• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Moje dieťa má detskú mozgovú obrnu. Čo cvičiť?

3. októbra 2015 
@silvia.t čo cvičíte? my bobath a chodíme na kraniosakrálnu t. a je po nej pekne uvolnený, ale tie funkcie ešte stagnujú.
14. mar 2013 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobulik22 my vojtovku, boli sme v renone a doma take v rámci hry...plus chodime plavt,a na skenar terapiu :slight_smile:

baby pozývm Vás do súkromnej diskusii http://www.modrykonik.sk/forum/sukromne-diskusie/nase-slniecka-deticky-s-dmo-vsetko-co-im-pomaha/
27. mar 2013 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Babulky dávali ste niektorá detičkám Cerebrum Cmpositum ? Mali by to byť homeopatiká. Ak áno, pomohli ???
22. júl 2013 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte neviem ci sa mi tu podari najst nejake dobre srdiecko ale potrebovala by som vlozku do kocika z vystuzenymi bocnicami pre dietatko z DMO najde da niekto kto ju ma a uz ju nepotrebuje ? bola by som velmi vdacna ak by sa niekto nasiel kontaktuje ma prosim na petra6484@gmail.com pripadne tu na konikovi
8. aug 2013 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,nam teraz v 2.rokoch povedali ze mame spasticku diparezu,mala je hlavicka,pekne rozprava,rozmysla len sama nechodi...ma tu niekto podobne skusenosti?
8. sep 2013 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Získajte liečenie v Adeli centre!
Získajte liečenie v Adeli centre!
Dávam do pozornosti spustenie grantového kola, všetci tý kt. poznáte niekoho kto má DMO dajte im vedieť, je to predsa len šanca na získanie liečenia v zariadení Adeli centrum. Dávam to aj do článku, prosím šírte ďalej, niekto to uričte potrebuje a Vás to nič nestojí.

#dmo #adeli #grant #liecenie

Program O... krok vpred Nadácia SPP v spolupráci s ADELI Centrom vyhlasuje ďalší ročník programu O krok vpred. Zámerom programu je aj naďalej podporovať sociálne slabšie skupiny obyvateľstva, najmä jednotlivcov s mentálnym alebo telesným postihnutím. V snahe zefektívniť našu pomoc spolupracujeme s ADELI Centrom, ktoré poskytuje rehabilitačné programy pacientom s pohybovými poruchami neurologického pôvodu, najmä deťom a dospelým postihnutými detskou mozgovou obrnou.

Zámerom programu je aj naďalej podporovať sociálne slabšie skupiny obyvateľstva, najmä jednotlivcov s postihnutých detskou mozgovou obrnou – DMO.

všetko nájdete http://www.nadaciaspp.sk/sk/program-o-krok-vpred#tab-89

uzatvorenie je 25.10.2013
26. sep 2013 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry den. Chcela by som poprosit rodicov, ktorych dieta ma CKP alebo CTP o vyplnenie dotaznika (anonymneho) k mojej diplomovej praci. Naozaj budem vdacna co i len za 1-2... https://docs.google.com/forms/d/1Nnvl9XZGUXgf_hQlB7s6PvEjPYyQrOxE5120Jz0tutM/edit
19. nov 2013 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobulik22 Ahoj, zaujímalo by ma ako sa máte. Moja dcérka má tiež viac postihnuté rúčky, má 7 mesiacov a ešte neuchopí hračku. Cvičíme vojtovku a plávame.
1. jún 2015 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jonatanka Ahojky, čítala som tvoju diskusiu, tiež chodíme na cerebrolysin, prosím ťa, ako dlho ste ho dávali pichať a v akom veku dieťaťa, nám ho pichajú 2x do týždňa, zatiaľ sme mali len tri injekcie (máme 7 mesiacov), lebo máme soplíky, už druhýkrát a tak sme to museli opäť prerušiť....ďakujem za info
1. jún 2015 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, nemate niekto dieta s touto formou-atakticka dmo?
3. okt 2015 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok