Neurofeedback terapia na syndróm ADHD. Skúsenosti?

lubikan
20. nov 2009

Ahojte,prosim,mate niekto skusenost s touto terapiou?Zaznamenali ste zlepsenie u svojich deti?Pri syndrome ADHD?

donara
20. nov 2009

mi osobne nie, ale kamarátkin syn ma 9 rok. a tento rok absolvoval túto liečbu, jeho mamina si to veľmi chválila, po 10 sedeniach už sa dokázal sústrediť na danú vec. Ale oni chodili na Biofeedback, tak neviem či je to to isté..

lupkatko
15. dec 2009

ucila som take dieta-najskor ako maleho primana-hrozne,neobsedel,hybal sa.....stihal vsetko a potom/teraz🙂 som sa s nim stretla ako s maturantom-normalny pohodovy chalan je to-pytala som sa maminy,ako to dokazali,co sa s nim dialo-chodili na biofeedback-asi ho to nieco naucilo,ale aj on sam aj mamina tvrdia,ze z toho proste VYRASTOL a dokaze sa ovladat🙂

kburgerin
7. aug 2012

@donara aj ja mam syna 8 rocneho teraz mu diagnistikovali adhd dyslexsiu dysgrafiu a poruchy spravania tak mi prosim poradte co by mu pomohlo nechce sa ucit vobec ho to nezaujima zle zaspava zle spi nic neobsedi nic ho nebavy katastrofa s nim

mojschen
17. jún 2015

MáM DVE DETI ADHD, ADD, diagnostikované neurolog Biofedbek pomáha ale museli sme absolvovať 40 sedení aby boli vysledky viditeľné v škole. Denné poznámky sa zredukovali na raz mesacne okrem biofedbek máme terapiu u logopeda pre poruchy učenia a šindelár cvicenia makáme ale výsledky sú. Keď uz nevládzete psychoterapia je cesta
mne to pomohlo a veĺmi a myslím že na toto všetko ma smeroval pán boh. Želám všetkým veľkú nádej a slnko na ceste.