Máte skúsenosti s Downovým syndrómom?

henikav
20. okt 2008

Ahojte, mate nejake skusenosti s DS?

henikav
autor
23. okt 2008

aha, to moj drahy drahy si uz darcek objednal

kotenko
23. okt 2008

a co si objednal?

kotenko
23. okt 2008

noo, to bude mat super darcek...
my by sme radi nootebook, novu 3 ccd kameru a podobne splatky to ista.. chi...
ale rada by som daco specialne.. daco.. ja neviem... originalne

barny
23. okt 2008

kotenko si skvela baba a neboj o chvilu bude dalsie babo

kotenko
23. okt 2008

vdaka..

henikav
autor
23. okt 2008

originalne?
hm co tak toto s velkou cervenou maslou??
http://www.critiqueauto.com/blog/wp-content/upl...
ale to by sme asi mali vedet tie spravne cisla na lotto 😀 😀 😀

kotenko
23. okt 2008

juuuuuj, tak to ano, auticko by ho potesilo, len nech je velke, lebo casto prevazame veci a treba nam s velkym kufrom... 😅 aj ked mne by stacil maly peugeotik 😉 ja som skormna.. auto este nemame, vodicak teraz robi drahy a ja planujem tiez, ale nejako sa neviem odhodlat...

alicenka
23. okt 2008

baby, nehnevajte sa, ze som sa sem votrela, ale tak som vas chvilku citala... 🙂 pardon 😅 🤐 len som vam chcela povedat, ze vam strasne drzim palce, lebo ste silne zeny a obdivujem vas...

kotenko
23. okt 2008

alicenka, dakujeme.. ale neostava nam nic ine, iba to nejako zvladnut....

henikav
autor
23. okt 2008

este ste mladucky, mate zivot pred sebou, ja som vo vasom veku tiez este len snivala o aute, dnes by som uz bez neho nevedela existovat, pretoze mam dni doslova rozratane na minuty, no a vo velkom meste sa tazko premiestnuje mestkou dopravou. Aj dnes rano niekto spadol pod metro, odstavili ho na 3 hodiny

kotenko
23. okt 2008

booze, taketo veci mi ani nehovor... to je hrozne...
no my sme zavisli na kamaratovi, ten nas vezie kam potrebujeme... nastastie, ze ho mame... je to nase zlaticko, chi chi...

henikav
autor
23. okt 2008

ja sa mozem spoliehat len sama na seba

kotenko
23. okt 2008

no ale je to ovela lepsie, ako sa casovo prisposobovat kamosovi... je flexibilny, ale aj on ma svoj zivot... ach..

henikav
autor
23. okt 2008

Viem si predstavit, iste je ze auto predstavuje slobodu, tiez pohodlie, nemusis sa vonku trieskat za kazdeho pocasia, no vazne si bez auta neviem predstavit, ako by som fungovala

kotenko
23. okt 2008

no to ti verim a mas pravdu, bez auta je to o nicom... ale zas da sa bez toho zit.
pozera tu niekto ordinaciu? sa to tam riadne zamotava teda

henikav
autor
23. okt 2008

ja pozeravam len cez internet, co sa da v archive, ale ordinaciu nie

barny
23. okt 2008

kotenko ty si moja hviezda 😉

kotenko
23. okt 2008

aha a co take pozeravas?

alicenka
23. okt 2008

kotenko, ked davaju ordinaciu, tak u nas sa ani nedycha 🙂 moj muz sa zo mna smeje, stale ma nejake komentare a podkusuje ma, ale mne sa ten seros nahodou paci 😀

barny
23. okt 2008

kotenko a ta budem sledovat 😵 🙂 😵
ale len v dobrom lebo koho sledujem tomu sa dari 😀

kotenko
23. okt 2008

aj mne sa paci a dokonca aj mojmu drahemu, inak pozera iba tale hovadinky, ako je akty x a podobne, to mna nebavi a vzdy pri tom zaspim. dokonca mu to musim aj nahravat, aby ani jednu cast nevynechal. chi chi...
barny, vdaka...

henikav
autor
23. okt 2008

no pozeravam spravy, postu pre teba, 112, familiu, lamparen, aj panelak obcas
ozaj aj srdcovky, teda nie vsetko pravidelne, ale ked sa nudim

kotenko
23. okt 2008

noo, tak to nevynechavas skoro nic... 😵

alicenka
23. okt 2008

no ten moj je tiez na take kadejake scifi a mna to nebavi, tak kazdy pozerame to svoje 🙂 s tym zaspavanim... my mame doma kopec filmov a vobec to nestihame pozerat a ked sa konecne niekedy odhodlame a spravime si veget, tak sa mi 99% stane, ze sa zobudim az na titulky na konci 😀 😀

kotenko
23. okt 2008

no to aj ja poznam, ale my zas mame problem sa dohodnut v tom, co si pozrieme.. on by stale pozeral iba sci-fi a take a ja zas romanticke komedie... ale v com sa zhodneme vzdy, su prcicky, laska nebeska... to je nas oblubeny film.. nadherny.... 😵

henikav
autor
23. okt 2008

alicenka, aj ja vzdy zaspim pri telke 😀 😀 😀

henikav
autor
23. okt 2008

prcicky, laska nebeska, to je tiez v archive?
a o com to je?
ja velmi nepoznam slovenske programy, vacsinou ked som na slovensku, tak telku ani nepozeram

alicenka
23. okt 2008

heni, uz som si myslela, ze som v tom sama 😀 😀 inak, este mam taky "problem", ze mna ked sa muz opyta "a tento film si videla?..", tak sa len zacervenam, lebo za 1. zaspim a za 2., ked nahodou aj nezaspim, tak si po case poriadne nepamatam dej... iba ked ma zaujme a pozriem si to aspon 2x 🤐 😝
a obdobne je to u nas aj s vtipmi 😀 😅 lebo moj muz je taky vtipalek a minule mi povedal, ze keby mi rozpraval ten isty vtip dokolecka, tak ho asi aj tak nebudem poznat 😀 😀 😀 😀 😀

alicenka
23. okt 2008

heni a kde si?