Máte skúsenosti s Downovým syndrómom?

henikav
20. okt 2008

Ahojte, mate nejake skusenosti s DS?

kotenko
25. okt 2008

neboj, urcite vam to spolu vydrzi.. kolko ste spolu chodili pred zosobasenim? my sa z drahym pozname 4 roky a chodime spolu 2 roky, v januari to budu uz 3 rociky...

henikav
autor
25. okt 2008

sme spolu treti rok a to zijeme dost chaoticky medzi dvoma letiskami 😀 😀 😀

kotenko
25. okt 2008

noo, to ano teda 😀 😀 😀

henikav
autor
25. okt 2008

kedy mate dnes tu svadbu??

kotenko
25. okt 2008

o 14h vyrazame z bytu.. je to v meste, nastastie... sobas maju o 16h az nastastie

henikav
autor
25. okt 2008

dufam, ze bude pekne slniecko
tu bolo rano hnusne, ale teraz uz aj tu slniecko vykuklo, tak mam hned lepsiu naladu, aj ked ma cakaju katastrofalne nakupy, pretoze najvacsia siet Carrefour strajkuje, tak v tych ostatnych obchodoch bude blazinec, najprv najst miesto na parkovanie a potom fronta pri pokladniach, esteze inac mame dnes pohodicku, len vecer by som sa uz mala ucit

kotenko
25. okt 2008

no mas riadne nabity den, tu svieti slnko, ale neviem dokedy bude, lebo hlasili polooblacno na dnes.. ale tak co uz, tito nechcu fotky v prirode (ich velka chyba, ale ja ich nebudem nahovarat, ked nechcu), chcu iba reportazne... hm..

henikav
autor
25. okt 2008

my sme chceli fotky aj v parku, ale nevyslo nam to casovo, cely ten nas svadobny den bol jeden velky hnusny chaos, fuj
hnusnejsiu svadbu si neviem ani predstavit a este nas stala kopu penazi
pred vstupom na mnv sme uz boli tak vystresovany, ze sme sa aj pohadali, mala som sto chuti sa otocit a odist, nehovorim o "laskavych" pohladoch mojej svokry

kotenko
25. okt 2008

coze? booze, to mi je luto, ja som zatial taku stresujucu svadbu nezazila, musim klopat, klop, klop, klop...
ak smiem vediet, kolko ste mali ludi a kolko vas vysla..? my planujeme buduci rok sa brat, 40 ludi a cca 100 tisic som naratala, u nas je to v ramci normy...

henikav
autor
25. okt 2008

platil ju moj manzel, takze neviem presne, ale tiez to bolo okolo stotisic, s tym, ze sme setrili, kde sa dalo a mali sme asi 30 ludi
aj svadobne oznamenia boli samovyroba
zasmejes sa, ale objednala som si pekne saty a nedosli mi, tak som si na posledny chvilu vzala z pozicovne, take, co sa mi ani nepacili, ved mozes popozerat, poslem ti link, mam 2 albymy, z priprav, aj zo svadby na mojej svadbe
toto je album z priprav:
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

a toto svadobny
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

nedavala som viac fotiek, zbytocne, aj tak mi tam jedna kocka vynadala do starych matron. Akoze ked mas viac ako 20, uz nemas narok na stastie? Iste nejaka nedozreta zaba

kotenko
25. okt 2008

mate nadherne obrucky.. kraaasa... a saty? velmi ti pristali, vyzerala si fakt velmi dobre..
a co pisu niektore "pipiny" na mojasvadba... nekomentujem to, je to iba obycajna zavist a co ja viem co vsetko...
mne jedna baba napisala: "zasluzis si, aby si mala postihnute dieta, ved sa pozri na seba..." tak som jej tak zo srdca napisala, ze mam taky pocit, ze zdochla... a prajem jej to... prajem kazdemu iba to, co praje on mne... nie som taka "mila a laskava", ze prajem kazdemu dobre aj ked mne prajem kazdy zle... aky je "on", taka som ja. to je moje pravidlo.. ach do kelu tam, az som sa rozculila

henikav
autor
25. okt 2008

nerozculuj sa zbytocne, ja si myslim, ze ludom sa vsetko zas niekolkonasobne vrati, ci uz dobro, alebo zloba
myslim si, ze ked niekto niekoho napadne takto hnusne, je to preto, ze sam ma v sebe nejaky nevysporiadany problem
mne to povedal moj byvaly manzel, ze som dostala len to co som si zasluzila, teda smrt mojho dietatka a tiez viem ze je to len zlobou, lebo uz nie som s nim
obrucky sa aj mne velmi pacia, sice casom sa ta matna cast vydrala a su cele leskle (my ich nosime uz dva roky), ale podla mna su o to krajsie
su zo zlatokovu, musim povedat, ze sme kupili nejake zlato aj inde, ale toto je asi jedine, co nevypadavaju ocka ani ine chyby tam nie su..
no a saty asi nikto nevie ze nemali byt tieto, len povodne nemali byt biele, kedze som uz stara, ale bielocervene a fakt sa mi nepacili, ale boli jedine co som obliekla, lebo s mojou nadvahou to uz je tak
svadobne saty sa skor siju na mladucke dievcata a tam je ta postava uplne ina, ved aj ja som inac vyzerala pred 20timi rokmi, no ale vravime si aj s manzelom, na stastie nikdy nie je neskoro

kotenko
25. okt 2008

no ved to je pravda, ale radsej nato uz nemyslim.
ja som zas na striebro a tam mam vsetko strieborne a musim uznat, ze ocka na prstenoch su nadherne, ale velmi neprakticke, ked to stale vypadava... tak na obrucke mam iba ja kamienok a iba jeden, tu je zas moj album priprav:
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

henikav
autor
25. okt 2008

kotenko, idem do sprchy a musim sa chytit prace, uz je poobede a ja este stale nic, aj s flakanim to netreba prehanat 😀
vela stastia v praci, asi ta tu dnes neuvidim, tak sa aj trosku zabavte na tej svadbe no a potom podaj hlasenie, ze ako bolo
budem na teba mysliet a drzat palceky, aby si bola v pohode a nemala cierne myslienky

kotenko
25. okt 2008

dakujem ti velmi pekne, no budem sa snazit, aby bolo na svadbe dobe, ved zavisi to dost aj od nas, ach jaaaaj.. zas jeden tazky den pred nami, co uz, aj to musi byt...
jasne, zajtra sa ozvem ze ako bolo, co nove a taaak, ja som tiez este nic takeho neporobila, trosku hned zrana som spratala... ja som naucena upratovat viac cez tyzden, lebo vikendy sme na svadbach a potom dospavame celu nedelu.. tak papa

dadulik
25. okt 2008

kotenko, to snad nie je pravda, co niektori ludia dokazu napisat a priat inemu !!! 😠
Ja by som tu dotycnu asi vypatrala a strelila jej pastou do xichtu. Sledujem tvoj pribeh, vsetko sa ma to moc dotyka. Mam brata, ktory sa narodil nevidomy, uz ma 42 rokov, takze viem, aky vie byt zivot kruty.
Heni, krasni ste boli na svadbe, a vyzeras tam na 28 😀 Teda neviem, kolko v skutocnosti mas 😅
Baby, drzte sa. ☹

henikav
autor
25. okt 2008

ahoj dadulik,

ake mas krasne babatko, nadhera,
potesila si ma dakujem ti, pre info taha mi na 40, ale mojich sladkych 20, mam dojem, ze to bolo vcera
tvoj brat to musi mat velmi tazke v zivote, zivot je niekedy velmi nespravodlivy

dadulik
25. okt 2008

heni, asi tak. Kazde postihnutie je ine, a clovek sa s tym nikdy nezmieri, aj ked nevie, ake by to vlastne bolo, keby bol zdravy. Lebo nikdy nic nevidel. 😔
Dakujem, dcerka je sice zlata, ale je riadny certisko, takze sa doma nenudime 😎
Zelam aj Tebe aj kontenkovi takeho certa, nech sa mate z koho tesit 😀 😅
A heni, tvoj vek, akoze ok, maximalne, sak prvorodicka uz nebudes. Apropo, ja budem mat 27, a ked zostala moja mama so mnou tehotna (bola som tretia-najmladsia), tak mala 35 rokov a gynekologicka ju posielala na potrat, ze je uz stara 😒 A teraz su aki rodicia stastni, ze maju aj male vnucatko.

dadulik
25. okt 2008

kotenkovi som chcela napisat 😅

henikav
autor
25. okt 2008

vies dadulik, v tehotenstve sa velmi nejedna o skutocny vek zeny, ale o biologicky vek

aj Mike bol taky certik, az do jeho 5 rokov som si takmer trhala vlasy z neho. Ale teraz je to ta najdrahsie a najposlusnejsie dieta na svete. On strasne malo spava, aj spaval od narodenia, obcas mu staci 6 hodina predstav si, ze este vladze skakat cely den
V skole ho chvalabohu poznaju uplne odmalicka, takze este aj teraz su na to zvyknuty, ze obcas spadne zo stolicky uprostred vyucovania, co sa stale kruti

😀 😀 😀
ale nepenalizuju ho preto, pretoze sa uci dobre a nie su s nim ziadne problemy, beru to tak ze je trosku hyperaktivny. Vzdy danu ulohu sravi prvy a ked uz skoncil, musi cakat, kym skoncia aj ostatny, no a to uz mu je velmi dlho

lulu19
25. okt 2008

ahojte baby tak ja som tu vcera nebola bola som u kamaratky v piatok rano o 4:10 jej malicky zomrel ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ berie to si myslim celkom dobre ale je na tabletkach tak asi preto v pondelok mame pohreb ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dadulik
25. okt 2008

ach heni, tie nase deticky hyperaktivne 😀
lulu, uprimnu sustrast kamaratke 😔

lulu19
25. okt 2008

dakujem chudatko je to strastne vidiet ju trpiet ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ nemozem celxy den placem

lulu19
25. okt 2008

nik tu neni ☹

henikav
autor
25. okt 2008

ahoj lulu prave som prisla

henikav
autor
25. okt 2008

vidim, ze ten chlapcek uz umrel, chudacik malicky,
uprimnu sustrast kamaratke

lulu19
25. okt 2008

ahoj ja om sa behla osprchovat lbo mi j zle z taky tyz.stale vraciam snad som tehu

lulu19
25. okt 2008

zomrel anjilik malicky ale už sa netrapi uz mu je dobre nema bolesti

henikav
autor
26. okt 2008

dobre ranko a peknu nedelu Vam zelam

lulu19
26. okt 2008

ahojte aj ja prajem peknu nedelu hoc zamracenu mne je znova tak vlmizle musim sa psychycky pripravit na pohreb ☹ ☹ ☹ ☹