Neustále zapálené ušká. Čo máme robiť?

espri25
16. júl 2009

prosim poradte mi mate nejake skusenosti s uskami nas maly ich ma zapalene pol roka v kuse 2-3 dni je pokoj a znova dok mu da vzdy iba knoty alebo anti a vzdy sa nam to vrati uz sme zufali

tutifruti
16. júl 2009

neboj sa vyrastie z toho.... My sme mali cca do jedného roka stále.... Potom ked už vedela vyfúkať sople von sa to podstatne zlepšilo.... Od vtedy máme viac menej pokoj.....

denka28
16. júl 2009

espri a boli ste ockovani proti pneumokokom? bola si s nim u usneho?

fiallinka
16. júl 2009

espri: taky si myslím, že bys možná měla změnit doktora, zvážit to očkování, pořešit imunitu...

espri25
autor
18. júl 2009

samozrejeme ze chodim ku usnemu skoro kazdy tyzden,pred tym som mala doktorku ako no coment vzdy ked som tam prisla ze mam podozrenie zase na zapal nakoniec ho vzdy aj mal tak mu tie uska liecila knotmi a nezabudla ich aj dobre vyplachnut nech ho to boli este viac doktorku som zmenila a presla som ku doktorovi je super dal nam anti kombinovane kvapky a staral sa je vazne super boli sme na dovolenke v chorvtsku 12 dni uska mu presli ako nahle sme sa vratili uz zase. ockovany je proti pnumok. to sme ani nevahali a ta imunita no vsetko to zacalo ked maly dostal zapal pluc v nemocnici sme boli tyzden tam dostal zapal stredneho ucha a od vtedy sa to v kuse vlecie moja obvodna robi co moze aj ona je s toho nestastna dokonca sa vyjadrila ze by bola najlepsia operacia