24. okt 2008

ak si si nie ista, tak asi nebudu az take fantasticke a ak ti ich aj tak odlozili, tak mas cas, najprv este popozeraj inde, co ak nahodou najdes krajsie

tak pa, prijemne nakupy

henikav
autor
24. okt 2008

kotenko, ja uz som domka, tak sa mi ozvi, ked budes mat cas

kotenko
24. okt 2008

ahoj, tak uz som doma.. nakoniec som si vybrala tie, co som si dala odlozit, v podstate som bola s nimi spokojna a aj som, len ta cena sa mi zdala byt trosku vysoka, ale to je v pohode... sadli mi ako uliate, skoro jedine, tak som rada... len som zhanala daco tmave, kedze mame smutok, ale bohuzila mali iba "letne kriklave" farby, tak som si nakoniec vzala biele... juuuj, uz sa tesim na dnes vecer, ked ich pojdem hned aj odskusat... aj z drahym a sesternicou, tak trosku medzi svojimi budem... aj sa pofotime, hadam...
uff, u nas sa riadne zozimilo, voku ukazuje 5 stupnov a to je este len pol siedmej. ach jaaaaaaj. len nech je zajtrajsok pekny, zas do robotky treba

henikav
autor
24. okt 2008

kotenko , tak vy este dnes idete na plavaren?
To je inac dobry napad, asi aj ja pojdem s malym, lebo od pondelka ma prazdniny, neviem co s nim spravim
Tak aspon ked mam volno, tak ho musim nejako zabavit

a zajtra idete fotit na svadbu?

kotenko
24. okt 2008

noo, drahy tam rob, tak mame vstupy lacnejsie a ked pojdeme po zavercnej, tak tam budeme sami 😉
hej, ja fotim a drahy robi DJ, takze on musi este aj zabavat.. ach jaaaaj, keby to nebola svadba jeho znamej, tak by to odmietol.. ale co uz... aspon budeme medzi ludmi
noo, tak to je super ze bude mat prazdniny, fakt plavaren, alebo ja neviem... nejaky vyletik...

henikav
autor
24. okt 2008

aspon sa trosku odputate od vsednych dni
co ty, ako sa citis?
no a maleho prazdniny su pre mna skor starost, pretoze ja musim pracovat, na to aby zostal sam doma je este maly a nemam tu nikoho, takze si ho asi budem musiet bravat do kancelarie, to teda bude stres