• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nechali by ste dieťa samé v nemocnici?

29. januára 2013 
@sendy182 ale to je v tom jedle, potravinách, na riadoch atď ...záchody, sprchy, nástroje, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
28. jan 2013 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sue no vidíš a sme tuuuuu......... :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2013 o 23:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiezb som bola s dcerkou na novy rok v nemocnici,radsej nadstandard zaplatila ale bola s dcerkou sama na izbe,neviem si predstavit opak...ze ma tam nema...
28. jan 2013 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fidka79 ty si myslis, ze keby si prisla napriklad pracovne do ciny, tak budes hned vediet natolko po cinsky, aby si vedela veselo komunikovat s doktormi? anglictina je medzinarodny jazyk a ti francuzi vedeli aspon to, takze nechapem, kde je problem...
29. jan 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sipcek nie moja bola 4krat v nemocnici ked mala rok nebol problem ked mala rok a pol bola na jiske a primarpovedal ze ma nemusi prijat-vzali sme mu flasu a na druhy den som uz bola s malou ked mala 3roky tiez som bola s nou a naposledy to bolo cez leto a bola tu zo zahranicia moja mama kedze mam dieta ktore kojim bola so svojou babkou.Nenechala by som ju sama lebo som zazila, že mojej predomnou dala sirup do hrdla tak ze sa dovracala keby som tam nebola hadam sa zadusi lebo bola uviazana o postielkusla jej infuzia...a vseliake zle zazitky za den dietatu dali 2plienky,,,,nechali ho plakat odstrkovallli ho strasne
29. jan 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kathynka ano je...ja ju ovladam na velmi dobrej urovni,ale ze oni nevedeli po Aj,mnuz musela aspon trosku pocitat stym ze vzdy ked niekde idem je moznost stania sa cohokolvek ze skoncis v nemocke:((nanestastie:((takze bud dobru ;poistovnu taka by ti mala zabezpecit prekladatela alebo neiekdy nemocnica zabezpecuje,alebo na vlastne naklady...mne ide vlastne oto ze ked sa tu niekto rozhodne zit ci uz dlhodobo or kratkodobo mal by sa naucit aspon zaklady...keby som sla sluzobne do ciny(co sa nestane :grinning: ) tak ak by som tam dlhsie bola asi by som musela s tamojsim jazykom zacat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidka79 v tom cas boli na slovensku asi 4 mesiace, neviem, ci by si sa ako francuz dokazala naucit po slovensky na takej urovni, aby si sa dokazala vykecavat s doktormi...ale to je uz teraz uplne jedno, ako vravis, je to prispevok z roku 2010...
29. jan 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dieťa do 6rokov môže byť v sprievode rodiča v nemocnici. akurát ten rodič si tam musí hradiť lôžko a nemá stravu.
29. jan 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli 2 x v nemocnici a NIKDY by som ju tam nenechala samu
29. jan 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zalezi ake velke a od povahy dietata, no ja teraz ani za svet :sweat_smile:
29. jan 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok