Nemocnica v Petržalke. Aké je detské oddelenie. Na čo nezabudnúť?

cibina
30. jan 2009

Ahoj dievcata,
ideme si s drobcom par dni polezat na detske odd. do Petrzalky, na nejake vysetrenia. Kto ste tam nahodou boli, alebo to tam poznate, viete dat prosim nejake rady? Napr. ake je tam ubytovanie matiek s detmi? Ako tam varia pre zhruba rocne deti? Alebo je lepsie si doniest vlastnu stravu? Aky je tam personal?Za kazde info dakujem.

titkovamiriam
30. jan 2009

ani som nevedela ze okrem kramarov je aj inde detske oodelenie

cibina
autor
30. jan 2009

inak ani ja nie. ale na kramaroch sme tiez boli a cakali nas tam vselijake prekvapenia, tak preto sa radsej pytam

elize
30. jan 2009

cibina ja som tam s malym lezala uz 2x. Bola som milo prekvapena ako to tam vyzera a tiez z pristupu lekarov a sestriciek. Primar je sympatak a ked sa ho na vizite nieco opytas nema problem odpovedat. Maminy su na izbe priamo s detmi. My sme boli vzdy sami. Niektore izby su velmi male, ale aspon si s dietatkom sama. Ako je to so stravou neviem. Raz sme tam boli ked mal drobec 4 mesiace a bol na mlieku, a druhykrat bol na diete. Radsej si prines aj svoje. Ty za pobyt neplatis, len ak budes chciet stravu. Drzim palce, aby to drobec zvladol 😉 my sme ziadny negativny zazitok z tade nemali. Mozno len tie ranne vizity. Vzdy chodili ked maly spal 😠 uplne nam to rozhadzalo rezim 😠

cibina
autor
30. jan 2009

elize velmi dakujem. hned je mi lepsie 🙂 a najlepsie mi bude, ked na nic zavazne nepridu..byvas niekde v petrzke?

elize
30. jan 2009

ano byvam nedaleko Antolskej. A na ake pozorovanie idete? Nejaka alergia?

cibina
autor
30. jan 2009

maly mava zvysene teploty a zapchy, obcas hnacku 😒 a idu ho komplet presetrit

elize
30. jan 2009

takych deticiek tam bolo vela. Neboj, vsetko dobre dopadne 😉

cibina
autor
31. jan 2009

Dakujem a drzim palceky aj vam 😉

cibina
autor
8. feb 2009

Tak este pridam jeden prispevok> Na detskom oddeleni v Petrzalke sme lezali niekolko dni kvoli vysetreniam, a velmi ma potesili mile a ustretove sestricky, pristup lekarov, skoro "domaca" atmosfera na oddeleni, a ze som mohla byt s malym sama na izbe. Keby nebolo tych stresujucich vysetreni, bol by to priam prijemny pobyt. Matko tam dokonca lepsie spaval ako doma 😀 😀 No asi k tomu mojmu pozitivnemu hodnoteniu prispelo aj to, ze tie najhorsie vysetrenia vysli nastastie negativne 🙂