Nechali by ste dieťa samé v nemocnici?

sipcek
13. feb 2009

Ahojte,chcela by som vediet ake ste mali zazitky ked museli vase deticky do nemocnice.Nam sa stalo,ze sme v PP odmietli malu prijat do nemocnice,nemali tam pre mna miesto a tak sme hladali nemocnicu kde by vzali aj mna.Nakoniec sme boli v KK,kde si to nemozem vynachvalit.Keby sme museli ist niekedy do nem.tak len tam.Ako ste riesili situaciu vy?Nechali by ste dieta same v nemocnici?

sue
28. jan 2013

@sendy182 ale to je v tom jedle, potravinách, na riadoch atď ...záchody, sprchy, nástroje, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

sendy182
28. jan 2013

@sue no vidíš a sme tuuuuu......... 😀 😀 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kathynka
29. jan 2013

@fidka79 ty si myslis, ze keby si prisla napriklad pracovne do ciny, tak budes hned vediet natolko po cinsky, aby si vedela veselo komunikovat s doktormi? anglictina je medzinarodny jazyk a ti francuzi vedeli aspon to, takze nechapem, kde je problem...

mystery1
29. jan 2013

@sipcek nie moja bola 4krat v nemocnici ked mala rok nebol problem ked mala rok a pol bola na jiske a primarpovedal ze ma nemusi prijat-vzali sme mu flasu a na druhy den som uz bola s malou ked mala 3roky tiez som bola s nou a naposledy to bolo cez leto a bola tu zo zahranicia moja mama kedze mam dieta ktore kojim bola so svojou babkou.Nenechala by som ju sama lebo som zazila, že mojej predomnou dala sirup do hrdla tak ze sa dovracala keby som tam nebola hadam sa zadusi lebo bola uviazana o postielkusla jej infuzia...a vseliake zle zazitky za den dietatu dali 2plienky,,,,nechali ho plakat odstrkovallli ho strasne

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kathynka
29. jan 2013

@fidka79 v tom cas boli na slovensku asi 4 mesiace, neviem, ci by si sa ako francuz dokazala naucit po slovensky na takej urovni, aby si sa dokazala vykecavat s doktormi...ale to je uz teraz uplne jedno, ako vravis, je to prispevok z roku 2010...

pancake
29. jan 2013

dieťa do 6rokov môže byť v sprievode rodiča v nemocnici. akurát ten rodič si tam musí hradiť lôžko a nemá stravu.

martinka05
29. jan 2013

my sme boli 2 x v nemocnici a NIKDY by som ju tam nenechala samu

ollako
29. jan 2013

Zalezi ake velke a od povahy dietata, no ja teraz ani za svet 😅